Власник, гарний стан авто! На 180 тис замінено ланцюг,найбільша комплектація! Присутній торг! Кому цікаво телефонуйте
Хороше доглянуте авто замінено всі ремні ролик грм помпу масла фільтра 50км назад кого цікавить телефонуйте розповім детальніше
Авто в хорошем состоянии, возможен торг.
Не биток, без підкрасів, авто обслужене та збережене, стан відмінний та відповідає фото, перший власник в Україні, обмін виключно на електро авто з моєю доплатою.
Продам власний автомобіль, пригнаний в 2021 році, 1-й власник в Україні. Автомобіль в гарному стані, технічних вкладань не потребує. З надійним цепним двигуном. Замінений радіатор кондиціонера, а також охолоджуючої рідини. Автомобіль на літній гумі R17 на титанових дисках, також є комплект зимової гуми на дисках R16 Всі питання по телефону.
Продам своє авто в збереженому стані, щодня на ходу, пригнана з Німеччини, рік випуску авто 2009, початок експлуатації з 2013р.(є документи) є звіт карветікал та сервісна книжка, вся в рідній фарбі, арки в відмінному стані, задня права трішки потерта, пробіг оригінальний. Замінений цеп ГРМ на 200тис.км помпа, всі рідини на 208тис.км замінено мастило та фільтра, готовий до будь якої перевірки, дороге тонування, кондиціонер заправлений, працює. На обмін розглядаю фокус 3 з моєю доплатою, дизель, можливий астра j дизель, seat axeo
Авто в техническом состоянии, звоните для подробной информации
Nissan qashqai +2 22/10/2009р. 7 місць Максимальна комплектація. Дуже добрий стан авто по всьому. Свіжопригнаний, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на облік на нового власника. В гарному колірі та рідний окрас. Жодна деталь не фарбована, включаючи бампера. Повністю сервісований, вкладень не потребує взагалі. Пачка документів, що підтверджує сервісне обслуговування авто. По ходовій жодних стуків. Двигун працює чисто та тихо. Потужний та економний. Авто має максимальну комплектацію: - клімат контроль - круїз контроль - датчик світла та дощу - ПАНОРАМА - підігрів сидінь - омивач фар - автоскладання дзеркал - заводський XENON - КАМЕРА - НАВІГАЦІЯ - хром - пакет Фаркоп. Реальна дуже збережений автомобіль та має гарний вигляд. Доставка авто.
Свіжо пригнана машина з Нідерландів, авто в хорошому стані технічно все працює, хороша резина , повна історія два ключа, запасне колесо ключ донкрат все є , авто розмитнене та сертифіковано чистий охайний салон
Volkswagen Golf 1.6 TDI. 2009 року, в хорошому стані в дтп не був. косметичний підкрас переднього правового крила. дуже економне авто 5-5.5 л. Двигун працює ідеально, не димить масла небере взагалі. В морози заводиться з півоберта. Салон чистенький хімчистки ніхто не робив. Пригнана з Німечини в серпні 2021р. Машина до 2019 року проходила ТО на сервісі, є відмітки в сервісній книзі. Власник по т.п.
Машина куплена в 2021р.з пробігом 186тис.була перебрана зразу ходова і поміняні пружини.Є один підкрас заднє крило 260-280. більше ремонтів небуло окрім заміни масла та фільтрів.Кому цікава машина можу скинути відео на вайбер,вся потрібна інформація за тел.
Надежное семейное авто в хорошем состоянии. Расход топлива – 6 л по городу, трасса – 4,5-5. Заменена турбина (гарантия 2 года), сажевик, передние стойки. Не крашен, оригинальный пробег. Заменены масла и фильтра, ходовая обслуживаемая. Есть зимняя резина на титановых дисках. Тонировка стекла.
Маю на продаж власне авто, в хорошому стані як на свій вік. В комплекті додається два комплекти ковриків також можемо домовитись за комплект зимової гуми на титанових дисках. Комплектація авто, має кондиціонер. Мастило замінювалось раз у 8 тис. км. У власності авто вже 4 роки, за цей час було замінено комплект ГРМ, амортизатори всі по колу, напіввісь права, ще купа дрібниць. За автомобілем доглядали. Торг присутній біля капоту.
Seat Leon 2.0 бен. автомат 147 кВт. 211к.с. 07/09/2009р. Модельний рік виготовлення - 2009. **ЕКСКЛЮЗИВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ FR** (Formula Racing) відрізняється від базових версій більш спортивним дизайном, покращеними технічними характеристиками та додатковим обладнанням. Автомобіль щойно пригнаний зі Швейцарії, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на облік на нового власника. У відмінному технічному та візуальному стані. В гарному кольорі сіро- синій, та в рідному окрасі. Жодна деталь не фарбована. Повністю сервісований, вкладень не потребує взагалі. 100% рідний пробіг. Він код для перевірки додається. Двигун працює чисто та тихо. Дорогі титанові диски на добрій резині. Авто має максимальну комплектацію: - парктроніки - задня камера - клімат контроль - круїз контроль - датчик світла та дощу - ЛЮК - підігрів сидінь - омивач фар - автоскладання дзеркал - НАВІГАЦІЯ Автомобіль збережений, має гарний вигляд та технічний стан. Доставка до покупця.
Продам собственное авто, автомобиль в хорошем состоянии, технически 10/10, мотор и кпп работает хорошо. За время владения были изменены: тормозные колодки, комплект прививки, полная обработка кузова, тонировка, полная замена комплекта грм с насосом, новый радиатор кондиционера. По электричеству все работает отлично.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?