По авто все працює, вся в рідній фарбі. Заміна масла кожні 8 тисяч км, пробіг рідний, по мотору все добре масла не бере ні грама, сцеплення також все добре, ГРМ замінено на 135 т. Км., ходова зроблена, коробка 6-ти ступка, жодної корозії чи ржавчина по кузову немає. Розхід 5,7 - змішаний , по трасі - 4,5л. Авто без вкладень. Більше деталей по телефону.
Рено Меган 3 BOSE . Свіжопригнаний своїм ходом та розмитнений! 2012pik Двигун 1.6 дизель 96 квт Механіка 6 ст. 237 тис км оригінального пробігу! По кузову цілий, без підфарбувань. Технічно без зауважень( двигун, коробка, зчеплення, сажевий!) Колір білий перламутр!!! Хороша комплектація BOSE Все працює. Диски оригінальні р17 , цілі. Повноцінна запаска( нова) . 2 ключа, ( безключовий доступ) 2 комплекта колес. (Зима/літо) Відмінний стан.
Продам меган в гарному стані один власник в Україні.пробіг рідний 1000%.авто в дтп непопадало всі вікна рідні також авто все в рідній фарбі є один косметичний підкрас.мотор коробка ходова в ідеальному стані.мотор масла небере недимить некоптить екологія вся на місці .коробка переключає добре.ходова нестукає негрюкає.. в машині працює абсолютно все.2 ключа.з документами порядок тільки зняття з обліку(договір купівлі продажу).за готівку торг мінімальний .все решта по тел.
Только привезенная из Австрии двигатель 1.5 дизель 81кв 6-сти ступка чистый 2012год оригинальный пробег....фильтра,масла,ремень грм поменяно,полная сервисная история два ключа.
Продаётся авто Renault Megan 3 в хорошем состоянии. Все вопросы по телефону. Комплект зимней резины.
Авто пригнане з Чехії. Мотор 1.2 ТСе- 116лс. Динамічний та економічний. Пробіг рідний 145 тис. Коробка передач 6-ти ступенева. Салон в гарному стані, гарна комплектація: - двох зоний клімат - датчик дощу - датчик світла - чотири стеклопідйомника - задні партроніки - функція старт-стоп Помилок по авто немає! До мотору, ходової частини зауважень нема. 2тис км тому було зроблено ТО, замінено комплект ланцюга ГРМ, зроблено регулювання клапанів. Авто без ДТП вся в рідній красці. Два повних комплекта коліс. Авто сів і поїхав без жодних проблем. Два ключа. На обмін дороще. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном. Можливий пригін авто в ваше місто. Прохання перекурів та автоплощадок не турбувати!!!
Официальный автомобиль, купленный в харьковском автосалоне в 2014 году. Авто без ДТП, в родной краске. Дополнительно почти новая зимняя резина на оригинальных, легкосплавных дисках. Продажа от владелицы.
Продаю личное авто Renault Megane 3 Пригнанное в Украину из Германии в феврале 2021 года. В Украине 1 владелец. Авто в хорошем техническом состоянии.
Авто пригнане з Швеції: Перша власниця в Україні кузов оцинкований з заводу мотор 1,2 ТСе - 116 лс в ідеальному стані, динамічний та економічний рідний пробіг 135 тисяч коробка передач - 6-ти ступенева Ходова зроблена, замінена гальмівні колодки та диски (2000 км назад). Комплект ГРМ був замінений 7000 км назад. Салон в ідеальному стані, гарна комплектація. По лакофарбовому покриттю є нюанс на задньому правому крилі (видно на фото) Прохання автобізнеменам, не турбувати!!! Тлф:
Машина в очень хорошем состоянии, реально экономное авто, сел и уехал, обслуживалась вовремя и качественно, по ходовой, мотору и коробке никаких вопросов. косметический подкрас задней правой дверцы и арки немного не угадали с цветом. Причина продажи владелица за границей, доверенность на дочери. Торг возле капота.
Пригнане авто у 2018 році на 151к рідному пробігу для себе. Зараз 246к на одометрі. Історія є. На 210к заміна ГРМ, помпи і оливи в КПП. Заміна гальм по колу і колодок на 230к. ТО робилось кожні +- 15к. Заміна форсунки і термостата на 245к. Новий акумулятор в 2022, 640А, ще пів року гарантії Передні сидіння, підлокітники перешиті комбінованою 5 років тому, стан і якість на фото Круїз, штатний навігатор, Bluetooth, акустика На зимовій гумі Bridgestone blizzak, практично нова, 2-3к проїхала. Є сліди користування авто. Можливий незначний торг біля автомобіля.
Авто має лише 2 фарбованих елемента. Ходова частина зроблена. По мотору, коробці зауважень немає, їде чудово, приємна витрата палива, по трасі 4, по місту 4,8 - 5,3 л/на 100 км шляху. Екологія присутня. Не димить, не сапунить. Автомобіль останні 6 років в одних руках, є чеки на обслуговування, за останній рік вкладено близько 50 тис. гривень. Помилок по автівці немає, кондиціонер працює, холодить. По електриці теж зауважень немає, все працю, авто світло, авто дощ, круїз, стартстоп і т.д. Салон в чохлах, сидіння всі в гарному стані, не подерті і не потерті. Один недолік по авто, потрібно підфарбувати передній бампер. Присутній мінімальний торг. Також цікавить обмін на шкоду а5 або фольксваген гольф 6.
2012 року з мотором 1.5 турбодизель, 110 кінських сил, надійний к9к двигун. На автоматичній коробці передач EDC. 100% рідній пробіг, 286тис., який можна перевірити по всіх базах рено. В Європі по офіційному дилеру була проведена заміна зчеплення. Проведене ТО. Стан сів поїхав !
Гарне авто,я власник,стан дуже добрий.2 комплекта КОЛІС не тільки гуми,літо на титанах.Продаю як є,з сабом,ще є багажник на дах фірмовий з заводськими кріпленнями.2 комплекта ключів,килимків.т.о пройдене 1000км назад,їздить жінка,возить дитину. На всі питання відповім.Перереєстрація.на роботі не дуже зв'язок, вайбер, телеграм,якщо не додзвонилися
Автомобіль був придбаний з салону в 2012 році, не пригнаний, має 2 реєстрації. Без ДТП, будь-яких коцок, царапин, та вмятин. Пробіг реальний, по салону все добре. Автомобіль досить в доглянутому стані, масло не їсть, заміняв кожні 7-8 тис. км. Ходова частина в файному стані, без будь яких скрипів. Музика штатна, але має досить гарне звучання.
Автомобіль пригнаний з Франції, я перший власник в Україні. Машина технічно справна, замінені усі фільтри, масло. Має безключовий доступ, є два ключі, є підігрів сидінь, клімат-контроль, парктронік, в салоні не возили тварин і не курили.
Автомобіль повністю у справному технічному стані, доглянутий професійно. Рідний пробіг. З салону ТО кожні 10т.км. Багата комплектація: поворотні ксенонові фари, підігрів передніх сидінь, люк (не панорама), на задніх сидіннях підлокітник, музика Arkamis,подача холодного повітря в бардачок, обігрів зони двірників лобового скла, тени в обігрівачі салону, обдув задніх пасажирів, датчики тиску в колесах, шкіряне кермо та ручка КПП, легкосплані диски. На 230т км замінені зчеплення та маховик (оригінальні запчастини). Влітку 2023р замінено радіатор кондиціонера та компресор. По кузову є малопомітні експлуатаційні сколи. Грошових вкладень не потребує. Без прихованих недоліків!!! Всі питання по телефону. Авто варте уваги! Реальний торг біля капота.
Продам рено меган 3 Авто в хорошому технічному стані, надійний , економний
Авто пригнане з Франції , другий власник в Україні. Автомобіль вчасно обслуговувався , замінена масла кожні 6 тисяч , замінено ремінь ГРМ, свічки , стоять нові гальмівні колодки . Машинка працює чітко без перебоїв. Середня витрата пального по місту 5.7 , по трасі до 5 літрів . Є незначні нюанси по кузову ( подряпини). Продаж тільки з переоформленням. Торг тільки особисто біля капота . Дзвоніть на вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?