3 відгука про Opel Insignia 2015 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
4.8 Відмінно
  • 4 Ціна
Опель Інсігнія, мене дуже приємно вразив своєю комфортністю, економічністю та порівняно не дорогим обслуговуванням, наприклад, гальмівні колодки, підходять від Хундай Тюксон які коштують в три рази дешевше, ще багато є плюсів, а головний це заміські поїздки, авто дуже впевнено почуває на дорозі, потужний та економний двигун 100 кВт, 4.5 літра на 100 км, і головне проїхавши 800 км зовсім не відчувається втомленості, настільки автомобіль комфортний, в мене тільки позитивні враження, мінусів за близько двох років експлуатації не помітив.
Nikolai12 грудня 2020

171 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Очень комфортный автомобиль,расход вообще радует и динамика,менял фильтра,масла и колодки
Сергей19 лютого 2020

вартість обслуговування
Перший власник 150 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Ідеальне авто для наших доріг! Хороша керованість, дуже маленький розхід, рекомендую.
Паша12 вересня 2018

Відгуки про Опель Інсигнія по рокам