debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
10 найпопулярніших нових LCV: що купували у квітні? Назад

10 найпопулярніших нових LCV: що купували у квітні?

Ринок фургонів та іншого транспорту для потреб бізнесу знову показав позитивну динаміку. Які моделі мають попит навесні?

Український ринок легкових авто хоч і демонструє відновлення після спаду, загальним темпом, який демонструє сегмент легкого комерційного транспорту, поки похизуватись не може. Звісно, що найшвидше відновлюється сегмент уживаних машин, але й продаж нових LCV дає вельми позитивні сигнали.

Ринок тримає крок! Які нові авто купували в Україні у квітні?

Як повідомляє “Інститут досліджень авторинку”, протягом минулого місяця  українці придбали 358 легких комерційних авто, і ще 91 спецмашина була переобладнана на місцевих підприємствах з машинокомплектів чи шасі. Від усього об'єму ринку LCV на частку нового транспорту припадає близько 9,3%, - і цей показник став одним із найкращих результатів поточного року.

Рейтинг найуспішніших LCV

за підсумками продажів нових авто у квітні 2023 року

1. Renault Express - 96 шт.

2. Renault Master - 55 шт.

3. Volkswagen Crafter - 28 шт.

4. Peugeot Boxer - 27 шт.

5. Opel Combo - 21 шт.

6. Citroen Berlingo - 18 шт.

7. Fiat Ducato - 8 шт.

8. Fiat Fiorino - 6 шт.

8. Ford Transit Custom - 6 шт.

8. Peugeot Partner - 6 шт.

9. Volkswagen Transporter - 4 шт.

10. Citroen Jumper - 3 шт.

У порівнянні з результатом березня можна помітити, що продажі нових LCV збільшились приблизно на 39 відсотків, — і це якщо не брати до уваги зростання частки переобладнаних автомобілів з машинокомплектів та нових шасі.

Лідером продажу нових авто у Європі став електромобіль. Що ще купували?

Що ж до змін у рейтингу, то лідерську позицію як і раніше посідає Renault Express, а на другий рядок зміг піднятись більший фургон Master: попит на цю модель збільшився більше ніж удвічі! Найближчий переслідувач французьких фургонів - Volkswagen Crafter, який за підсумками минулого місяця знайшов майже втричі більше покупців. Єдиний електричний фургон, який зміг піднятися до топдесятки у попередній період - Maxus EV30 - цього місяця з рейтингу випав. Натомість у рейтингу з'явились компактні Opel Combo та Fiat Fiorino.

Отзывы о Opel Combo Cargo

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми