debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Мототранспорт. Де в Україні зараз пропонують найбільше? Назад

Мототранспорт. Де в Україні зараз пропонують найбільше?

Дізнаємося, де найширша пропозиція з мототехнікою у березні 2022 року.

Коли зійшов сніг та відступають холоди, цілком можливо сідати за кермо мопеда чи мотоцикла. Такий транспорт не надто витратний щодо пального, з яким подекуди спостерігається дефіцит, а якщо нема потреби у перевезенні багажу та пасажирів, і щоденні маршрути не надто протяжні, тоді мототехніка може бути непоганою альтернативою як для звиклих легковиків, так і для громадського транспорту.

Усі пропозиції з мототранспортом

Найдешевші мопеди у стані «на ходу» обійдуться від $100, мотоцикли (імпортні, без урахування «Мінськ», «Иж» та подібних) – від $500. Крім них на AUTO.RIA є чимало квадроциклів, спортивних мотоциклів та іншої мототехніки. Щоб можна було швидко зорієнтуватися де транспорту групи «мото» пропонують найбільше, ми визначили кількість пропозицій у кожному регіоні, і зобразили це на наступному слайді:

Найширша пропозиція з мототехнікою зараз у Київській, Львівський, Одеській, Харківській, та Дніпропетровській областях. Проте слід зважити на те, що не у всіх перелічених регіонах зараз цілком безпечно. Тож якщо пропозиція у тій місцевості, де ви зараз перебуваєте, недостатньо широка, варто подивитися, що пропонують у наступних регіонах – кожна кнопка дозволяє миттєво переглянути оголошення про продаж мототранспорту у зазначених областях:

Мото у Львівській обл.

Мото в Одеській обл.

Мото у Дніпропетровській обл.

Мото в Ів.-Франківській обл.

Мото у Закарпатській обл.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми