Продам внедорожник Suzuki grand Vitara xl-7 в хорошем состоянии, на полном боевом ходу, все что нужно было менять, поменяно. Хочу взять машинку поменьше.
По кузову є недоліки. Технічно авто обслужене Кожен день на ходу. Дет по тел.
Машина у хорошому стані. Фактично другий господар, було переоформлення всередині сім'ї. Була в ДТП у першого господаря, куплена після ремонту. Має хороший дорожній просвіт, встановлена ??всесезонна гума Douglas (дочірній бренд Goodyear, виключно для американських магазинів Walmart), гума в хорошому стані. Автомобіль має рамну конструкцію, постійний задній і повний привід жорсткого підключення. Є дрібні лакофарбові вади. Дно оброблено антикорозійним складом. Встановлено сигналізацію StarLine A63 із зворотним зв'язком. Салон та шкіра в хорошому стані. Торг тільки біля капота
Продаем рамный джип Suzuki grand Vitara XL7, в хорошем состоянии, Не бит и не крашен.
Предлагаю к продаже свой автомобиль. Продажа желательно с переоформлением. Машина официальная. Имеет два ключа. Предыдущим владельцем затянута в пленку. Есть незначительные повреждения, вызванные наличием лосей на дороге. Вопросы, обсуждения и разумный торг реальному покупателю у капота. Если я не на связи. Пишите в WhatsApp, Telegram – отвечу.
Автомобиль в хорошем состоянии, полностью обслужен. Установлен газ 4-го поколения. Двигатель и коробка передач работает без нареканий. Кузов и лакокрасочное покрытие 5 из 5. Хорошая резина. В авто установлен планшет. Все системы полного привода работают отлично.
Продам хороший та надійний рамний ввнедорожник, авто повністю на ходу,все працює багато чого зроблено є газ вписаний в техпаспорт рідний пробіг 155000деталі за тел..
Продам рамний позашляховик в дуже гарному стані. Рідний пробіг 252000км • Другий власник, у сім'ї з 2011 року • Гаражне зберігання. Авто без ДТП, уся у рідній фарбі. Повний привід та блокіровка працює без проблем.Центральний замок, сигналізації, кондиціонер, шкіряний салон як новий, підігрів сидінь• Продаж через повне переоформлення.
Я второй хозяин. Купил этот автомобиль в 2013 году с пробегом 140 тыс. км. Пробег составляет 285 тыс.км (это гарантированно точный пробег). Автомобиль в хорошем техническом состоянии для этих лет. Запчасти сменялись только на оригинал. Есть список произведенных работ за все годы эксплуатации. Дорожный просвет немного увеличен, сзади проставки под пружинами 20мм, спереди усиленные пружины от дизельной версии, также установлена ??резинка 225х70хR16 (чуть выше оригинала). Система полного привода в полном порядке, также на передние ступицы, дополнительно установлены ХАБ AVM для уменьшения износа передней трансмиссии при движении на заднем приводе, а также уменьшения расхода топлива. Этим автомобилем могу поведать все полностью т.к. является его владельцем уже 11 лет. В 22-м году был прилет "града" рядом с авто, осколками был предупрежден капот, правое крир, фары, лобовое стекло, радиаторы. Лобовое стекло и радиатор охлаждения ДВС были заменены, все остальное не трогал. Повреждения не являются критическими для эксплуатации авто, влияют в основном только на внешний вид. Автомобиль продается по выезду из страны. По любым вопросам лучше всего связываться по Вайберу, Телеграмму или Ватсапу.
Машинка для своих лет в хорошем состоянии. Замена цепи, сцепления, ремонт ходовой, по технике вопросов нет, детали по телефону...
Suzuki Grand Vitara XL7 в гарному стані, рама в ідеальному стані, два комплекти гуми на дисках (літо на легкосплавних, зима на залізних), 2 комплекти килимків, підключаємий повний привід, понижаюча передача
Всі питання по тел
Продам справжній рамний позашляховик для гір, болота і бездоріжжя. Авто не для кожного, його треба полюбити, пробачити відсутність різних елементів комфорту, а натомість отримати неймовірну впевненість на дорозі;) Заїде і туди, де чорт каже " добраніч " З плюсів - на першому місці височезний кліренс, підключення повного приводу і знижених передач, дуже притомна всесезонна гума, дуже задоволена кондиціонером і пічкою, оскільки невеликий салон легко нагріти і освіжити, багажник невеликий, але гумаки, відро на гриби і вудка зі всім необхідним завжди поміщались ( а як він чудово відчиняється на бік?) Мінусів немає для тих, хто любить такі авто ( ну само собою, що тут нема всіляких приколів і наворотів, холодильників і комп'ютерів....ну і це явно не сімейний автомобіль, а радше як надійний друг, памятаєте казку про коника - горбоконика? Так от там були ще три коні парадні, але він був найкращий друг. Так само і з Джимніком. В далекі поїздки варто мати ще щось) Торгуватися будем біля капоту і по Великодніх святах ( буду за кордоном до кінця квітня) Якщо цікавить авто, пишіть у вайбер чи телеграм
2-х літрова Suzuki Grand Vitara, 4 ступінчаста коробка передач, бензиновий тяговий двигун, лізе всюди, володію автомобілем близько 2-х років. Комплектація гарна, є сенсорна мультимедія, клімат контроль, круїз контроль, режим A/T power, безключовий доступ, гарна музика, шкіряний салон у відмінному стані, ходова частина автомобіля зроблена на совість як для себе, немає лишніх стуків і скрипів, за виключенням водійського сидіння (треба трохи змазати) скрипить не критично. Всі подробиці по телефону. Продаж не терміновий тому прошу не турбувати з дурними пропозиціями.
Продам Сузукі Вітара 2.0 газ - бензин повний приві, працює абсолютно все, підігрів сидінь, дзеркал, кондиціонер заправлений. Нова хороша гума. Можливо обмін. На всі інші запитання відповім по телефону! Дякую за увагу!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?