Машина в доглянутому стані , сів і поїхав. Масло не бере. Паливоекономна.Легка в маневруваннях,гарний варіант для тих,хто починає водити.Ходова частина доглянута.Салон чистий в гарному стані. Машина переоформлюється. Гідропідсилювач керма,склопідіймачі,кондиціонер. Ідеальне авто для жінок.
Продам власне авто.В одних руках більше десяти років.Автомобіль в гарному стані,обслужений,стоїть новий акб.Встановлений газ ,вписаний в тех.паспорт,що дозволяє заощаджувати.Вкладень не потребує.Документи в порядку.Причина продажу зміна авто.Дзвоніть або пишіть на вайбер,бо не завжди є можливість відповісти.Торг можливий,домовимось.
Технічно стан нового автомобіля. Візуально дуже гарний автомобіль. Оригінальний пробіг 100%. Всі опції працюють як на новому автомобілі.
Авто в прекрасному технічному стані - як нове. Всі функції працюють. Купувалось для батька для поїздок на дачу - по факту більше стояло, ніж їздило (видно по пробігу). Куплене в офіційному салоні, всі документи, сервісна книжка - наявні. Готова до будь-яких перевірок.
Продам Чері Амулет.Ціна 1450$ торг.Авто потребує ремонту,головки,і заразом колечка.Голова уже куплена.
Авто в хорошому стані, ідеальний автомобіль для навчання водіння жінки.
$
на повному впевненому ходу, стоїть 4-та газова, продаж за умови обов'язкової перереєстрації
Авто придбане в салоні в 2017 році. Перший власник. Авто доглянуте вкладень не потребує. Зберігання на стоянці під накриттям. Автомобіль обладнаний ГБО але не вписаний
Авто в хорошому стані,основні моменти розповім по телефону! мотор 2,0...масла не пє! ходова перебрана....щеплення в порядку....є пару моментів по корозії ...розповім все по тел.... був замінений стартер....салон приближений до ідеалу..... за час експлуатації вартує уваги кліренс....високий...цю зиму не підвів ні в одному снігу! коробка передач в ідеалі! прохання турбувати конкретно бажаючих купити даний автомобіль.....перекупів , тих хто не має ще до повної суми 300 ? нетурбувати.....! в автомобілі впевнений....розповім про що потрібно і некритично!розхід 9л .місто !! доступні запчастини,ціна нууу дуже приємна!! ПРИЧИНА ПРОДАЖІ !! ПОТРІБНО ПИРІЖОК!
Автомобіль купувався в автосалоні в м.Луцьк.Реєстрація 11.08.22р.Перший власник.Авто використовувалось для поїздок по місту.Стан нового авто.Без ДТП і підфарбувань.В авто зроблений антикор з салону.Комплект зимової гуми.
на повному ходу двигун мітцубісі 2.4 газ бензин, коробка автомат японський айсін переключає плавно без ривків.
Авто обслужено, на впевненому ходу, працює все, що є в авто. Детальніше по телефону.
Зробив інформативні фото по стану авто. Двигун замінений на відкапіталений, проїхав +- 15 тис км. Масла не бере, не димить, їде добре Кондиціонер 4 склопідйомника Гідропідсилювач керма Підігрів сидінь та заднього скла ГБО вписаний в тех. папорт 4 зимові та літні гуми Страхівка дійсна ще 11 місяців Новий акамулятор Більше інформації по телефону Переоформлення обов'язково
Авто технічно в хорошому стані,без дтп. Новий АКБ ,генератор .Нова резина. Кондиціонер робочий. По кузову є незначна корозія.
Продам Cherry QQ. Авто - сів і поїхав. Ремонтується своєчасно. Питання тількі по ЛКП. Стоїть кондиціонер, працює. З авто віддам резину зимову. Є електро скло підйомник. Тільки переоформлення!
Авто в гарному стані, всі питання по телефону.
Авто в відмінному стані,з 2012 року в одних руках.Кожного дня на ходу.По кузову доглянута,техніка теж без зауважень.Охайний салон,сидіння від чері тіго 7,Шкіряні вставки в дверях.Газ 4го покоління,повністю обслужений,новий редуктор та нові швидкісні форсунки.Телефонуйте в любий час,відповім на любе запитання.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?