3 відгука про Mitsubishi Outlander 2019 року

Мої відгуки →
дорожній просвіт
якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, ціна, шумоізоляція
Перший власник 2 тис.км 17 л / 100 км Поїздки в місті
1.8 Погано
  • 2 Керування
  • 4 Надійність
  • 1 Ціна
Покупка в салоне. Худший автомобиль в соотношении цена- комфорт. Такого не ожидал. Минусы: 1 Дубовая подвеска трясёт и гремит, как "Бобик" из СССР. Шумоизоляции нет. 2- Передние сидушки ужасно не удобные, невозможно сидеть, не регулируется нижняя часть сидения, даже не долгая поездка напрягает. Задний ряд вообще не для пассажиров. 3- Устаревший убогий интерьер. 4- Неровности чувствуются на руле, так как на мотоцикле. 5- Сюрприз от автосалона на автомобиле выпуска 2019 года стоит резина 2013 года и не приклеенный молдинг арки колеса, хромированная решётка с тёмными пятнами. 6- Расход на вариаторе с переднем приводом двигатель 2,0 в городе около 14-17 литров, за городом 8,8 -9,5 литров при 90-100 км/ч почти в два раза от заявленных. 7- Ручка переключения вариатора не каждый разберётся с ходу, зачем такое делать. Вывод: этот автомобиль не должен продаваться в автосалонах с 2014 года. На фоне конкурентов при ОДИНАКОВОЙ СТОИМОСТИ выглядит как подмарафеченный 8 ми летний автомобиль с древними технологиями, без комфорта с огромным расходом топлива по меркам аналогичных авто. P.S. Это машина времени в прошлое.
Aндрей04 березня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, гальма
Перший власник 7 тис.км 12 л / 100 км Сім'я
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Доброго дня. Хотів би розповісти про свій новий Аутлендер, до цього був Аутлендер 1-го покоління. Двигун 2.0, 4WD. Повний привід брав для того, якщо колись, хтось запитає, то я відповім, що у мене повний привід. Почнемо, мабуть, з першого, про що думають люди, чи купувати цю машину — це Варіатор! На варіаторі, для її розміру і ваги, авто, на мій погляд досить економне, в середньому 12-л/газу. Газ ставив одразу в автосалоні, щоб машина залишалася на гарантії. До речі, це одна з основних причин, чому Аутлендер. Зараз дуже мало залишилося офіціалів, які б ставили Газ і залишали авто на гарантії, це я про другі марки авто. Повернемося до варіатора, не потрібно його боятися! Але треба розуміти, що дуже поганяти на ньому не получіться. Машина сімейна, для повсякденного використання по місту, для подорожей. Двигун старих розробок — надійний. Багажник великий. І дуже прикольний органайзер в багажнику. Шторка із найдешевших матеріалів. Місця для задніх пасажирів з головою. Один великий мінус, якщо у вас є телефон, то покласти його нікуди. Думаю, що розробка салону також десь початку 2000-х, тоді ще не думали, про те, куди покласти телефон. Крутий є окремий відділ, у бардачку, для документів А4. ЛФП як у всіх японців ніяке. Пластик зверху на торпеді, та зверху на передніх картах м\'який, далі всюди твердий. Скрипить, де ліва нога впирається в ручку дверей водія. Сидіння водія з електрорегулюванням, кожен ранок скрипить, потрібно поклацати вверх-вниз, вперед-назад, вверх-вниз, тоді проходить і не скрипить. Світло ближнє є, але якщо хочеться більшого, то тільки Ксенон. Або одразу купувати комплектацію з Led оптикою. Ні в якому разі не вставляйте Led лампочки в лінзи, будуть світити просто білим, не більше, вже на ці граблі наступав, і не важливо скільки ці лед лампи будуть коштувати. Тільки Ксенон, або заводські фари, які йдуть з Led оптикою!
Євген20 січня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
После эксплуатации 8 лет ASX пересела на новый Outlander 2 л автомат 2019 года. Очень довольна. Совсем другая машина. Выше, больше, экономичней. Я в восторге. Ничуть не жалею.
Наталья24 червня 2019

Відгуки про Мітсубісі Аутлендер по рокам