40 відгуків про Opel Insignia 2012 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
260 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Шикарне авто для довгих поїздок. Тисяча км за день або ніч без напряга. Обслуга у ділєра космічна. Нормальні чуваки в гаражі можуть зробити все, ремонтопригодна. Але.... - сальник маслоприймника - купив машину міняй одразу. Європейський сервіс - 30 тис пробігу . На це заточений і бортовий комп'ютер. Це означає - вигріб шейки четвертого шатуна з деформацією коленвалу на 200 тис пробігу, разнос двомасового маховика, виліт гольчатих підшипників распредвалів. Всього ремонту до чотирьох тис доларів. Взагалі машина добра, комфортна, швидкість 200 тримає легко, але тендітна. Здатна робити безглузді вчинки, але недовго. Для пенсіонерів саме то.
Олександр06 січня 2023

4.8 Відмінно
дизайн кузова, витрати палива, керованість
250 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Приятный расход, особенно по трассе за 1700 километров бк показал 4,8. В городе до 8, если не гнать. По трассе идёт как по рельсам.
Николай Щурко11 грудня 2021

динаміка, шумоізоляція
220 тис.км 65 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Комфортне авто для далеких подорожей, а саме управління автомобілем, все поруч, тримається дороги, легкий руль, передачі "одним пальчиком".. Користуюсь недовго, на ТО, щось міняти, ще не був, тому, що не було потреби.
Анатолий17 липня 2021

4.0 Добре
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
якість збірки, об`єм багажника
218 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 2 Надійність
  • 5 Ціна
Машинка красивая, а именно красивый дизайн, внешний вид, красивая торпед, хороший расход, хорошая ходовая, электроника и на этом всё. Теперь с минусов, а именно это клин двигателя. По 100 тыс. км., нужно лезть в двигатель, а именно снимать поддон, менять сальник масло насоса. Но на этом проблема не заканчивается, и так думаю мало. Если менять сальник, то это не значит, что проблема уйдёт. При замене сальник, нужно смотреть вкладыши вала, если есть потёртости, то нужно менять и вкладыши. А также менять надо и сам масло насос. Тогда о проблеме можно забыть на 100 тыс. как минимум. Если владелец уже лезет в двигатель на 100 тыс., это уже не двигатель это херня полная. Стоимость такого сервиса не дешёвая. А если словишь клин, то попадаешь на + - 1000 евро. Много людей покупают и попадают на дорогой капремонт двигателя. Клин двигателя он есть внезапно. Вторая проблема, а именно инжирный прокол это впускной пластиковый коллектор, где ломаются клапы, и где тонкая стенка с маслоохладителем. Тоже надо снимать и менять прокладки. Опять же, если антифриз попадает во впуск, то гидро удар гарантирован. Из - за проблемного двигателя 2.0 тдси, очень большой минус. Не рекомендую Из-за двигателя.
Witalik04 квітня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
  • 5 Ціна
Надзвичайно економне авто. На кузов ліфтбек перехожі звертають увагу, особливо дівчата. Катаюсь два роки і ніяких проблем. Обов\'язково диски мінімум 18, авто буде дивитись дуже дорого. Їзда приносить багато задоволення, особливо на дальні дистанції. Об\'ємний салон і багажник. 10+/10
Юрій17 січня 2021

динаміка, шумоізоляція
  • 3 Керування
  • 5 Ціна
Дуже економічне авто, надійне, не дороге в обслуговуванні. На трасі почуваєш себе впевнено, як по комфорту, так і по динаміці.
Олександр17 листопада 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт
177 тис.км 3.9 л / 100 км Сім'я
4.6 Відмінно
  • 4 Ціна
Дуже хороша машина. по комфорту не поступається набагато дорожчим авто при тому що в обслуговуванні набагато дешевша
Алексей08 червня 2020

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція
Перший власник 220 тис.км 5 л / 100 км Сім'я
  • 3 Ціна
Мені в Опель Інсігнія сподобався дизайн і розхід пального. За три роки експлуатації на СТО заїжджав для заміни масла, фільтрів, ГРМ, гальмівних колодок, пильників на стойках, ремонт фари 4500 грн. Розхід місто 9 траса 5 змішаний 7.
Ігор01 липня 2020

4.0 Добре
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція
простір салону, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Комфорт не поганий але від дальніх поїздок стомлюється спина, кут розвороту великий, кліренс люкс, якщо спереду сидить великий дядько то на задньому сидінні другому великому дядьку колінам тісно, шумка супер, управління бомба, розхід топлива дуже радує, панель подібна до хонди аккорд,машинка пригнана з Німеччини тому питань практично до неї не було , роки 2 треба поїздити на наших дорогах і солярках і все стане ясно - ціна і якість повністю задовільняє - машина на 4 із п’яти - це мій опис , він нейтральний - я прихильник і любитель хонди і Тойоти - в цілому не зла машинка - кому не вистачає на мерс або Фольксваген - можна брати . Дякую
Олександр 23 травня 2020

дорожній просвіт
  • 4 Ціна
Гарне сімейне авто, дуже зручне для подорожей. Ніколи не підводило, жодних поломок в дорозі. Динамічне та економне, просторий салон і зручна посадка. Місткий багажник. Рекомендую.
Богдан09 лютого 2020

180 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Очень хороший автомобиль, стоит своих денег. Ничего не ремонтировал, ни разу не подвела.
Юра02 лютого 2020

140 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Хорошее семейное авто. Надежное, дешевое и вместительное. Менял масла фильтра, комплект генератора, комплект ГРМ, колодки тормозные. Цены оптимальные и доступные.
Андрей29 січня 2020

якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
При виборі авто, інсігнію розглядав в другу чергу. Але по щасливій випадковості в 2016р. потрапила мені до рук інсігнія 12 року 2.0 дизель 96kw, автомат. Коротко: - на свої габарити і вагу дуже шустра і маневрена, на світлофорі можна стартувати, і припаркувати проблем не складає. - розхід місто 9л. На трасі можна вкладатися і в 6л при 100-120км/год. - ходова в міру мягка та в міру жорстка, для наших доріг невбиваєма, три роки катаю на 18колесах, зима 17, жодних зауважень. - якість металу кузова хороша, далеко не консервна банка. - ергономічний дизайн салону, вмістимий багажник, рибалка, поїздка на відпочинок чи побутові потреби в перевезенні габаритів завжди вистачає на все місця. - якість пластику відносна, торпеда класна мягка не скрипить, твердий пластик на коробці порипує, це мінус. - шумоізоляція дверей, підкрильників хороша, а от мотора треба доробляти, зато добре чути як працює. Авто купив в 2016р з пробігом 153тис, на сьогодні 206тис, три роки експлуатації тільки планові заміна мастила і фільтрів, заміна гальмівних колодок та новий акумулятор.
Микола12 вересня 2019

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, гальма, керованість
Перший власник 191 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Отличный и экономичный авто за такие деньги, очень просторный и хорошо справляется
Володимир07 серпня 2019

3.8 Добре
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
витрати палива, ціна
Перший власник 57 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті
3.8 Добре
  • 2 Ціна
Настоящий немецкий автомобиль.Очень быстрый.Внутри просторно,в кузове лифтбек можно легко перевозить габаритный груз.Однако расход топлива высоковат,если говорить о версии 2л турбо бензин.
Сергей Павлович23 листопада 2018

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач
120 тис.км 12 л / 100 км
Машина супер, добре тримає дорогу, ГБО 12лгаз+3бенз Дуже квола Надійна
Сергій20 травня 2018

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція
коробка передач
  • 4 Ціна
Автомобиль отличный брал не новый 3 года было авто, 60 тысяч км на спидометре 2 литра дизель . Автомобиль не совсем городской , длинные передачи, на дальняки вообще бомба. По запчастям ( ценам) как соната, менял только две стоки и сайлентблоки , и так по мелочам . По технической части никаких проблем , накатал 50 тысяч км . Машиной доволен, менять пока не планирую.
Алексей20 березня 2018

4.8 Відмінно
На трассе стоит очень уверенно, особенно чувствуется при обгонах на большой скорости.
Мне показалось маловато пространства в салоне, особенно для сидящих сзади пассажиров. Масляный фильтр находится в очень неудобном месте. Я с ростом 190 см. сидение водителя не опускается вниз настолько мне бы хотелось, обзор при езде назад плохой.
  • 5 Ціна
Авто очень понравилось, но для провинции на мой взгляд не практична. Грубоватая подвеска, передачи кпп очень длинные, шестая после 120. Ну это классно когда едешь на большие ростояния. Очень быстрая.
Вадим29 червня 2017

4.2 Відмінно
Большой корабль для плавания кругосветок
Автомат не самый лучший выбор
  • 4 Ціна
Хороший авто с крепким кузовом и лакокрасочным, надежная подвеска и двигатель.
Алекс16 січня 2017

4.5 Відмінно
Мощный двигатель Отлично настроенная подвеска Трансмиссия .Плавно ,мощно ,управляемо .. Мой расход 6.6 л/100км за городом и 9л/100 км -в городе Комфортный салон (у меня кожа) подогревамый руль, поворачивающиеся (адаптивные) фары
Шумный движок (относительно бензиновых аналогов) , ну и не любит дизель низких температур.Ниже -20 гр С я даже не пытаюсь заводить ....просто жалко авто ))))
4.5 Відмінно
  • 5 Надійність
Хочу поделиться впечатлением от Инсигнии турбодизель. Езжу на ней более 3 -х лет . Слышал , что прихотлив дизель к солярке , я все время заправляюсь на Лукойле -пока проблем никаких не было . В общем впечатления от авто очень положительные.
id1713336625 листопада 2016

Відгуки про Опель Інсигнія по рокам