Продам Renault Clio Combi 2014 Автомобіль був куплений у Польші у першого власника. Авто в хорошому стані,відповідає пробігу в 87т.км. Розхід палива мінімальний, ідеальний технічний стан Обслуговувалось все вчасно,авто не потребує вкладень.
1.4 Газ-бензин, Крндиціонер,ел вікна,Нові шини,замінено ГРМ та рідини, з документами порядок
Продам Рено кліо в гарному робочому стані. Двигун 1.2 16 кл працює рівно,КПП без зауважень. Вмісткий для свого класу авто салон,чистий та охайний. Кондиціонер,підсилювач керма, електросклопідйомники. Надійний автомобіль з невеликою витратою палива. За домовленістю можливий пригон авто до покупця.
До вашої уваги Renault Clio ,3 покоління 2009 рік Двигун 1.2 практичний надійний ! Привезена з Германії в 22 році один власник Україні, В дтп не була , Рідний пробіг 120 тис!!! Все працює обслуговувалась вчасно в рік проїзджала 5 тис км! Перед продажем все необхідне зробили поміняли, без зауважень по техніці! Акб пів року новий встановили На всі питання відповім по телефону.
Продаю власне авто, в Україні з листопада 2023р. Двигун 1,2 ТSI 105 к.с. 4 циліндра, економний та надійний. Повністю обслуженне, збережене,в чудовому стані, вкладень не потребує.
В продажі Renault Clio 2012 року випуску на самому надійному та економічному двигуні1.5DCI з приємною витратою палива 5 літрів по місту.Мало їздила по Україні,у використанні 6 років. Двигун 1.5 дизель K9K працює як годинник,повністю сухий,не димить взагалі. Заводиться з пів оберу в будь-який час,екологія присутня,масла не споживає взагалі. Коробка передач механічна 5 ступенева працює без нарікань,усі передачі вмикаються чітко. Ходова частина обслужена,шарові,сайлентблоки,колодки замінені. Кузов в гарному стані,в рідній фарбі(один косметичний підкрас),ржавчини,пузирів немає взагалі. Вікна по колу всі рідні,включаючи лобове скло. Салон чистий та охайний,відповідає своєму пробігу. Хороша комплектація з навігацією,встановлений реєстратор та камера заднього огляду. Кондиціонер заправлений та працює. Помилок по автомобілю немає,все працює в штатному режимі,працює кожна функція та кнопка. Авто в гарному стані,вкладень не потребує,сів та поїхав,детальніше по телефону,торг тільки біля авто.
Продам власне авто. Стан добрий. Використовували для потреби сім?ї. Економічний автомобіль. Є історія обслуговування в сто.
Продам Рено Кліо 2010 рік . Технічно все добре : Замінений ГРМ 10 тис. +шкиф+помпа . По ходовій стійки передні ,тормозні диски. Клімат працює . Подробиці за телефоном.
Свіжо пригнаний. Розмитнений. Сертифікований. Немае жодного підкрасу. Оргінальний пробіг. Все в оргіналі. Мотор працюе ідеально. Кондиціонер робочий. Дуже економний автомобіль. 4 літ. На сто км. Все працюе ідельно
Пригнане із Франції, Оригінальний пробіг, Зроблено ТО., поміняно масло і фільтра, Асистент попередження перешкоди, Асистент утримання в полосі, Асистент розпізнавання знаків, Асистент екстренного гальмування при перешкоді, Адаптивний дис-тронік, Парк-троніки, Car Play, Торг мінімальний біля авто Ціна авто на обмін - дорожча. Можливий розрахунок у криптовалюті, а також доставка авто у Ваше місто
Продам Renault у гарному стані. Машина їздить кожен день дуже економно. Є незначні нюанси по бамперам. Кому треба доп. фото, скину за запитом.
Продаю автомобіль яким користуюся 4 рік, за цей час машина не підводила, автомобіль на моторі всіма любимий к9к ,автомобіль з дуже приємним розводом місто 5 л траса 3,5 л завжди вчасно замінював масло кожні 8 тис км, 3 місяці тому замінив зчеплещення, автомобіль в гарно стані,перебрав всю ходову зауважень нема сів поїхав за деталями дзвоніть
Авто тільки пригнане 100% розмитнено! Стан авто ідеальний 1.5 65 kw двигун, хороша комплектацiя! В дуже гарному стані. По технічному стані немає проблем ніяких!пробіг оригінальний 184тис. Більш питань по телефоні! Торг в межах розумного! Вкладень не потребує!
Продаю свій автомобіль в дуже доглянутому стані . Я перший власник в Україні . Приїхала з Німеччини у 2022 році. У власності 3 роки ,все що потрібно було зробити - вже зроблено. 20 тис . назад міняли комплект ГРМ + помпа (HEPU) 10 тис. назад поміняно зчеплення + вижимний (Valeo ) + мастило в коробці. нещодавно замінив кульові опори та рульові наконечники TRW подушка двигуна нова Meyle сзаду в барабанах нові колодки Brembo. передні колодни нові Bosch. на все описане є рахунки та чеки . Якщо потребуєте надійну машину яка буде вас тільки радувати - то це вона. я спокійний водій , в мене витрата палива 6.1 літра кондиціонер працює . кожна лампочка та кнопочка справна оливу міняв кожні 8-10 тис. тільки ELF .масло не бере запускається з пів оберта незалежно від пори року . машина на дисках Реношних у комплекті зимова гума в гарному стані Fulda на штампах. новий власник буде дуже дуже задоволенний. Двигун: 1.2 (D4F)бензин, 75 к.с. Пробіг: 234 000 км Коробка: механіка Привід: передній Колір: чорний Технічний і візуальний стан — дуже гарний Допомоги у продажу не потребую.
Автомобіль в збереженому стані, як технічно так і візуально. Пригнанний з Нідерландів від першого власника. Оригінальний пробіг 245тис.км. Двигун 1.5 дизель (К9К) надійний та економний до 5л по місту. Коробка та підвіска без зауважень. Кузов в хорошому стані. В ДТП не був. Жодний елемент не крутився. Всі вікна рідні. Корозії немає. Красивий чорний колір, який привертає увагу. Салон чистий. По електриці помилок немає. Всі функції працюють. Хороша комплектація, є все для поїздок на короткі та дальні відстані. Стан автомобіля на фото відповідає дійсності вживу. Запрошую на огляд та тест драйв. Авто не розчарує. Детальніше по телефону.
Продам Renault Clio 2010 р.в. (чистий 2020 рік) Пригнана з Німеччини! Стан чудовий, все в оригіналі! • Пробіг: 201 тис. км (є сервісна книга, виписки з T?V Німеччини) • Без ДТП, без підкрасів! • Всі вікна оригінальні! • Двигун 1.2 бензин Комплектація: • Кліматконтроль • Повний електропакет (вікна, дзеркала) • Датчики світла та дощу Додатково: • Каталізатор на місці • Салон як новий, дуже доглянутий • Авто купувалося у власника в Німеччині — є багато документів з обслуговування Авто розмитнене, готове до реєстрації! Додаткові послуги: • Можлива доставка по Україні • Можливий відеоогляд • Допоможу з оформленням Телефонуйте для детальної інформації!
Продаєтся Renault Clio 4. Надійний та економічний автомобіль у нормальном технічному стані, зручний для міста та дуже економічний для мандрівок. Є підкраси, та скол на передньому бампері. Т/О робиться кожні 10 тисяч кілометрів. Кому потрібен економіний та компактний автомобіль - це самий кращий вибір. Якщо заряджати електромобіль на платних заправках то в перерахунку на "гроші" це авто заправляти дизпаливом дешевше.
Renault Clio (Campus) Рік: 2010 Пробіг: 121 тис. км. Двигун: 1.2 (бензин) Коробка: 5-ступенева механіка Привід: передній Передні склопідйомники, штатна мультимедіа, кондиціонер, гідропідсилювач керма, підігрів заднього скла, центральний замок, штатна сигналізація. Авто в чудовому стані. Кузов цілий без ДТП. Чистий доглянутий салон. Провелено планове ТО. Авто вкладень не потребує. Ціна: 4 900$ Обмін | Кредит | Лізинг | Торг Розрахувати авто в кредит Автосалон “Авторитет Сміла” Черкаська обл., м. Сміла, вул. Тараса Шевченка, 81
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?