debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Сміливість допомагати: що для перемоги робимо ми Назад

Сміливість допомагати: що для перемоги робимо ми

З початком війни волонтерський рух в Україні сягнув неймовірних висот. Ділимось проміжними підсумками: що і як робимо ми, AUTO.RIA, щоб наблизити нашу перемогу.

Війна, розв’язана росією проти України, кинула виклик усім: і пересічним українцям, і бізнесу, і міжнародним організаціям. І цивілізований світ цей виклик прийняв: успішні дії ЗСУ та жорсткі економічні санкції, благодійні пожертвування та мистецькі акції — все, що робиться зараз в Україні та навколо неї, робиться виключно заради нашої перемоги. Звісно, ми долучились до спротиву українського народу і ми. І на рівні компанії, і на особистому.

Волонтерський рух — сильний і безжальний

А почали з того, що переформатували робочі процеси: частина працівників поповнила лави ЗСУ, частина вступила до ТрО. Хтось одразу взявся за волонтерство, а хтось приступив до нього відразу після того, як подбав про власну безпеку та безпеку близьких.

Активні працівники компанії організувались у “Роту Допомоги”, до якої долучились і колишні колеги, і друзі з інших ІТ-компаній, і представники інших організацій, в тому числі й державних. 

Створена волонтерська спільнота займається ледь не всім одразу: плете сітки й шукає якісне екіпірування, розміщує біженців та допомагає їм із транспортом, збирає кошти на закупку необхідних речей по запитам ЗСУ, ТрО та центрів для біженців: каски, плити та плитоноски (лише перевірені “на власній шкурі” і сертифіковані) та рації, тепловізори, біноклі, квадрокоптери, павербанки, ліхтарі, одяг, взуття, термоси, подушки, каремати, дощовики, засоби гігієни, медикаменти та продукти. При цьому дуже відчутною була допомога з-за кордону від друзів та колег, що виїхали туди в перші дні війни.


 

Масштабний збір коштів на фронт

І, звісно, ми підтримуємо ЗСУ фінансово — це стало однією з найпомітніших наших ініціатив. А джерелом коштів стали публікації авто, які українці виставляють на продаж. Всього за кілька тижнів разом із продавцями ми передали понад 1 мільйон гривень!

Багато зусиль ми направили безпосередньо на те, що нам вдається найкраще, і в чому наша допомога буде максимально ефективною — на автоторгівлю.

Наприклад, українці, які готові передати авто на потреби ЗСУ або волонтерам за розумну ціну чи взагалі безкоштовно, можуть зробити це, зокрема, й через AUTO.RIA. Для цього достатньо поставити відповідну позначку при розміщенні авто. Після цього наші менеджери зв’язуються з продавцем та з перевіреними волонтерськими організаціями й організовують передачу транспорту. В такий спосіб волонтерам та військовим передано вже три авто.

Перевірки — безпека, про яку варто дбати 

  • Ще одним викликом ледь не з перших днів стало збереження та відновлення перевірок. Адже можливість дізнатись більше про своє майбутнє авто — необхідна умова прозорого авторинку і, зрештою, те, що робить купівлю транспорту безпечною.
  • Зараз абсолютно безкоштовно на AUTO.RIA можна перевірити:
  • Заставу, арешт і можливість відчужувати авто (за даними з реєстрів рухомого майна)
  • Страхові випадки та їх кількість (за базами провідних Українських компаній)
  • Пробіг і ДТП (перевірка за 15 базами даних)
  • Реєстрація в Кореї, пробіг і дата експорту (інформація з реєстрів Південної Кореї)
  • Дані про авто на інших сайтах

Шукати серед перевірених авто

Також доступні для замовлення й розширені перевірки:

  • Технічні характеристики і комплектація, ДТП, страхові випадки, викрадення, кредити, обтяження, дані з аукціонів (бази УБКІ, банків, страхових компаній та дилерів) 
  • Дані з США та Канади: пробіг, к-сть власників, техогляди та обслуговування, пошкодження та збитки від повеней, використання в таксі (звіти CARFAX/Autochek)

У регіонах, де не ведуться активні бойові дії, можна також перевірити технічний стан авто у сертифікованих AUTO.RIA центрах перевірки.  

Зараз ми очікуємо відкриття реєстрів МВС, що дозволить українцям перевіряти основні параметри авто, дані про розшук, першу реєстрацію та кількість власників.

А для українців, що планують купівлю нового авто, ми перевірили, які салони продовжують працювати, та актуалізували інформацію про ціни, що були заморожені, та наявність пропозицій в країні.

Не оминули ми увагою й безпеку українців під час поїздок. AUTO.RIA перевірив усі відкриті онлайн-магазини запчастин та працюючі СТО і зараз на сайті понад 1000 діючих СТО по всій країні

Допомога бізнесу — допомога економіці

Ще в перші дні широкомасштабного наступу ми розіслали представникам автомобільного бізнесу з гарячих регіонів пропозицію допомоги з переїздом та розміщенням транспорту компаній у порівняно мирних містах українського тилу. 

В цей же період ми впровадили безкоштовні публікації авто для всіх продавців. У регіонах з активними бойовими діями можливість безкоштовно виставити авто на продаж лишається й по сьогодні. Так само й для автосалонів — ряд послуг для них став абсолютно безкоштовним.

Що далі? Те ж саме, тільки ближче до перемоги

Так, війна все ще триває, та перемога 100% за нами! Попереду багато роботи, тож закликаємо усіх і кожного долучитись та зробити свій внесок в Україну майбутнього — несвоєчасним чи незначним він точно не буде ;) 

Ми теж іще обов’язково придумаємо, чим можемо бути корисними для своєї країни. І хай кожного з нас надихає наш народ — світлий і звитяжний. 

Бо сміливість живе в Україні. Слава героям! 

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми