2 відгука про Nissan Altima 2011 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Дуже комфортне та надійне авто. Двигун 2.5 літри, але він сучасний і тому витрати палива по місту до 11 літрів бензину, по трасі 7 літрів. Варіатор це взагалі казка душе плавно, але хотілось би трошки динамічніше. Запчастини є всі в наявності, вартість дорожча ніж на Ланос, але дешевша ніж на Хонда. Кліренс лише для міста. Салон зібран з добротних матеріалів, нічого не скрипить і це радує, та і на ощупь добрий. Дуже великий багажник та салон. Взагалі дуже надійне та балансоване авто. Рекомендую
Роман Павловский14 червня 2022
Дивитись ще 45 відгуків про Nissan Altima →

4.8 Відмінно
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Надёжный автомобиль, как и все японцы. Очень мягкая подвеска, вождение доставляет только удовольствие. Авто пока не ремонтировал , ничего. В сервис не обращался....
Ккк20 травня 2020
Дивитись ще 45 відгуків про Nissan Altima →