AUTO.RIA
AGROEXPO-2019: підсумки Назад

AGROEXPO-2019: підсумки На правах рекламы

Організатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш", ВГО "Українська асоціація аграрних інженерів".

У VII Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка пройшла при підтримці AUTO.RIA з 25 по 28 вересня, взяли участь 585 компаній-експонентів та біля 500 учасників Покровського ярмарку. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри і складає 125 000 м². За усі чотири дні виставку відвідали 45 163 зареєстрованих осіб. Для порівняння: кількість відвідувачів за всі 4 дні виставки минулого року склала 35 тисяч осіб.

Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Так, у перший день роботи виставки ділову програму «AGROEXPO-2019» відкрила панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки. Вже традиційно на "AGROEXPO-2019" новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів. Загальна площа полігону становить ? 60 000 м² (6 га). Усього за три дні демпоказів свої можливості показали 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній.

На спеціальному полігоні для тест-драйву на виставці «AGROEXPO» пройшов один з найбільший в Україні тест-драйвів кросоверів та позашляховиків, у якому взяли участь 11 позашляховиків відомих світових брендів: MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, FORD, SUBARU, SKODA.Організатори виставки підготували 5 спеціальних смуг для тесту. Також в рамках «AGROEXPO» вже традиційно пройшла виставка AutoLand, під час якої пройшли всеукраїнські прем’єри одразу 10 автомобільних новинок сезону.

На AGROEXPO-2019 аграрії вже традиційно мали змогу купити сільгосптехніку дешевше. Діяли дві знижкові акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримував знижку від 5%. Друга передбачала дисконт від 10%, якщо техніка придбалась прямо з виставки. З кожним роком на AGROEXPO зростає Всеукраїнський освітній ярмарок. Цього разу свої наукові потужності показали 31 ВНЗ з різних куточків України. Серед них НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Уманський національний університет садівництва тощо.

Організатори виставки спільно з Федерацією стронгмену України провели український Етап Кубка "OpenArnoldAmateurStrongman".У змаганнях взяли участь семеро атлетів з України та один богатир з Молдови.У підсумковому заліку 1 місце виборов Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області, проживає у місті Чернівці). Окремим блоком в рамках виставки проходить "Покровський ярмарок" - культурно-розважальний захід з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та традиційним вже конкурсом "Гарбуз-велетень". Цього року було встановлено новий рекорд гарбуза - 76 кг.Переміг гарбуз Олени Горлової з селища Осикувате Кіровоградської області. Переможниця отримала у подарунок 32-дюймовий телевізор.

Цього року у «Покровського ярмарку з’явився свій символ-бренд - Мартин Боруля, відомий кожному ще зі шкільних часів герой однойменної комедії видатного драматурга Івана Карпенка-Карого (Тобілевича), що народився на Кіровоградщині. Історія Мартина Борулі заснована на реальній історії родини драматурга. Прообразом Борулі виступив батько письменника. Він намагався довести своє дворянське походження, але мрію поховали бюрократи. Мартин Боруля – носій тієї неповторної самобутності центральної України, особливостей її народної культури, які і покликаний презентувати «Покровський ярмарок».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA