Авто пригнане з Литви в 2023 році, в технічному плані все добре, по кузову питань немає, всі питання по телефону. Реальному покупцю гарний торг.
OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER!!! FULL LED!!! APPLE CARPLAY!!! ANDROID AUTO!!! - 240тис рідного пробігу - 1.6 дизель, 100квт, 136л.с - Механіка - Допомога при підйомі вгору - Елетронний ручник - Повний хром-пакет - Парктроніки (перед, зад) - Задня камера - 8 подушок безпеки - Круїз контроль - Ліміт швидкості - Датчик світла - Датчик дощу - Електропривід багажнику! - Електропривід зеркал! - Затонована вкруг - Рідні стікла включаючи лобове! - Start stop (ЕКО режим) - Комбінована шкіра! - Дзеркала заднього виду з автозатемненням! - Датчики сліпих зон! - Датчики тиску шин! - Нова запаска!!! Додатково встановлено LED модулі в фари з якими в дощову або темну пору доби їхати в саме задоволення!!! - СТАН НОВОГО АВТО!!! - ОБСЛУЖЕНА ПОВНІСТЮ!!! - ТЕХНІКА В ЧУДОВОМУ СТАНІ - РІДНА ФАРБА - РІДНИЙ ПРОБІГ Готова до будь-яких перевірок! Мотор працює як годинник, ходова частина тиха. Повністю обслужена. Надійне авто, яке довезе вас в будь-яку частину світу. Якщо зацікавило авто - Телефонуйте! Домовимось!
OPEL INSIGNIA SPOROT Рік:2020/11 Пробіг:165тис.км. Двигун:2.0 Turbo 128кВт/174к.с Коробка:Механічна Паливо:Дизель Привід:Передній Країна - Німеччина???????? Пробіг оригінальний - гарантуємо!!! В наявності сервісна історія Opel Повне офіційне сервісне обслуговування. Оригінальне лакофарбове покриття! В авто не Палили! Топова Комплектація Адаптивний круїз-контроль Дистронік Оптика Full LED Віртуальна панель приладів Шкіряне мультикермо з підігрівом Електрорегулювання сидіння водія Пам?ять сидіння водія Сидіння комбіновані Підігрів передніх сидінь Накладки на пороги 2-зонний клімат-контроль Apple CarPlay / AUX / USB / Bluetooth Чорна стеля Підігрів лобового скла Фонова підсвітка салону Електроскладання та підігрів дзеркал Парктроніки Камера заднього огляду Система старт-стоп AUTO HOLD Dynamic Light Assist Асистент світла та дощу Асистент паркування Асистент гальмування під час паркування Асистент виїзду з місця паркування Асистент контролю дистанції попереду Асистент руху по смузі Асистент «сліпих» зон Асистент розпізнавання дорожніх знаків Розпізнавання втоми Індикатор тиску в шинах Дизайнерські диски R17 2 Ключі Два комплекти коліс
Продам сімейне авто, в гарному стані, їздив тато. 2 літри дизель, нюанси видно на фото, мінімальний торг біля капоту. Є помилка по абс, легко вирішується.
Пропоную вашій увазі Опель Інсігнія першого покоління. Авто 12 місяця 10го року випуску, перша реєстрація 2011 року. Максимальна комплектація (окрім панорамного даху). Кожна кнопка, функція працює. Фахівцям, які шукають авто з "чудесними" пробігами 220-240 тис, вам точно не сюди. За час експлуатації замінено : - новий теплообмінник з маслонасосом - новий компресор кондиціонера, відповідно і холодоагент у системі кондиціювання - нові задні амортизатори flex ride - повністю новий комплект зчеплення (в тому числі 2-масовий маховик) - замінене мастило приводу багажника (авіаційне мастило aeroshell fluid 41) - славнозвісне "кільце" та комплект ГРМ з помпою мінялися на 320 тис пробігу, вкладиші ідеальні. На кожен пункт присутні чеки, які підтверджують вищеописані дії (обслуговування проводилось у офіційних сервісних центрах Опель (міста Хмельницький/Вінниця/Житомир) Авто 90% експлуатувалось по трасі, сажовий фільтр кожну тисячу км виконує свою функцію. Наступному власнику додається: - комплект зимових шин Goodyear ultra grip ice 2022 року (245/40 R19) - вантажний автобокс на дах "terra drive" Продаж у зв'язку з купівлею авто на автоматичній коробці передач. По сервісу CarVertical проблем по пробігу немає. Було пошкодження (НЕ плутати з дтп!) на території Німеччини у 2014му році, фото звісно додається. У автомобілі реально є усе! Особливої уваги заслуговує розетка 220в, система пошуку місця для паркування (по правій стороні), система оповіщення про виїзд за межі смуги руху, а також автономна система опалення webasto. Автомобілем більш ніж задоволений, я є другим власником в Україні. Реальному покупцю - аргументований торг.
Буду у Києві з 11.05-17.05, кого цікавить можна домовитись) Автомобіль свій, продаж у зв’язку з покупкою новішого авто. Opel Insignia Sports Tourer 2.0 дизель, автомат. Без ДТП, без підфарбувань, у доглянутому стані. Пробіг рідний — 227 тис. км, обслуговувалась вчасно. • Нові гальмівні колодки • Новий акумулятор • Масло мінялося завжди вчасно • Комплектація на максимальному рівні (клімат-контроль, електропакет, парктроніки тощо) Торг біля авто — реальному покупцю! Будь-які перевірки на СТО за бажанням.
Автомобіль в хорошому технічному стані, встановлено новий комплект щеплення, нові гальмівні диски та колодки. Гарна комплектація. Авто приганяли з Бельгії в 2019р.
Опель Insignia Turbo 2010 180 л.с. 235 тыс км Бензин, 1,6 Безпека ціла, мультикермо, круїз контроль, задні та переднi парктроніки, клiмат контроль, датчики доща та свiтла, електичне регулювання дзеркал. Об'ємний і місткий багажник. Додатково комплект лiтньоi гуми. Авто в доглянутому технічному стані, сiв поiхав. Готов до любих перевірок. м. Одеса
Продам чудовий автомобіль з хорошою комплектацією. По авто робити нічього не потрібно. Усі розхідники поміняні 700 км тому
Добрий день, шановні колеги! Пропоную вашій увазі сімейний автомобіль, який було пригнано з-за кордону, я - перший власник в Україні. Машина ідеально підходить як для міських поїздок, так і для далеких подорожей. Усі необхідні заміни виконувалися вчасно, і за час експлуатації автомобіль показав себе з найкращого боку. Продаю машину у зв’язку з придбанням нового авто. Всі деталі за телефоном.
Дуже класне та збережене авто В одних руках 6 років Приганяли з Німеччини На даний момент повністю обслужена Замінено комплект зчеплення та демфер,також замінено кільце на масляному насосі Грм ,фільтра та масла все поміняно На даний час вкладень не вимагає взагалі По мотору та коробці все в ідеалі Кузов має один косметичний підкрас Нова літня гума на титанах,та майже нова зима на оригінальних залізних дисках Дуже багата комплектація Авто має дуже чудову динаміку та приземний розхід палива Хто шукає живий екземпляр,це ваш варіант Є камера заднього виду та багато іншого Клімат працює Зроблено дороге тонування Огляд на сто без проблем Можливий пригон у ваше місто Будь який вид переоформлення
Opel Insignia 2019р. 1.6 дизель на МКПП Я власник вже майже два роки, автомобіль був пригнаний для себе, за даний час володіння автомобілем було багато що оновлено, таке як маховик, ГРМ, мастило, та інші розхідники. Автомобіль використовується в сімейних потребах, пробіг її рідний, підтверджений! По кузову нічого не фарбувалось, є царапина на багажнику, не критична, пишу щоб знали. По ходовій частині проблем немає, все добре! Двигун та КПП працюють бездоганно, мастило заміна кожні 6-7т.км екологія на місці! Комплектація середня, але є все що потрібно: - Двухзонний клімат контроль - датчик утримання в полосі - датчик зіткнення - авто світло, авто дощ - крута мультимедіа з карплей (навігація і ін.) - шкіряне мультикермо, та багато чого іншого. До автомобіля ставимось бережно, новий власник буде задоволений, адже автомобіль має малий пробіг, та дуже гарний стан, тим паче повністю обслужене авто! Для більш детальної інформації телефонуйте з 8:00 і до 22:00 -
Продаю універсал OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI, 2013 року випуску. Автомобіль пригнаний з Німеччини, привозив для себе. В Україні один власник. Машина дуже надійна, економічна, з хорошою комплектацією. Оригінальний пробіг – 240 тис. км, готовий до перевірки на будь-якому СТО. Обслуговував авто своєчасно та якісно, вкладень не потребує. Для реального покупця можливий розумний торг. Деталі за телефоном.
Авто в дуже гарному стані! Неймовірний зовнішній вигляд! Доглянутий салон! Авто без ДТП! Не фарбована! Гарна комплектація! Обслуговування вчасне! Двигун і АКПП в ідеальному стані! Дуже економне авто! Два ключі! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Повний привід 4х4,, Авто відмінному стані максимальна комплектація. повний підключаємий привід, сенсор світла, омивач фар, адаптивне світло, автоматичне дальнє світло, датсик дощу, датчики темних зон, електро багажник, електро дзеркала з підігрівом, круїз клімат контроль, шкіряний салон у відмінно у стані з підігрівом сидінь та керма, датчики шин, три режими їзди.адаптивна підвіска. кузов в рідній фарбі без корозії, двигун масла не бере взагалі, паливна в ідеалі
Opel INSIGNIA - 1.6 дизель - автомат Aisin - 2020р - розмитнена - без підфарбувань - не потребує капіталовкладень Додаткову інформацію надам по телефону, присутній ТОРГ.
Продається Opel Insignia 2011 року випуску Бензиновий турбований двигун 1.6 л Автомобіль пригнаний зі Швейцарії, повністю розмитнений. Технічно справний, нещодавно пройдено технічне обслуговування. Зауваження до роботи авто немає. Кузов універсал — просторий та зручний для поїздок і перевезень. Оснащення: — круїз-контроль — клімат-контроль — підігрів передніх сидінь — електросклопідйомники на всі двері — заводське тонування скла заднього ряду В комплекті — легкосплавні диски з гумою. Автомобіль розмитнений та готовий до переоформлення. Телефонуйте для додаткової інформації та домовленості про огляд. Машина знаходиться в Києві.
Хороший стан 2010 рік 2.0 дизель Питання по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?