AUTO.RIA
UNITEDTIMEATTACKSERIES – 2 етап зовсім скоро! Назад

UNITEDTIMEATTACKSERIES – 2 етап зовсім скоро! На правах рекламы

Другого червня о 12:00 при підтримці AUTO.RIA стартує 2 етап автоперегонів – UNITED TIMEATTACK SERIES на LtavaRing, в якому пілоти продемонструють неймовірно швидкість, та максимально ефективний тайм-менеджмент за кермом.

Цього разу грандіозний проект, який стартував в Україні 5 травня, продовжиться у місті Полтаві, та планує назбирати пілотів і вболівальників з різних міст країни. Де оберуть наступну серію переможців у 6-ти різних класах, залежно від характеристик автомобіля. Картодром «Лтава», до певної міри є батьківщиною дисципліни TimeAttack, адже 7 років тому, саме тут почали проводити перші змагання,які під керівництвом організатора Андрія ПРИХОДЬКО, та під егідою Автомобільної Федерації України виросли у масштабні серії в декілька етапів в різних містах України. Полтава завжди характеризувалася зручністю конфігурації траси та вдалим географічним розташуванням.

автоспорт

У переддень этапу організатори запланували дещо особливе, а саме, будуть проводитися змагання з тюнінгу та автозвукуо 12:00 на картодромі Лтава. Це неповторне видовище і враження від такої сили звуку, при якій здається що ще трішки, і на паркінгу почнеться землетрус. В цій локації панує невимовно яскрава та потужна атмосфера. І звичайно ж любителі соцмереж, особливо Instagram, зможуть зробити крутий знімок, чи навіть відео для своїх сторінок, тому що це дійсно видовищно. Також ввечері, 1 червня о 19:00, на Театральній площі відбудеться презентація спортивних автомобілів та представлення пілотів. Кожен матиме можливість ближче познайомитися з улюбленими авто, та поспілкуватися з їх власниками. Цього разу представлено рекордну кількість заявок на етап - 80 пілотів. І паралельно 2 червня відбудеться серія Carrera Time Attack для власників автомобілів Porsche, на якій братимуть участь 14 учасників.

автоспорт

Цього разу дійсно заплановано багато цікавих фішок. Тому щиро запрошуємо на другий етап UNITEDTIMEATTACKSERIESз Вас гарний настрій, а з нас якісний драйв!=) До зустрічі 02.06.2019 місто Полтава, вулиця Комарова 1.

автоспорт

Представникам ЗМІ традиційно необхідно пройти онлайн акредитацію за посиланням:http://ltavaring.com/akkreditatsiya/?fbclid=IwAR0klil--WsyEMNyy239xoULc01CdEpggwiUtO757tTSykxmjbe-jtTSFRk

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок