Продам Лодка Lund impact с мотором Mercury ME-F150л.с.XL EFI Лодка в хорошем состоянии, никаких повреждений нет. Мотор полностью обслужен, оснащен электрическим мотором для троллинга или можно использовать как якорь, LED подсветка с левого и правого борта, и на носу прожектор, эхолот, отдел для хранения удилищ, 3 больших отсека для хранения вещей и 1 маленький, 2 отсека с аэратором для рыбы, радио, музыка Bluetooth, тент против ветра и хранения. Лафет для перевозки лодки.
Продається човен з двигуном YAMAHA F40 (4 тактний) з лафетом, все в робочому стані. За сезон 2—3 рази виходив гу на воду, з 2022 року двигун законсервований. Матеріал корпусу човна АМГ, ходовий та стояночний тент, командер, спідометр, трим, помпа, якор Minn Kota, ехолот Humminbird, магнітола BOSS з колонками, рундуки, сходинка для купання, запасний гвинт, вмонтований паливний бак з нержавійки з виведеною горловиною на 40 літрів, 2 рятувальних жилетів, нова гума на лафеті. Документи на човен з мотором та лафет в наявності, державна реєстрація. Легкий та економічний човен для рибалки та відпочинку з мінімальною осадкою для проходження на мілині.
Яхта обслужена готова до будь-якої перевірки будь-яких фахівців. Відмінний стан після повного ТО абсолютно жодних вкладень не вимагає. Пошитий новий тент. Є все для комфортного відпочинку на воді. Повноцінна каюта на 2 людини, і 2 людини на борту, для сну. електро Якір на ланцюгу, Фаро шукач. Електро плита, вода, туалет, майданчик для купання, музика, ехолот, Стіл у каюті, стіл на борту. Можливий обмін на автомобіль чи житло у Києві. З приводу обмінів дзвоніть на сайті буваю дуже рідко. Комфортно можна розмістити 6 осіб. І чотири четверо може залишитися ночувати на борту. Дуже легко виходить на глісер. Максимальна швидкість до 80 км/год. Причеп теж пройшов повне ТО: нова гума, поміняні всі підшипники, колодки, зробили ручний тормоз, перетягнуті дошки, працею вся єлектрика. Мотор інжектор колонка с двома винтами.
93 мотогодини пробігу офіційної техніки. Нічого не бито і не коцане. В минулому році поміняно масло в двигуні з фільтром та свічками, в цьому місяці буде встановлена нова акб. Перегляд можливий на Подолі. Бажаючим купити дешевше прошу звертатися у жовтні.
Стоїть на обліку. 93 мотогодини. В комплекті американський причіп та чохол. Встановлений повітряний фільтр нульового супротиву, тюнінгові посилені патрубки, гвинт Solas.Вже знятий з консервації-23 03 вже катнув . З 12 03 на сервісі замінився ремкомплект турбіни і все що не сподобалося майстру. Нещодавно, на офіційному сервісі-підтверджено пробіг і дещо замінене.Повністю цілий , без пошкоджень. Торгу немає. Для тих , хто на бронепотягу-ТОРГУ НЕМАЄ!!
Регістрації України .Barracuda 585 DC + Mercury 150 EFI. Рік випуску 2022. Новий комплект. Комплектація: лафет оцинкований фірми Кияшко, катер, каюта, підсвітка каюти,рундуки,покриття палуби EVA,тент від сонця , тент стояночний,ходові та стояночний вогні, паливний бак 140 л., три бортових розетки, навігація Lowranse Elite 7 FS, два АКБ. , сепаратор, кормової трап,умивальник,холодильник,морская музыка и др. Катер знаходиться у Чорногорії. За бажанням доставимо у будь яку країну.Реєстрація Україна. Звязок Ватсап
Пропонуємо до продажу один з най гарніших у своєму класі морських позашляховиків Nord Star 37 Patrol.Країна виробник Фінляндія. Ця яхта тримає 8 балів хвилю на морі.Рік випуску 2012. Напрацювання двигунів 1200 м/г. Зроблено повне ТО корпусу,двигунів,движителів та додаткового обладнання. Максимальна комплектація. Яхту стоїть на морі та використовується. Місце знаходження Чорногорія. Дизельні двигуни Volvo Penta D6 на максимальній швидкості видають швидкість 50 вузлів.дуже гарна стійкість на курсі. Довжина 11,87 м., ширина 3,8 м., осадка 1 м., вага 12т.. Запас пального 1200л. ( дизель). Запас технічної води 250л. Дві каюти, спальних місць 7. Специфікація по запиту. Прапор Польський. Поміч у переоформлені та перегоні у іншу країну. Запрошуємо на тест-драйв.
Дизельный мотор что ни есть самый лучший что были: самый тихий, очень экономичный, не прихотливый, дешевый в обслуживание. Разгоняется до 90 км в час. За счет такого мотора очень легко управляемая и легкая в швартовке, в любом удобном для вас месте. Пошит абсолютно новой тент. В начале этого сезона нанесена необростайка. Обработан Тик. Легко выходит на глиссер. Из опций: есть холодильник, бойлер, печь, электро якорь, навигация, музыка, туалет, помпа, душ, умывальник, электро туалет, спальная каюта для 2их взрослых, и огромная кровать для 2их. Топливный бак на 450 литров которого хватает на весь сезон активного отдыха. Не путайте с бензиновыми двигателями. Запас пресной воды 120 литров. На данный момент находится на воде. Возможен обмен на Автомобиль или недвижимость только в Киеве. На сайте не бываю все вопросы по телефону. Куплена новая один хозяин эксплуатировалась только в Райне киевской области. Поменяны все расходники в этом сезоне, находится на воде. Возможен обмен на авто или недвижимость.
Човен моторний «Прогрес 4» з лафетом. 9800 $. Моторний човен «Прогрес 4» з лафетом. Корпус в ідеальному стані. В 2017 році модернізований в професійному ательє з тюнінгу човнів. Комплектація: 1. Двигун Mercury F 60 ELPT EFI з командером, 4-х тактний, 2015 року випуску (150 мото/годин). 2. Лебідка якірна Stronger SH35 (з вільним скиданням якоря). Якір «Ромашка» 9 кг. 3. Ехолот (новий, жодного разу не був використаний) LOWRANCE ELITE - 7 HDI. 4. Рульовий редуктор (до 225 л.с.), руль, трос, виробництва Ultraflex (Італія). 5. Фара шукач з пультом дистанційного керування. 6. Вітрове скло з можливістю виходу на палубу. 7. Тент ходовий високий з дугами і фурнітурою. 8. Вбудований алюмінієвий бак на 60 літрів. 9. Сидіння поворотні передні, дивани задні з водовідштовхуючого матеріалу. 10. Прилади, панель управління, музика, помпа-автомат, та інші дрібниці. 11. Лафет з запасним колесом “SP” (зроблений під замовлення з додатковими опціями)
AZIMIT 38 FLYBRIDGE 40ft 2010 рік Яхта в ідеальному стані, з максимальною комплектацією та сучасним дизайном, знаходиться в Києві Перша регістрація - 2011рік Розмитнена (прапор України) Довжина - 40футів (12,00м) Ширина - 3,88м Максимальна осадка - 1,12м Водотонажність - 12,4т Баки прісної води - 400л Паливні баки - 1100л Двигуни - CUMMINS QSB 5,9 Тип палива - дизель Кількість двигунів - 2 Потужність - (380х2) 760л.с. Напрацювання мотогодин - 1100 Каюти - 2 Каюткомпанія - 1 Туалети - 2 Душ - 2 +1 на кокпіті Спальних міст - 6 Обладнання та комфорт: Генератор CUMMINS - 8кВт Підрулюючий пристрій передній Підрулюючий пристрій задній Електричні помпи Додаткові штатні механічні помпи Клімат контроль (кондиціонування+опалення) - в усіх каютах Два посту керування з навігаційними системами Флайбридж Автопілот Навігація+карти Картплотер Радар Сонар Компас Погода Бортовий компьютер Радіостанція - 2шт AIS Протипожежна сигналізація Сигналізація від затоплення Система пожаротушіння Якір з електричною лебідкою Лічильник якірної цепі Фарошукач - 2 Тікове покриття Підводне підсвічування (три кольори) Додаткове світло на кокпіті та флайбріджі Гідравлічний трап з панеллю керування та ДУ Омивач лобового скла Омивач якірної цепі Бойлер Інвертор Мережева напруга - 24V Розумні зарядки АКБ Все освітлення - LED Тент біміні Подушки для загару Сонцезахисні, москітні сітки на всі вікна Москітні сітки на увесь кокпіт Телевізор Супутникова антена Музика Повноцінний холодильник з морозильною камерою Склокерамічна плита Мікрохвильова піч Електричний гріль Оригінальний посуд та столові прибори Azimut Потрійні розсувні двері в кают-компанію Морський барометр, годинник, термометр Виконане повне ТО, необрастайка днища, гвинтів, нові АКБ 2024 рік Швидкісна, легко виходить на глісер, дуже тихі та економічні дизельні двигуни Стан яхти відмінний, повністю готова до сезону, не потребує ніяких додаткових вкладень Доступна для перегляду на воді Продаж від Власника! без комісійних
• Човен FurSeal 535 • Додаткова комплектація; • 1.Човновий мотор Ямаха 70( 20 Мото годин) • 2. Командер Ямаха( новий) • 3. Гвинт для мотора. • 4. Тент транспортувальний • 5. Тент кабріолет ходовий ( без бокових) • 6. Додаткова пятка Фіш платформа • 7. Креналіни • 8. Сходинка • 9. Ехолот • 10.Підсвітка кокпіта та бардачка. • За цей комплект ціна 20000 евро • Якщо треба е БУ лафет , з пробігом до Дністра . • Окремо 850 евро. Основні характеристики; Тент кабріолет Спінінговий рундук Кілеватість 11 градусів Морский алюміній АМГ 5 товщиной 3 мм Довжина 5, 35 м Ширина 1, 89 м Опад 0, 31м Висота борту ніс 0, 915м Висота борту мед 0, 777 м Навант.max 1395 кг Двигун (max) 75 л.с. Бак 58л Аератор 70л Базова комплектація Зварний корпус із АМГ сплаву Блоки плавучості з двокомп. пінополіуретану. М'які сидіння на швидкозніманні. стійках, 2шт Складні сидіння на кормі з морського шкірянілу, 2шт Механічне кермо Pretech Алюмін.консолі із загартованим склом Одноконтурний аератор Бак на 58 к. с. з показ. рівня Акумуляторна скриня Палубні замки Osculati Пластикові петлі Профільна рейка з Т-пазом Електричний трюмний насос на 550 галонів для відкачування води Світлодіодні ходові вогні Знімний гальмівний вогонь Панель на 4 кнопки розеткою 12В та usb Вимикач маси, блок запобіж. Човен FurSeal – це принцип якості, надійності, комфорту. Тепер риболовля та відпочинок приносите лише задоволення та естетичну насолоду. FurSeal 535 – найбільша модель сімейства. На борту вільно розмістяться 4 особи. Завдяки великій кількості кіосків все необхідне можна взяти із собою. Більше не треба хвилюватися, що у човні не залишиться місця. Відео огляди човна ********** **********
Продам Finval 555 Evo з мотором Suzuki 115. Купувався новим, як і двигун. Максимальна комплектація ( тент ходовий, транспортувальний, стоянковий, москітні сітки), чохол мотора, врізний командер, оригінальні прилади Suzuki, ехолот Lowrance, аератор-контейнер з помпою, велика кількість яток, гвинт нержавіюча сталь, акустика JBL, підсилювач. (оригінальні мастила). для детальної інформації на зв'язку viber/whatsUp/telegram
Прогресс 4 в с вырезным носом, нарощеными бортами, рундуками, стационарный пластиковый бак 43 л. с датчиком уровня топлива. Лобовое стекло с форточкой для прохода; Руль/ трос/ редуктор Ходовые огни Аудио система; Эхолот Lowrance MARK-4; Блок кнопок / ключ массы; Палубная помпа; Два поворотных сидения Задний диван; Тент транспортировочный Якорная лебедка MinnKota с якорем; Трейлер с направляющими, LED фонари и трапом; Двигатель Мерк 60 2012 года инжектор 138 м.т. Возможна продажа по отдельности Максим
Нептун 2, с мотором Mrcury 30 л.с. (4-т, с тримом) 2009 года и лафетом. Отличная лодка для рыбалки, охоты и просто покататься! Очень устойчива на волне.Вложений не требует. Экономичная (бака 30л хватает на 3 дня). Хранилась в гараже. Мотор работает как часы. ТО проходит каждый сезон, хотя наработка очень маленькая до 50 моточасов. Есть запасной винт (грузовой). В лодке есть помпа, ходовые огни,фары, музыка, подсветка кокпита, эхолот, 2 розетки 12V, стояночный (транспортировочный) тент, пол бакелитовая фанера, усиленный транец. Больше вопросов по тел.
Продается катер Темп Mercury 75 elpto 2004 Катер подготовлен под рыбалку, активный отдых Якорная лебедка stronger 35 Ходовые огни Морская музыкальная система Насос Транцевые плиты stronger Сигнал Желтый прожектор Белый прожектор Эхолот lowrance hook2-4 Корпус украшен специальной краской Лафет Тент Палуба выклеена мариндеком
Продається унікальний човен Warrior 23SRC 23 фут. WPM (Warlock Performance Marine), двигун Mercruiser Big Block 572 Racin(9.4литра) нагнітач Holley/B&M 250,головки блоку циліндрів AFR,клапанний механізм MarineKinetics/Morel .842”,велика можливість тюнінгу щодо збільшення потужності,у цій комплектації мотор орієнтовно розвиває 900-950к.с, човен створив легендарний Том Столарц (Tom Stolarz) розганяється по ттх до 120mph190км.Більш інформації по телефону.
Повністю цілий , без пошкоджень. 15 мотогодин, як зроблене велике ТО по турбіні. Нещодавно розконсервований та, 09 04, замінено мастило з фільтром в двигуні. На фото Ви бачите дуже збережений стан. Все стоїть на обліку. Одразу скажу-ТОРГИ НЕ ЦІКАВІ!!
Bavaria 27 Sport Год постройки 2008. Флаг Украина. Длина 8. 35 м. Ширина 2. 98 м. Осадка 0, 65 м. Вес сухой 2600 кг. Двигатели Volvo Penta 5,7 GXI. 1 x 320 л.c. Наработка моточасов 220 Емкость топливного бака 520 л. Емкость бака воды 120 л. Количество кают 2. Количество спальних мест 4. Пассажировместимость 6 ч. Состояние новой лодки. Яхта в идеальном состоянии! Пробег - 220 моточасов. Яхта растаможена, под украинским флагом. Комплектация: 1. Генератор 2. Носовое подруливающее устройство 3. Навигация 4. Зарядное устройство 5. Тик в кокпите, на палубе, на проходах. 6. Электрические трим-пластины 7. Электрическая якорная лебедка 8. Якорь с цепью 25 м. 9. Мультимедийный пакет (TV, DVD) 10. Печь в кокпите 11. 2 холодильника в кокпите и на палубе 12. Стол в кокпите Ходовой тент По вопросу покупки или доп. инфо. обращайтесь по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?