6 отзывов о Peugeot Boxer груз. 2004 года

Мои отзывы →
качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена
5.0 Отлично
  • 5 Цена
Бусом дуже задоволений. До Мотора і паливної не торкався. При якісних деталях підвіска ходить від 2 років без заглядань. Розхід від повного до повного близько 8 літрів, по трасі на літр менше якщо потихеньку. Абсолютно за ці гроші машина просто бомба!!! Той випадок коли вона не витягує бабло а заробляє.
Костя24 февраля 2020
Смотреть еще 21 отзыв о Peugeot Boxer груз. →

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, цена
шумоизоляция
400 тыс.км 10 л / 100 км
4.4 Отлично
  • 4 Надежность
  • 5 Цена
Очень надёжная машина. Мотор и ходовая вполне выдерживает сложности наших дорог.
Леонид29 января 2020
Смотреть еще 21 отзыв о Peugeot Boxer груз. →

объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена
285 тыс.км 8.2 л / 100 км Коммерческие перевозки
4.2 Отлично
  • 4 Управление
  • 4 Надежность
  • 5 Цена
Проста робоча конячка. Для роботи і господарства ідеально. Перед цим користувався т4, в ньому набагато менший об\'єм буди, дорожчі запчастини. Рекомендую всім хто хоче просте авто для обслуговування свого бізнесу чи господарства.
Игорь10 января 2020

качество сборки, стоимость обслуживания
4.6 Отлично
  • 5 Цена
Хороший роботяга, невибагливе авто, доступні ціни обслуговування, оцинкований кузов
Игорь08 октября 2019

простий, надійний автомобіль
за 3 роки експлуатації не виявлено
248 тыс.км 8.5 л / 100 км Коммерческие перевозки
4.4 Отлично
  • 5 Цена
Робоча конячка, не примхлива до пального, прекрасний розхід, легка в управлінні. Рекомендую всім, хто хоче мати недороге авто для перевезень.
Игорь10 ноября 2017
Смотреть еще 21 отзыв о Peugeot Boxer груз. →

Просте і недороге в обслугвоуванні, при бережній експлуатації - не підводить. Якщо по інструкції вантажопідйомність 1,4 т, то не треба тягати по 2 т, а потім говорити, що авто дуже ніжне. Правильно експлуатуйте і все буде гаразд.
Не виявлено, рекомендую всім хто хоче мати простий, недорогий і надійний автомобіль.
4.6 Отлично
  • 5 Цена
Користуюсь Боксером 2004 року уже 3 роки. Експлуатую акуратно, не перевантажую, своєчасно міняю розхідники. До авто претензій немає. Їздив і на німцях і на японцях, хочу зауважити, що тут все набагато простійше і дешевше, якщо буду купувати новіше авто, то тільки Боксер.
Ігор19 января 2017

Отзывы о Пежо Боксер грузовой по годам

2004 (6) 2012 (5) 2007 (3) 2005 (3) 2011 (2) 2000 (2)

Отзывы о моделях Peugeot