debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Новий Citroen C3 Aircross показали на перших фото. Коли буде в Україні? Назад

Новий Citroen C3 Aircross показали на перших фото. Коли буде в Україні?

Новинку почали розсекречувати, але найцікавіше залишили «на потім».

Після презентації нового покоління Citroen C3, багато хто з поціновувачів бренду почав загадуватися над питанням: а що ж нового може принести наступна генерація C3 Aircross? Серед найочевиднішого — додаткові сантиметри для ніг пасажирів другого ряду. Що ж, французи справді вирішили збільшити свій паркетник, але використали вільний простір дещо інакше: додали можливість встановлення третього ряду сидінь.

Новий Opel Frontera показали на перших фото Що вже відомо?

Нині Citroen офіційно продемонструвала новий C3 Aircross: як і очікувалось, його зовнішній вигляд уже не став відкриттям, адже нова модель багато в чому наслідує хетчбек. Французький бренд помалу відходить від складного пластичного дизайну з великою кількістю вигинів, схиляючись до простіших прямокутних форм.

Сітроен Ц3 Еіркросс

Ще перед прем'єрою стало відомо, що новинка розділить платформу з Opel Frontera, тож обидва автомобілі матимуть чимало спільних рис. Цікаво, що у Citroen зробили свою модель на сантиметр коротшою за “Фронтеру” (4390 мм): це дало можливість назвати її найпросторішим SUV-B, адже новий C3 Aircross тепер буквально знаходиться на межі класів.

Всі нові Citroen на AUTO.RIA
Предложение о продаже
Всі нові Citroen на AUTO.RIA
от 609 300 грн до 1 754 500 грн

Ані Citroen, ані Opel не розкривають розмірів колісної бази новинок, але скоріше за все вони будуть ідентичними. Щоб виділити власну модель, французи додали їй можливість встановлення третього ряду сидінь та запевняють, що пасажирам на ньому не доведеться схиляти голови. Правда, про об'єм багажника C3 Aircross у семимісній конфігурації вирішили поки не розповідати.

Також «на першому побаченні» французи не стали розкривати дизайн салону та деталізувати технічну інформацію. Але було уточнено, що паркетник збереже компактний ДВЗ, а також матиме гібридну й електричну версії. Тож ми можемо спрогнозувати, що новинка отримає 1,2-літровий турбомотор як самостійний агрегат 100-сильної версії без електрифікації або ж основу гібридної силової установки. Що ж до електричних модифікацій, то зараз для цієї платформи розроблені два двигуни: на 136 або 156 кінських сил.

Перейдіть сюди, щоб своєчасно дізнатись про його наявність та вартість у салонах дилерів!
Зацікавились новим Citroen C3 Aircross?

Додаткову інформацію та фото інтер'єру в Citroen обіцяють оприлюднити найближчими тижнями, а старт європейських продажів намічений на кінець цього літа. Зауважимо, що український імпортер не має наміру зволікати з постачанням новинки: у нас Citroen C3 Aircross планують представити у вересні 2024 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми