AUTO.RIA
Онлайн-трансляція конференції AUTO.RIA та Авто Лідер: що відбувається прямо зараз? Назад

Онлайн-трансляція конференції AUTO.RIA та Авто Лідер: що відбувається прямо зараз?

Ділимось з вами найцікавішими тезами з конференції в режимі реального часу.

17:25. Дякуємо всім, хто був з нами. Цьогорічна конференція завершилась. До наступного року!

17:00. Максим Костелей виступив з «Практикою сервісних дзвінків». Максим разом з учасниками проаналізували дзвінки покупців до автосалонів та провели роботу над помилками продавців.

15:50. А саме зараз Анастасія Владичинська, експерт із сервісу №1 в Україні, розповість про те, чого очікує клієнт нової економіки та як зробити ціну неважливою для клієнта.

На продажу нічого не завершується. Тут все тільки починається.

Дивіться пряму трансляцію доповіді Анастасії в нашій групі»

15:35. Влад Печериця розказує про те, що чат на AUTO.RIA виявив суттєву проблему, про яку вже сьогодні згадував і  Павло Флейшер і Анна Артеменко. Продавці дуже часто не відповідають покупцям.

14:50. Олександр Катков ділиться думками, що якщо ти створюєш щось максимально цікаве та релевантне — то за останні 2 000 років для тебе нічого не змінилось. Тільки те, що ділитись цим будуть ще й за допомогою інтернету.

14:30. Дмитро Моцьо, засновник і керівник Школи розвитку бізнесу Business Inside, АМР Digital Organic Agency і інших 4 бізнесів, вже почав розкривати кращі способи ефективного впливу на користувача. Ви дізнаєтеся, як керувати вибором на всіх етапах: від рекламного тексту, до дзвінка та зустрічі.

Дивіться прямий ефір в нашій групі»

14:05. В першому залі виступає Євген Начорний. Він розказує про персоналізацію на AUTO.RIA та представляє інструменти для аналізу та управління дзвінками — новий Особистий кабінет продавця.

13:35. Олексій Філановський розказує, чому важливо звертатись до користувачів персоналізовано, знаходити та розуміти їх потреби. І вже з розуміння цього формувати свою пропозицію.

13:15. Фарід Сафаров розказує про майбутнє електрокарів.

Чому у світі йде заміна двигунів внутрішнього згорання на літієві батареї? Все базується на трьох принципах: екологічність, економічність, енергоефективність. Коефіцієнт корисної дії двигуна електрокара — 95%, а внутрішнього згорання — до 40%. За останні роки Україна змогла приєднатись до ЕКО-френдлі країн. Зараз в Україні 1 500 громадських електрозарядних станцій. На 2020 року заплановано зміну Правил Дорожнього Руху та Будівельних Норм. Таким чином, забудовники плануватимуть будинки так, щоб 50% паркомісць були із розеткою.

12:40. Олена Навроцька розказала про перший крок перевірки авто на AUTO.RIA — модерацію пропозицій продавців, а Дмитро Тумачек продемонстрував, які інструменти використовує AUTО.RIA для залучення покупців авто, щоб привести їх до дзвінка. 

11:50. Анна Артеменко розказує, що користувачі продовжують мігрувати в мобільні пристрої. Цей тренд зберігається протягом 3 років. Це стимул задуматись над тим, як ваш бізнес представлений в мобайлі.

11:40.  Павло Флейшер розказує, як знайти баланс між оптимізацією та персоналізацією. Разом ми проаналізуємо, чи все так добре в компаній, які використовують телефонію. Павло розказує, що інвестиції в персонал — це завжди довго, а інвестиції в автоматизацію — дорого. Але одне без одного не працює, тому інвестувати потрібно в обидві сфери.

Дивіться прямий ефір в нашій группі»

11:25. Почався кава-брейк. Це чудова нагода обговорити вже почуте, познайомитись та посмакувати кавою зі смаколиками.

10:40. Гжегож Пєхота, науковий співробітник Harvard Business School та Оксфордського університету, розказує про важливість діалогу з покупцем. Адже продаж авто – це розмова. Покупці могли б купувати авто повністю в онлайні, але вони хочуть поговорити про те, навіщо їм потрібна ця машина.

Гжегож ділиться думками, яке майбутнє чекає авторинок: виклик водія (Uber), оренда авто погодинно від компанії або власника, підписка на машину (платиш певну суму на місяць і користуєшся авто. При цьому не оплачуєш ремонт і страховку).

10:10. Відкриває конференцію Сергій Молдаховський, який розказує, як змінився автомобільний ринок за рік.

88% покупців на AUTO.RIA шукають одночасно авто з пробігом та нові авто, 10% шукають лише нові авто. У 2018 році аудиторія, що шукає нові авто приросла на 49%.

Загальна кількість дзвінків продавцям авто — 2 500 000+, це на 25% відсотків більше ніж рік тому. 

9:45. Доброго ранку! Прямо зараз в конференц-холі «Оазиз» в Києві представники українського автомобільного ринку реєструються на конференції AUTO.RIA та насолоджуються ранковою кавою.

Ділимось з вами найцікавішими тезами з конференції в режимі реального часу.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок