Цей автомобіль поєднує сучасний дизайн та передові технології. Має дуже класний колір, який гарно на сонці переливається. За він-кодом можете побачити що машина не бита Максимальна комплектація з усіма можливими допами для 2018р - Адаптивні діодні фари - Адаптивний круїз - Утримання в смузі - Автоматичне гальмування - Сліпі зони - Проекція (сліпі зони, утримання в смузі, адаптивний круїз в т.д. все це показує) - CarPlay/Android auto - Безключавий доступ - Пам?ять водійського сидіння - Клімат - Підігріви всіх видінь і керма - Підігрів зони склоочисників - Електокришка багажника і ще багато чого іншого Авто робилося для себе, виключно з оригінальних деталей. Збережений салон, підвіска в порядку, кузов теж. Вся в рідний фарбі, окрім бамперів. Також доставив парктроніки перід+зад, carplay, європейські дзеркала, прошив магнітолу на українську.
Продам Mazda cx-5 в ідеальному стані. Пригнана з США, робив для себе,відїздив 4 роки. Комплектація tuaring +. Моніторинг сліпих зон, адаптивний круїз контроль,акустика BOSE, LED Світло,без ключовий доступ, 19 диски,Android avto,Apple cardplay, встановив захист двигуна. Пофарбоване одне крило.Телефонуйте, розкажу детальніше
Продам Mazda CX-5, з дійсно мінімальним пошкодженням! Уважно дивіться фото з аукціону! Дата випуску грудень 2018 року! Максимальна комплектація Grand Touring! Адаптивні FULL LED фари, контроль сліпих зон, датчики світла, дощу, адаптивний круїз контроль, шкіряний салон, підігрів сидінь, топова BOSE аудіосистема з сабвуфером, пам'ять сидінь, люк, робота задньої ляди від кнопки, топові 19 дюймові диски і багато іншого. Двигун в ідеалі. 10.03.25 обслужена коробка оригінальним маслом і фільтром, перевірена вся ходова! Машиною будете дуже задоволені. Будь який вид переоформлення.
Код товара: 67744 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Mazda CX-5 2018 року Автомат, передній привід, 125 тис. км пробігу, 2,5 бензин. 7 тис. км тому заміна масла і фільтра. Нові підшипники передніх коліс. Ходова в хорошому стані. По моторі і коробці без зауважень. Машина з Америки, 1 власник в Україні. 2 ключі. Автомобіль в дуже хорошому технічному та зовнішньому стані, не потребує додаткових вкладень. Ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний, комфортний і економічний кросовер.
Mazda CX-5 Touring 2018 — Ідеальний баланс стилю, надійності та комфорту. Компанія AUTOEXPERT UKR пропонує до вашої уваги відмінний варіант для тих, хто шукає не просто авто, а емоцію за кермом. Автомобіль пройшов повну діагностику нашим фахівцем, це чесний, надійний та безпроблемний автомобіль. За 4 роки в Україні проїхав 80 тис км і знаходився в одного власника, 1300км тому пройдено ТО, залито масло Motul 0w20 Кому потрібний безпроблемний, надійний автомобіль без підводних каменів - це він! Характеристики авто: • Рік: 2018 • Двигун: 2.5 л (бензин) — динаміка і надійність • Пробіг: 89 000 км — підтверджений • Комплектація: Touring • Салон: натуральна шкіра — ідеальний стан • Аудіосистема: Bose® Premium Sound — потужне, чисте звучання • Кузов: перламутрово-білий • Технічний стан: бездоганний — повне обслуговування, сервісна історія Це авто створене для тих, хто цінує якість, комфорт і надійність. Гарна керованість, сучасні технології, преміум-дизайн — усе це Mazda CX-5 у виконанні Touring. AUTOEXPERT UKR — buying is easy. Ми не купуємо і не продаємо погані машини Ми забезпечимо повний супровід та чесну угоду.
Продам чудове авто Mazda CX5 2019 модельного року, в максимальній комплектації Grand Touring. Комплектація включає адаптивний круїз, адаптивне дальнє світло фар, поворотні LED фари з AFS, системи Smart brake city, Key less go, Car play, акустичну систему Bose, пам'ять водійського сидіння, підігрів сидінь, люк. Авто на новій всесезонній резині 2024р/в., технічно у відмінному стані.
Стан суперовий, ушкодження не значні, VIN відкритий. Повний привід, touring, жодних нюансів. Любі перевірки та сервіси. Дзвоніть.
Комплектація TOURING. Потужність - 187 кінських сил, повний привід. Гарний стан. Зроблено ТО на 80 т.км. Ціла безпека. Технічно, та косметично все справне. Один власник в Україні. МАЙДАНЧИКИ та Автобізнесмени - прошу не турбувати! Обмін не цікавить! При продажі знімаємо з обліку.
Офіційне авто 2018 року, 2,5 бензин, повний привід, передні led фари, підігрів передніх сидінь, I-stop, круїз контроль, складання дзеркал, підігрів керма, запуск з кнопки, багажник з електро підйомником, парктроніки передні, задні, задня камера. Відслідковування сліпих зон, запобігання зіткненню. Сигналізація Starline з gps міткою, перепрошита на Treeum, є керування авто з мобільного додатку в тому числі віддалений запуск. Два комплекти ключів. Якісні гумові килимки в салоні та в багажнику. Докуплена докатка, стандартно в офіційних авто йде ремонтний набір. Зимова гума Nokian Nordman RS2 SUV 225/65/ R17 залишок 6 мм. Також є літня гума Yokohama Geolandar G98 225/65/R17 залишок 4 мм. Обслуговувалася в офіційних дилерів, по електриці та техніці несправностей не має, заправляється якісним паливом. Було ДТП передня ліва частина, безпека не спрацювала. Усі запчастини замінені на оригінальні. Капот, переднє ліве крило та бампер замінені в колір. Фарбований задній бампер, можливо передній, салон в гарному стані, лако фарбоване покриття в нормальному стані, є дрібні сліди експлуатації. Масло та фільтр замінені на 45000 км 31.05.2024. Автоцивілка до кінця року. Сервісні документи. На авто площадку автомобіль не виставляю, авто бізнесмени прохання не турбувати, в допомозі з рекламою потреби не маю, продаж з переоформленням. Дивитися у м.Київ, правий берег
Продаємо власне авто. Технічно авто у хорошому стані, вкладень не потребує. Купувалася в Україні, офіційна, не американка. Максимальна комплектація. Офіційне обслуговування, підтверджена сервісна історія. Початок експлуатації - лютий 2019року. Допомога із продажем не потрібна, прошу не пропонувати ці послуги
Офіційна Mazda CX-5 2018 року. Автомобіль продається від першого власника, в гарному стані. Останнє пройдене ТО на 145 тис. км. (Заміна мастила в ДВЗ, усіх фільтрів) Запрошуємо Вас на тест драйв данного авто в будь-який зручний час для Вас. Також пропонуємо вам купівлю у кредит з щомісячним платежем 21 233 грн. або обмін на ваше авто. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia, Viber або Telegram. Гарна комплектація: • Прожекторна оптика biXenon • LED ходові вогні • Омивач фар • Підігрів сидінь • Розширений бортовий комп'ютер • Великий мультимедійний дисплей • 2-х зонний клімат-контроль • Круїз-контроль • Мультимедійне кермо • Підігрів керма • Кнопка Start/Stop • Вибір режимів їзди • Датчики світла та дощу • Ел.привід багажнику • Ел. ручник • AutoHold • R-камера • AUX • USB • Bluetooth • Hands Free Автомобіль повністю перевірений нашими спеціалістами, перевірка кузова на предмет ремонту та повторного фарбування, комп'ютерна діагностика (перевірка двигуна, КПП, системи безпеки), перевірка електроніки (працездатність датчиків та електронних систем), перевірка авто по базах (юридичних, базах СТО та дилерів). Ми можемо запропонувати: - Trade-In/ОБМІН - Кредит або лізинг - Супровід переоформлення в СЦ МВС - Доставка у будь-який регіон України - Запрошуємо Вас пройти тест-драйв автомобіля, попередньо записавшись - Професійний підбір автомобілів - Різна форма оплати (готівковий, безготівковий, криптовалюта)
Продам Mazda CX-5, в комплектації Grand Touring, 2018року. Пригнане з США з незначними пошкодженнями, якісно відремонтоване. Авто в дуже гарному стані як в технічному так і візуальному, якщо ви шукаєте гарну СХ-5, то вам потрібна ця автівка! Всі питання по телефону.
Офіційний автомобіль ( не Америка), не битий не фарбований ( у рідній красці), все скло ,включно з лобовим рідне.По технічний частині жодних запитань не має ( все ідеально працює).По салону також все добре ,під накидками шкіра в ідеальному стані ,без потертостей заломів та іншого ,всі функції які є в авто працюють ( кожна кнопочка). Машина на самій максимальній комплектації ,яка включає в себе : преміальну акустику з сабвуфером ,лазерні фари(авто світ,авто дальній,) проекція ( читає знаки ), утримання авто в полосі, старт стоп,дістронік,парктроніки 360,камера передня, задня та камеры 360. ,навігація ,електро ляда ,підігрів задніх та передніх сидінь. підігрів руля,та багато іншого. З машиною віддам 2 комплекти гуми . Літо нова тільки поставив ,зима 80% остаток. Невеликий торг,тільки біля авто.
Кроссовер, наиболее продаваемый сегодня в Украине, авто в очень хорошем состоянии. Авто растаможено 100%, первая регистрация, вы будете первым владельцем, без пробега Украинскими дорогами MAZDA CX-5 GRAND TOURING VIN: JM3KFADM9J1413046 максимальной комплектации, с минимальным ударом, с замененной подушкой руля и ремнем безопасности. и надежный кроссовер на каждый день. Экономичный и очень динамичный. Родной пробег. Передний привод, установлено много опций в машине: кожаный салон со вставками перфорированной кожи, электропривод передних сидений, память водительского сиденья, подогрев, двух зонный климат контроль, люк с электроприводом, премиальная музыка BOSE (самбуфер), LED фары, без ключевой доступ, адаптивный круиз, ассистент предотвращения столкновения, ассистент слепых зон, ассистент удержания в полосе движения, камера заднего вида, датчик света, датчик давления шин, мултируль, безключевой допуск, электро подъем крышки багажника запуск двигателя кнопкой. Bluetooth (громкая связь) AUX, USB-IPOD-IPhone и т.д. Авто в наличии в Киеве.
Офіційний автомобіль. З дбайливих рук. Супер автомобіль на кожен день. Дуже економний мотор. Новый акумулятор Varta 30.03.2025р. Авто зовні ПОВНІСТЮ затягнуте у бронеплівку (навіть дах). Гаражне зберігання Топова комплектація: Всі вікна тоновані преміальною плівкою Шкіряний салон Преміальна акустика Клімат-контроль Підігрів всіх чотирьох сидінь Підігрів керма Мультируль Електро регулювання сидінь з пам?ятю Проекція на лобове скло Камера 360° Датчики сліпих зон Дистронік (авто прив?язується за передньою машиною). Адаптивний круїз-контроль Авто саме тормозить у критичній ситуації Адаптивні світлодіодні фари Повний привід Start-stop Електропривід задньої кришки багажника Покращена звукоізоляція салону Віддалений автозапуск двигуна Функція AUTO-HOLD Розмір колес 235/55 R19” Продаж у зв’язку із появою нового автомобіля. Майбутній власник буде точно задоволений!!!! Прошу комісійні автоплощадки не турбувати
Mazda CX-5 2.2D 2018 • Офіційна, другий власник • Все своє життя обслуговувалася виключно на офіційному дилері • Рік випуску: 2018 • Пробіг: 151 000 км • Двигун: 2.2 дизель • Стан: відмінний, вкладень не потребує • Комплектація: максимальна • Походження: офіційний автомобіль, придбаний в Україні Останнє ТО на офіційному СТО: 14.02.2025: • Заміна вакуумного насоса • Ремонт паливної системи • Заміна сальників • Заміна охолоджувальної рідини 25.04.2025: • Заміна моторної оливи (ULTRA DPF 5W30) • Заміна масляного та повітряного фільтра Автомобіль повністю обслугований, без жодних технічних зауважень — сів і поїхав. Документи: сервісна книжка, повна історія обслуговування. Можливий аргументований торг біля авто.
Продам своє авто . Америка . Авто в мене з 23 року. ТО завжди вчасно . По автомобілю ніяких технічних питань не має. 2 комплекта гуми . Всі додаткові питання за телефоном
Продам автомобиль купленный у официального дилера. Комплектация ТОР. Оригинальный пробег, ни один элемент не крашен, без дтп, официальное обслуживание.
Продам полноприводный паркетник . Комплектация Grand Touring, с родным пробегом, пригнана в 2020г., первый владелец, покупал для себя с минимальными повреждениями. Вся безопасность восстановлена . Повреждения были только навесные. Поменял капот, крыло бампер фара (все в оригинале) .Авто обслужено полностью. Все запчасти , в плоть до болтика в оригинале. Русифицирована , можно смотреть видео, клипы и фильмы. Крутая навигация. Салон кожа, в идеальном состояние, с первого дня ездил в накидках . Максимальная комплектация: без ключевой доступ, кожа, подогрев сидений, датчики слепых зон, камера заднего вида, круиз контроль, датчики света - дождя, дистроник, удержание в полосе, авто дальний, память сидений, классная акустика BOSE, USB, аух, блютуз, громкая связь. Коробка идеальна. В салоне не курили. Комфортный и быстрый автомобиль. Перекупов не беспокоить.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?