3 відгука про Opel Astra G 2005 року

Мої відгуки →
4.0 Добре
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Машина не погана як для свого класу за такі гроші нормальний варіант недорогий в ремонті запчастини трохи дорожчі чим в жигулів щодо комфорту нормальна машина не мерседес, але краще жигулів тільки одна біда двигун вроді 1,4, а їде як 1,2 жигулівський двигун високооборотний при швидкості 100 на тахометрі 3000 обертів на 5 передачі, а так все добре
Андрій01 вересня 2020

5.0 Відмінно
Перший власник 200 тис.км
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Надёжный, комфортный автомобиль, в отличном состоянии. Салон ухоженный. По мотору коробке вопросов нет. Кузов в родной краске.
Андрей02 липня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
Перший власник 104 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Якісне авто за адекватну ціну. Не требувало жодних серйозних капіталовкладень за період експлуатації. Комфортне. Для наших доріг.
Артур19 листопада 2019

Відгуки про Опель Астра Г по рокам