AUTO.RIA
Київський Міський АвтоМотоКлуб (КМАМК) запрошує! Назад

Київський Міський АвтоМотоКлуб (КМАМК) запрошує! На правах рекламы

13 квітня (субота), Київ відкриє головний сезон з ралі, що відбудеться при підтримці AUTO.RIA.

Саме у центрі зустрінуться кращі автоспортсмени країни, для участі у ралі «СТОЛИЦЯ».

Тільки тут ви зможете побачити бойові автомобілі, на яких діючі чемпіони та майбутні переможці змагатимуться, вже наступного дня у Житомирській області, за першість у своїх класах: Mitsubishi Lancer Evo, Subaru Impreza STI, Peugeot 206, RS Honda Civic Type-R, VAZ 2108, ZAZ 1102 та інші. Вже зареєстровано понад 25 екіпажів з Києва, Черкас, Одеси, Дніпра, Маріуполя, Харкова, Херсону та навіть з Вільнюса.

14 квітня (неділя), з 9:00 до 19:00 при підтримці AUTO.RIA пройдуть швидкісні змагання (Хорошівський район, СМТ Іршанськ, селища Старики, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області).
Загальна довжина маршруту ралі «СТОЛИЦЯ» – 170 км.

Ралі - це яскраве та цікаве змагання на спортивних автомобілях. Учасникам (екіпажу) потрібно швидше за суперників проїхати трасу, використовуючи усі можливості свого автомобіля. Більша частина трас пролягає по бездоріжжю, що суттєво ускладнює проходження.
Щоб здобути першість на ралі – треба бути дуже гарним пілотом та постійно вдосконалювати свої навички, саме тому ралі вважають найскладнішим видом автоспорту.

Чекаємо усіх на відкриття ралі «СТОЛИЦЯ» - I етапі Чемпіонату України:
13 квітня (субота), Київ, вул.Хрещатик, 36 (КМДА)
15:00 – виставка спортивних автомобілів
19:00 – урочисте відкриття змагання

www.kmamk.com
www.facebook.com/RallyStolica

Цікаві факти та історія ралі «СТОЛИЦЯ»:

- Змагання відбувається з 1999 року, за «будь-якої погоди», чим і радує шанувальників автоспорту, мас-медіа, глядачів, слухачів та читачів, а також спортсменів-ралістів.

- Ралі «СТОЛИЦЯ» вважається наймасовішим автомобільним змаганням. У 1999 році на старт вийшло 36 екіпажів, а у 2005 році – вже 58.

- У 2005 році у перегонах брали участь два англійські екіпажі на автомобілях «Ford Focus WRC».

- Чемпіонат України (ЧУ) з ралі – це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей, на час проведення перегонів.

До зустрічі на ралі «СТОЛИЦЯ».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми