10 відгуків про Volkswagen Caddy пасс. 2010 року

Мої відгуки →
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
ціна, шумоізоляція
Перший власник 277 тис.км 5.2 л / 100 км Поїздки в місті
4.4 Відмінно
  • 4 Ціна
Витрати палива, простір салону, керованість в будьяку погоду, об`єм багажника, дорожній просвіт, якість збірки Практичний в експлуатації як сімейне авто.
Артур19 квітня 2021

ціна
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Економічний та не примхливий двигун. За 3 роки крім масла та фільтрів не мінялося нічого. Підвіска за час використання не робилася взагалі. Дуже приємний розхід палива, що є великим плюсом. Салон теж просторий, великий багажник, що робить сімейні поїздки комфортними та зручними
Дмитро18 лютого 2021
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Кадді в ідеальному стані. За три роки не підвів ні разу. Заводиться без проблем у будь-яку пору року. Кондиціонер працює як новий. Салон теж як новий. В салоні ніколи не курилося - попільничка нова. Ходова по наших дорогах витримує будь-які навантаження.
Андрий15 вересня 2020

якість збірки
ціна, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Це в мене вже третій каді. Автомобіль зручний і надійний, може мені такі попадалися. Трохи жостковатий, на нормальній дорозі проблем немає. За 5 років тільки регулярне ТО.
Георгій18 лютого 2020

220 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный комфортный автомобиль как для отдыха так и для работы. Очень надежный. Никогда не подводил. Будете очень довольны.
Елена11 лютого 2020
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Очень удобный семейный автомобиль, для тех кто любит активный образ жизни. Надёжный, неприхотливый, экономный и вместительный. Надёжный, мощный и в то же время экономный двигатель, крепкая подвеска. Хотелось бы чуть больше комфорта. А, впрочем, авто супер.
Алексей11 лютого 2020
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Надежный мотор. Хороший кузов. Безпроблемное обслуживание... Масло лить только з допуском. Не хватает 6 передачи
Ivan11 червня 2019
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт
Перший власник Сім'я
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Авто практичне для будь-яких потреб сім'ї. Досить містке і просторе в салоні. Зручне для поїздок як в місті, так і для подорожей. Двигун на природному газі CNG досить економічний. Єдине, чого трохи не вистачає при їзді на трасі- це шостої передачі в КПП.
Олександр06 липня 2018

шумоізоляція
228 тис.км 7 л / 100 км
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Лучшая машина для всего. Самый сбалансированый автомобиль на рынке. Идеальное сочитание универсальности, экономичности и практичности. Места практически как у т5. Цены на запчасти как у шкоды октавии. Для путишествий - как туран. Для бизнесса - европалета и до 1т веса. На 230 тыс еще оригинальные стойки и акб. Управляется и едет как гольф. Короч лучший ваген. Если бы пробеги не крутили, то вообще б песня была. Советую брать макси базу на 1.9 моторе. Смотрите на пробег, и что бы оригинальный салон, а не колхоз из бердычева. Масло и фильтра каждые 10тыс, и беды не будет. Лить только 5w30 507.00. Короч для нашей страны с ее дорогами самое то.
Иван16 березня 2018

якість збірки
4.4 Відмінно
  • 4 Ціна
Купив машину 2008 році за два роки поміняв прикуровач машина бомба в мене вона загружена цілодобово бо займається бізнесом пройшла 60000 тис. Експлуатуйте з розумом вона послуже довго. Вдачі всім Кадістам !!!
Гість16 вересня 2010

Відгуки про Фольксваген Кадді пасажирський по рокам