2 відгука про Mercedes-Benz Citan 2015 року

Мої відгуки →
4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова
150 тис.км 6 л / 100 км
4.2 Відмінно
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
задоволений по всіх параметрах 6сти ступка їде як 2,0 високий кліренс оцинкований кузов висока посадка великий багажнік дешева в обслуговуванні
ігор24 листопада 2021
Дивитись ще 2 відгука про Mercedes-Benz Citan →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
якість матеріалів, якість збірки
4.0 Добре
  • 5 Керування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Был у меня данный автомобиль, решил купить ради интереса, подкупил меня значок Мерседес. Но в ходе эксплуатации понял что это тот же самый Рено канго с мелкими доработками. Плюсы: Очень экономичный по городу и по трассе. Подвеска идеально подходит для наших дорог. Прекрасно держит дорогу. Простой и удобный в эксплуатации Красивый дизайн передней части кузова. Минусы: Скучный дизайн в салоне, качество пластика плохое. Очень тонкий метал кузова. Грузоподъёмность. Тот же самый Рено канго. Вывод.... автомобиль идеально подходит для перевозки груза по городу до 300 кг. Для чего-то более надо покупать Кадди, Коннект или комбо. Паспортная грузоподъёмность не совпадает с реальной
Денис11 липня 2020
Дивитись ще 2 відгука про Mercedes-Benz Citan →