debug 0507 header1
debug 0507 header2

Журнал AUTO.RIA №500

от 21 июня 2024


Доброго здоров’я!

У ваших руках 500-й випуск онлайн-журналу AUTO.RIA – і, ймовірно, він буде останнім саме у такому вигляді. Ми регулярно акумулювали для вас у Журналі найцікавіші публікації протягом більш ніж 10 років, однак часи змінюються, — і разом з ними має стати сучаснішим формат спілкування. Незабаром ми проведемо опитування з метою дізнатись яким чином вам буде ще зручніше знайомитись зі свіжими тест-драйвами AUTO.RIA та важливими новинами автомобільного світу, — і разом рухатимемося далі.

Сьогодні ж поділимось враженнями від випробування нового — можливо, найкращого за всю його історію — кросовера Honda CR-V e:HEV, дізнаємося скільки ж врешті коштуватиме в Україні найбільший електричний Kia — EV9, розберемося з новими умовами добровільного страхування відповідальності власників автотранспорту, порівняємо мініатюрні Fiat Panda Cross та Suzuki Ignis і складемо рейтинги найпопулярніших на нашому ринку нових та вживаних легковиків. Упевнений, незабаром зустрінемося знову.

Слава Україні!
Шеф-редактор AUTO.RIA Юрій Боднарчук

Юрий Боднарчук
АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ
ЗАКОН
ВЛАСНИЙ ДОСВІД
В избранном

Тест-драйв Honda CR-V e:HEV. Кращий, але й дорожчий ніж будь-коли

Цього разу ми випробуємо шосте покоління одного з найпопулярніших автомобілів світу й поміркуємо про підстави, що змушують численних автолюбителів купувати Honda CR-V вже майже 30 років поспіль. Гайда!

Читать подробнее
ЩО ВИБРАТИ?

Гонитва за великим розміром і статусом у питанні підбору та придбання автомобіля не завжди є чільним питанням для певної групи майбутніх автовласників: дехто дотримується більш раціональних мотивів. Наприклад, зручної експлуатації у місті, а значить комфорту в паркуванні, невисоких експлуатаційних витрат і помірної витрати коштів при купівлі насамперед. 

Саме тому цього разу ми порівняємо автомобілі, котрі зібрали в собі усі ці якості, коштують цілком притомних грошей, але й мають непоганий набір споживацьких якостей. Отже, зустрічайте субкомпактні автомобілі класу “К1” – японський Suzuki Ignis та його опонент з Італії Fiat Panda Cross.

Якщо “Сузукі” є більш-менш упізнаваним на наших дорогах, то італієць, попри те, що близький до зміни генерацій, досі анітрохи не намуляв око своїм виглядом. Менш з тим, саме історія “Панди” налічує 44 роки та цілу низку модифікацій. Перше ж покоління “Ігніса” побачило світ “тільки” у 2000-му році. Приблизно у той самий час з’явилась друга генерація Fiat Panda, котра вже мала прямий інженерний зв’язок з сучасним поколінням.

Як бачимо, історія в обох моделей доволі багата, та й за роки випуску автомобілі розійшлись світом мільйонними накладами, ставши справжніми бестселерами на деяких ринках. Отже, погляньмо детальніше на їхні характеристики та рівні оснащення.

Габарити: Suzuki довший і має більший кліренс

Згадана вище належність до класу “К1” попри мініатюрні розміри дає чимало вигод у міській експлуатації, де площа займаного простору має неабияке значення в процесі пошуку вільного місця та маневруванні в дорожньому потоці.

Читать подробнее
РИНОК НОВИХ АВТО
РИНОК АВТО З ПРОБІГОМ

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми Журнал AUTO.RIA в удобном формате

Приглашаем

в официальное сообщество
на AUTO.RIA в Facebook

Присоединиться
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!
наверх
Перевірено людьми