Продам свій власний автомобіль в дуже чудовому стані. Володію ним 3 роки. Обслуговування авто проходило виключно на офіційному сервісі. Всі заміни - згідно регламенту. Проблем з авто немає абсолютно ніяких. По технічній складовій - ідеал. Фари та бокові дзеркала - в плівці. Предмаксимальна комплектація. Карплей. Салон в гарному та доглянутому стані. Безпека вся ціла. Є трохи косметичних нюансів, так як машиною користуюсь постійно і чимало поїздок на довгі дистанції. Є 2 комплекти ковриків та 2 комплекти резини Toyo(зима нова, літо - 2 сезони). Встановлена додатково анти-угін з мітками. Готовий до перевірок на будь якому сервісі чи офіціалі. Допомоги у продажу - не потребую
Свіжопригнана з Европи. Розмитнена з сертифікатом підготовлена до МРЕО. Стан нового авто. Не фарбована 100% . Всі стікла рідні. Два ключа, сервісна книга з всіма підвердженнями пробігла та обслуговування. Авто варте уваги.
Авто у відмінному стані, абсолютно нічого робити не потрібно. 3т км тому назад було зроблене повне т/о із заміною усіх мастил, фільтрів, антифризу, гальмівних колодок. Обслуговується лише на офіційному сервісі арія моторз Львів (чеки на фото). Додатково зроблена кераміка кузова, потенційно вразливі місця та фари обклеєні бронеплівкою. Нова зимова резина на оригінальних дисках, куплена в листопаді, ще на гарантії, новий акумулятор. Більше деталей по телефону.
У комплекті є нова зимня резина з оригінальними дисками, газ вписаний Ориганальний пробіг, та вказана реальна витрата палива
Honda HR-V 2016 1,8 бензин Была доставлена ??из США с незначительными повреждениями. Полностью обслуживаемый автомобиль Возможен обзор на любом вашем СТО. За дополнительной информацией звоните по телефону!
• Машина в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ , АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ у відмінному стані. !!!! НЕ БИТА, не ФАРБОВАНА, всі стекла рідні, у тому числі й лобове. Двигун працює тихо і рівно, масла не бере. Коробка та ходова в порядку. Яких-небудь підтікань ніде НЕМАЕ. Вся електрика справна, кондер холодить ВІДМІННО. Салон доглянутий, чистий, без потертостей та плям. . Замінено нові гальмівні колодки все по колу, новий акумулятор ,замінили всі ремені та ролики, зроблено розвал сходження. Заміна олива у кробкі на пробігу 110, 000 км, автівка на даний момент будь-яких вкладень не потребує. ТОРГ адекватний ОБМІН С ВАШОЙ ДОПЛАТОЮ!!!
Авто в гарному стані! Сервісна книжка. Хороша зимова резина. Звертайтесь за номером телефону.
Фото сделаны зимой Заинтересованному клиенту предоставим подробные фото и видео
Хонда Пілот, в рекламі не потребує. Власне, надійне, перевірене авто, приганяв для себе у 2021 році. Пошкодження мінімальні, все професійно виправлено, нарікань немає. Брали для себе, щоб всі і все влазило, і так і було, але дітей трішки побільшало і треба четвертий ряд))) Обслуговування вчасне, на перевірених сервісах, газ не стоїть, бо не має сенсу, розхід адекватний. Авто у постійному використанні, їздить дружина, в основному по місту, на даний момент авто звертає на себе увагу у Вінниці. Продаж не терміновий, помічників у продажі прошу не турбувати, але якщо кому порекомендуєте, то вам будуть вдячні.
Авто з Канади без пробігу по Украіні. Пошкодження мінімальне, було замінено бампер та пофарбовано капот без шпатлівки. Пробіг рідний. Практично стан нового авто. Все це можна перевірити по він-коду на американських сайтах і стан і пробіг. Авто я повністю обслужив, тому робити нічого не потрібно.Сертифікацію також пройдено. Авто розмитнено та повністю готове до реєстраціі.. На першу реєстрацію можу скинути ціну.
+ комплектація Touring + повний привід + клімат контроль + камера заднього огляду + утримання смуги + запобігання зіткнення + два ключа
Автомобиль в отличном состоянии. Три ряда сидений на семь пассажиров. За заявленную сумму комплект зимней резины в комплекте. Полностью обслужена. Готов к проверке на любом СТО. Возможно установка ГБО. Перекупов просьбу не беспокоить, продавать не тороплюсь. Повреждения были минимальны, по он все видно. Смешанный расход топлива до 10л (9,7 за 6300 км, на фото все видно). На все вопросы отвечу, звоните, всегда на связке.
Honda CR-V 1.6 i-DTEC, повний привід, 9 ступеневий автомат(ZF 9HP48) Куплений на площадці Карат-Авто, без пробігу Один власник, друге авто в сім'ї. Обслуговувався спочатку на сервісі КаратАвто, щоб збрегти гарантію від салону, потім у офіційного дилера ДніпроМотор Інвест, м. Київ, вул. Якутська, 14 Диски з колодками замінені на 80 тисячах, аккумулятор у грудні минулого року. Гума літня майже нова Жодна деталь не фарбована
Продается настоящая японочка с своенравным характером на полном заряде. Была настоящей опорой в семье, никогда не подводившей ни в снег, ни в дождь ни в солнечную погоду. Особый бирюзовый цвет с металлическим блеском добавляет некоторого шарма на дорогах нашей мамочки Украины, а агрессивный характер и горячее сердце под капотом позволяет чувствовать себя как за рулем настоящего болида формулы 1. Нежно-шелковистый кожаный салон, богатый внутренний мир с двумя камерами и кучей сделают ваши поездки комфортными и безопасными. Никогда не находилась в неприятных ситуациях, всегда защищала свой перед и не подставляла никому свой задок. Настоящих ценителей красоты приглашаем на смотрины и настоящие торги, а любителей поговорить и помочь продать не нуждаемся. Продажа владельца.
Комплектация E-XL Белый перламутр Авто в хорошем состоянии, все работает, камера в правом зеркале, люк, полный привод, новая зимняя резина.Все вопросы по телефону.
Кому цікавий надійний і мега гарний автомобіль телефонуйте….
Тільки привезенний автомобіль з Німеччини, в дуже гарному стані,4WD, реальний стан нового автомобіля, економний та в свій час потужний, надійний мотор, сама максимальна та комфортна комплектація, один власник був у Німеччині, автомобіль в ідеальному стані та повністю обслужений, робити нічого взагалі не потрібно, всі ТО проходив на офіційному сервісі HONDA, працює все до найменшої лампочки, не фарбований жодна деталь 1000%, не битий, оригінальний пробіг ( є сервісне підтвердження), чистий ідеальний салон, в автомобілі не курили. Мотор, коробка, ходова в ідеальному стані !!! Всі стекла рідні, безключовий доступ, ксенон, панорамний дах, електробагажник, рух по смугам, автоматичне перемикання дальній-ближній свет, передні задні парктроніки та багато іншого, два ключі, зйомний фаркоп.Любий вид переоформленя.Деталі по телефоні.
Продаю чудовий автомобіль! В моїй власності трохи менше двох років. Замінено масло в коробці та всі інші рідини. Масло двигуна міняється кожні 7500 км. Встановлено дорогу та потужну андроїд магнітолу, передні та задні парктронік, датчики сліпих зон! Рідна магнітола також є. Є невелика вмятина на задньому бампері!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?