Авто з рідним пробігом 87 тис км, технічно в дуже доглянутому стані, один власник з салону Підключаємий повний привід Чистий, доглянутий салон, без порватостей та зайвого запаху Ходова відпрацьовує без зауважень Двигун масла не бере
Продаю Haval H3 2.0 (бензин-газ), рамний позашляховик. Пробіг 60 тис. км, з них 20 тис. по Європі, переважно автобанами. Авто знаходиться в Німеччині,можлива зустріч у Львові . Один власник, у машині не курили, салон у відмінному стані, без неприємних запахів. У 2024 році замінили гальмівні колодки та паливний фільтр,зимня резина 24 рік Заміна мастила у грудні 23 року Кузов в хорошому стані, є трохи іржі, але це не критично. На водійських дверях є подряпина (видно на фото). Газовий балон під машиною ,запаска у багажнику, Якщо зацікавлені — пишіть! За дзвінок домовимось у чаті
Продам свое авто, в хорошем состоянии, все детали по телефону.
Авто 2012 року,на повному ходу,мотор пройшов 2500км,грм фільтр масло теж 2500.Салон живий,не прокурений,усі кнопки працюють.Повний привід.Резіна літо,щще добра,р17.Авто в доброму стані!Сів,поїхав!
Код товара: 68608 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Great Wall Haval H3 2012 року випуску. Під капотом надійний газ-бензин 2.0 , МКПП та задній привід. По кузову є форбовані елементи , виглядає досить гарно. Салон цілий та збережений. Технічно без проблем та вкладень, дуже гарне авто в ходу. Комплектація: електро пакет, клімат контроль, текстильний салон, бортовий комп?ютер, та інше. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нашому автосалоні.
Авто в хорошому стані Перший власник Усі дет в приват
Авто у доглянутому стані перша реєстрація 2012 р. мотор 2 л., ГБО, працює без нарікань. Машина з салону в одній сім'ї, є всі рідні папери, сервісна книжка. Я власник, за детальною інформацією телефонуйте
Продам авто високий кліренс,газ вписаний,двух літровий мотор, задній привід,мастило та гальма в круг замінені.
Надо смотреть ходовку
Власник, повне ТО, підвіска майже вся нова, + віддам багато запчастин нових та б/ у, при160т була за міна мастил в коробці передач та редуктор, міст, нові всі хрестовими, хвостовик, при164т, поміняв основний радіатор, ремінь ГРМ та інші 2,помпу, роліки, прокладку голови,новий АКУМУЛЯТОР, стоїть дороге лед світло, парктронік, та багато інших допрацювати, розгляну варіанти обміну, телефонуйте, більш розповім в телефонному режимі, всім мири.
? Продается Great Wall Haval H3 (2014) ? ? Надежный рамный внедорожник 4x4 с подключаемым передним приводом — ваш верный спутник для любых дорог! ? Характеристики: ? Пробег: 95,782 км ? Двигатель: бензин, 2.0 л ? Коробка передач: механическая ? Центральный замок и 4 стеклоподъемника ? Электропривод зеркал ? Мультимедиа на Android ? Кондиционер ? Обслуживание и состояние: ? Недавно заменены масло, антифриз, хладагент кондиционера, свечи и бронепровода ? Зимняя резина в отличном состоянии ? Ходовая и электрика — без нареканий ?? Есть нюансы по кузову (коррозия), но на надежность авто это не влияет. ? Второй владелец. ? Цена: 6000$ (торг у капота) ? Звоните/пишите по номеру — отвечу на все вопросы! ? Автомобиль ждет нового владельца!
Авто в робочому стані, технічно ісправна, все працює. Сів, поїхав. Обслугована повністю
Авто володію з 2019 року (купував було 30 т. пробігу) велике ТО на 110 тис.(заміна ГРМ, короче всього) Ходова у відмінному стані Нова гума 4*4 А/Т пробіг 5000 сигналізація двустороня з авто запуском, нові гальма в коло (диски, колодки) заміна всіх мастил (мости,роздатка,коробка) замінив передній кардан та задні стійки з посиленими пружинами, андроїд магнітола з керуванням на кермі гбо вписане в тех.паспорт. В авто працює кожна кнопка та кожний механізм. продаю в зв'язку зі зміною потреб. Кому потрібен справжній позашляховик з невеликою витратою палива - це Ваш варіант. авто знаходиться у с.Шевченковому 1-ше. Авто не використовувалося в потребах оборони. зв'язок через ватсап.сігнал,вайбер Обов'язково переоформлення. Без торгу!!! до 15.05.25
Great Wall Haval H3 2012 год Пробег-204т.км мотор-2.0 бензин Надежный и комфортный внедорожник с задним приводом. Комплектация: Задний привод – отличная управляемость Хорошая аудиосистема – качественный звук в дороге Полный электропакет Кондиционер Мультируль Просторный салон Автомобиль в хорошем состоянии, готов к эксплуатации.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?