Оформление новых и б/у авто во время карантина

СТО НІКО ЦЕНТР КИЇВ, вул. Набережно-Лугова 4, Київ

Киев вул. Набережно-Лугова 4, Київ

Услуги СТО НІКО ЦЕНТР КИЇВ

  • Замена воздушного фильтра двигателя
  • Замена воздушного фильтра салона
  • Замена ремня ГРМ
  • Замена масла в двигателе
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного)
  • Замена и доливка масла в КПП

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Кофейный автомат
Зона отдыха
Гарантия на работы
Запчасти в наличии

Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

Тетяна
17 Июля 2017
5.0
Цена/качество
Персонал
Скорость обслуживания
Место расположения
Дуже чемні і ввічливі майстри, все доступно пояснюють і показують, давно вже звертаюся тільки до них, бо майстри не просто знають свою справу, а ще знаходять підхід до клієнта.
Добавить отзыв
Добавить

Подробная информация

Своєчасне технічне обслуговування на сервісних центрах офіційних дилерів Mitsubishi Motors дозволить надовго зберегти чудові експлуатаційні якості автомобілів Mitsubishi.

Для точного і швидкого визначення необхідних запасних частин або аксесуарів власник автомобіля повинен повідомити консультанту дилера ідентифікаційний код (VIN), який вказаний у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт). 

Код дає можливість визначити каталожний номер саме тієї запасної частини, яка є точним аналогом деталі, встановленої на Вашому автомобілі.

В Україну поставляються автомобілі так званої європейської специфікації і, як наслідок, саме вони забезпечуються сервісом, запасними частинами та аксесуарами в першу чергу.

Для автомобілів, ввезених власниками самостійно з інших регіонів (наприклад, із США, Японії, країн Близького Сходу) і мають іншу специфікацію (відповідно, американську, для внутрішнього японського ринку або загальноекспортну), можливе завезення запасних частин.

Запасними частинами та обслуговуванням забезпечуються автомобілі, випущені не раніше 1987 року.

В даний час дилери поставляють оригінальні запасні частини та аксесуари, що випускаються на заводах Mitsubishi Motors Corporation або інших фірмах по замовленню корпорації.

Головною особливістю оригінальних запасних частин є те, що саме такі деталі встановлюються на автомобіль при його збірці на конвеєрі. 

Перевагою оригінальних запасних частин є їх високу якість.


 

Похожие СТО поблизости

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →