1 отзыв о Mazda Xedos 6 1999 года

Мои отзывы →
5.0 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция
объем багажника, простор салона, расход топлива
303 тыс.км 8.5 л / 100 км Поездки в городе
5.0 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
легендарне авто, не дарма визнане найкращим у світі 1996 року. Плюси: комфортний салон, клімат контроль, миттєве прискорення, у мене V6 2.0, супер керованість, музика звучить просто pure, акустика та салон розроблялися з цим ухилом. Навіть у наші дні 2020 рік на вулиці, а дизайн маски все ще сучасний! Відмінні титанові диски Enkei із заводу, навіть на думку не спадало міняти. Надійні гальма, не забувайте міняти колодки та іноді міняти ремкомплекти. Хороша якісна електропроводка, тут у японців із цим немає проблем. Дуже проста ходова частина навіть можна задній привід примонтувати! Підходять запчастини з маски 626 на ходову. Бак на 60 л. Мінуси: погана освітлюваність заводських фар, потрібно довстановлювати біксенони. Ненажерливий двигун по місту 10л., ГБО на допомогу, хоча я собі не ставлю, бензин є бензин! Навіть якщо щось ламається, завжди доїдете до СТО!
Максим10 декабря 2019
Смотреть еще 26 отзывов о Mazda Xedos 6 →