13 відгуків про Volkswagen Caddy пасс. 2006 року

Мої відгуки →
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція
200 тис.км 6 л / 100 км
2.6 Погано
  • 3 Надійність
  • 1 Ціна
Каді з мотором 2.0 сді самий непотрібний мотор не рекомендую мало. Кіловат тахометр завжди на 3 стоїть пічка нормально не гріє провірено даю такій машині не більше3500 доларів , це не їзда, а мука .для консультації дзвоніть за спасибі розказувати не буду, мав близько ста машин практика велика .
Віталій28 грудня 2021

вартість обслуговування, ціна
  • 5 Ціна
Небольшое , мощное , с хорошим клиренсом высокой посадкой авто , для любых поездок , хоть в городе хоть по трассе. Отличный родной свет на обычных налогенках. Шикарнейшая и надёжная коробка DSG 6 мокрая. Авто никогда не плетется позади потока а уверенно даёт все удовольствия от динамичного авто , как будто у тебя топовый кроссовер. Реально остался доволен после 7-ми лет эксплуатации .
Димон19 березня 2021

вартість обслуговування, ціна
Димон19 березня 2021

шумоізоляція
340 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Авто в нас більше 5 років, практичне як для роботи так і для подорожі. Авто було пригнане з Німеччини,зразу замінив рем комплект насос форсунки, щоб небуло проблем, за 5 років наїздив 150 тис. За весь час було повністю перебрала ходова, а так мінялися тільки розхідні запчастини, масла, ремні та роликі.
Назар11 лютого 2021
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
динаміка, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Гарний великий сімейний автомобіль, хороший в управлінні. Підходить як для поїздок по місту, так і в межах 300-км. Для далеких подорожей не вистачає швидкості та шумоізоляції.
Роман22 жовтня 2020
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція
294 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Хорошая машина, недорогая в обслуживании. Качественная сборка. Неприхотливая по качеству топлива. Доволен авто.
Алексей04 лютого 2020

дизайн кузова, ціна, шумоізоляція
269 тис.км 6 л / 100 км
4.0 Добре
  • 3 Ціна
Хороше, недійне авто. Високий кліренс. Коротка база. Трошки жостка ресорна задня підвіска.в ТО невибагливий, і недорогий авто. Ремонтували паливну систему. Заміна однієї паливної форсунки на Б/у. 110у.о.
Рома28 січня 2020
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Надійний. Економний, Простий в експлуатації, трошки жорсткувата задня підвіска. Тому, що ресорна. І коротка база автомобіля. Фінансові витрати мінімальні на ТО. Масла двигун не споживає, більше норми. Ремонтувалась паливна система.замінили одну форсунку, на б/у 110 дол.
Рома28 січня 2020
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість
вартість обслуговування, шумоізоляція
Подорожі
  • 4 Ціна
Как бюджетное авто для семьи - почти идеал. Обслуживание недешевое, но окупается надежностью. Машиной был доволен.
Михаил12 квітня 2018

динаміка, гальма, керованість
вартість обслуговування, шумоізоляція
4.0 Добре
  • 4 Ціна
Вроде все нормально, но почему даже пассажир на рессорах как старые так и новые, едешь как на телеге!
Максим24 березня 2018
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач
  • 4 Ціна
Чудове сімейне авто. Надійне в експлуатації. Можливість його використання як в бізнесі так і для особистих потреб.
B27 грудня 2017

Отличный
Незначительны
270 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
Очень довольны автомобилем, лучший в своём классе. Авто для работы, семьи, путешествий.
Оксана17 жовтня 2017
Дивитись ще 121 відгук про Volkswagen Caddy пасс. →

Расход топлива радует, в среднем 6,5л. Вместительный , задние двери по обе стороны очень удобно особенно при загрузке выгрузке габаритного груза ,хороший свет хоть и не ксенон а обыкновенные заводские лампочки ,в общем для работы и для семьи не плохой вариант.
Дорожный просвет не много ограничивают боковые стойки кузова особенно на поворотах, не удобное расположение запаски с сзади снизу ,нету вещевых ящиков и карманов кроме передних дверок и бардачка без крышки.
  • 4 Ціна
Доброго времени суток ! Приобрел свой каддик около 5 мес. назад с пробегом 145000 км и возрастом 10 лет , и вот итог . За 5 месяцев заменил подушку двигателя 60дол. Высветился чек =не додув турбины - провели чистку восдушной заслонки, клапана егр, заменили актуатор турбины 180 дол .требует замены охладитель выхлопных газов 260 дол. + чистка электро клапана вакуума ,заменил передние колодки 25 дол. Масло и ГРМ само собой ! По разговорам с специалистами это слабые места и после Т О будет бегать . На данном этапе все ! Тем людям которые собираются покупать каддик не навязчивый совет это посмотреть видео обзоры данного авто особенно что касается двигателя . турбины . катализатора . системы рециркуляции выхлопных газов ! Спасибо тем кто прочитал ! В скором времени напишу еще .
Рома03 травня 2017

Відгуки про Фольксваген Кадді пасажирський по рокам