Авто в чудовому стані. Пробіг 35918 км. В максимальній комплектації. Тоновані вікна. Два комплекти резини. Реєстратор. В салоні не курили. Один водій. Обслуговується на офіційному сто. Гарантія до вересня 2026. Задній бампер був зачеплений іншим авто та одразу заміна відбулась по повній Каско.
Продам Chery TIGGO 7 PRO Premium 2021 року в максимальній комплектації. Перший власник з салону від офіційного дилера.Придбано 28.06.2022р. Діюча гарантія .ТО проводилось вчасно . Авто дружини .Зроблено тонування, поклейка плівкою(бронювання) фар,порогів та дверних ручок авто, повна антикорозійна обробка,встановлено металевий захист двигуна. Комфортне авто з величезною кількістю преміальних функцій.В подарунок коплект зимової гуми на легкосплавних дисках. Автомобіль вкладень не вимагає. Без ДТП та пошкоджень.
Я первый владелец.
Автомобиль находится в Италии. Очень хорошее состояние, зимы не видел. Пробег только по Европе. Новая летняя резина.В конце августа будет находиться в Украине. Кривой Рог.
Перший Власник 7-ми дюймова світлодіодна панель приладів Двозонний клімат-контроль (8-ми дюймова сенсорна панель) Камера заднього виду з динамічним відображенням траекторії руху Панорамна камера 360° Електронне стоянкове гальмо Система допомоги при парковці (задній парк-тронік) Круїз-контроль Датчик тиску в шинах Датчик дощу 3-х діапазонне електро регулювання сидіння водія Електропривід двері багажного відділення з функцією автоматичного відкриття Електропідсилювач керма з можливістю вибору режиму роботи (Comfort та Sport) Система затримки вимкнення головного світла Підігрів передніх сидінь Зимовий пакет. Підігрів: керма, другого ряду сидінь, лобового скла та форсунок омивача Панорамний дах Кольоровий 10 дюймовий сенсорний дисплей touch screen Роз'єми для підключення зовнішніх пристроїв USB (2 спереду та 1 позаду) Bluetooth інтерфейс для підключення мобільного телефону Підключення мобільного телефону Car Play та Q-drive Легкосплавні диски 18' (225/60 R18) Повнорозмірне запасне колесо Світлодіодні (LED)фари головного світла
Второй автомобиль в семье, самая полная комплектация,реальный пробег,машина на гарантии. Автомобиль в бронепленке, обработана антикоразийкой,дорогая тонировка,камеры 360 градусов,гаражное хранение.Хорошая резина,запаска на литом заводском диске,люк, понорамная крыша,парктроники
Отличное состояние автомобиля, пройдены технические осмотры на официальном сервисе, на гарантии. 26000 км пробега по европейским дорогам (Германия). 2 комплекта ковриков в салоне и в багажнике. Тонировка задних стекол согласно европейским стандартам. Бронепленка на порогах и ручках. 1 владелец, в салоне не курили.
Состояние нового автомобиля. Машина еще на гарантии. Максимальная комплектация. Вложений не требует. Самая низкая цена На все вопросы ответит менеджер Олег Таран
Стан нового авто. Автомобіль купувався у офіційного дилера. Вся сервісна історія на офіційному СТО. Авто на гарантії до травня 2026 року. На 60тис. пройдено велике ТО у офіційного дилера. Присутні всі наряд-замовлення, що і коли мінялося. Максимальна комплектація з підігрівом лобового скла, панорамним дахом, підігрівом керма та всіх сидінь, бездротова зарядка телефону, камери 360, дистанційний запуск двигуна з ключа. Два ключі. Два комплекти нової резини (зима, літо). Додатково встановлено металевий захист двигуна. Оглянути можна в м. Житомир. Торг присутній біля авто.
Авто в отличном состоянии, на газе, машина полностью промазана, не надо ничего добавлять, все есть, сел и поехал. Комплект летней резины на дисках, новая совсем не ездила. Машина куплена в 22 году из салона, я есть один владелец, машина на гарантии.Продажа машины по поводу покупки квартиры.
Перший власник.Авто на гарантії. Пробіг 16 000 т.к.Стан ідеальний.Всі інші питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?