3 відгука про Mazda Xedos 9 1996 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
Сім'я
  • 5 Ціна
Дуже класна машина до цього мав багато інших машин вищі та нищі класом в кседос 9 продумано все на вищому рівні шумо ізоляція на висоті проїжаєш 400-600 Км і усталості не так відчуваєш як на інших авто багажник великий можна поставте все що потрібно в мене навіть стояв авто холодильник який керучав у дорозі у літній період на великі відстані машина класна і варта уваги хто мав це авто він зрозуміє авто з характером
руслан20 грудня 2020

дорожній просвіт
11.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный седан бизнес класса !!! Владел авто 5 лет . Для своих годов просто машина супер -рекомендую !
anton16 квітня 2018

Дизайн, статус
Стоимость обслуживания
  • 5 Надійність
Вспоминаю с любовью, покупал еще 12 лет назад... первый раз увидел в дождь, черную... мечта. После покупки выяснилось, что убит напрочь компрессор. Жрал порядка 1.5 литров масла. Потом уже разобрался, что болезнь у всех. Затонировал, поставил отличную музыку и несколько лет наслаждался, пока жене не отдал ездить.Что посоветую? Машина дорогая в обслуживании. Если Вам надо "как подешевле", забудьте про нее.
Дмитрий66620 листопада 2016

Відгуки про Мазда Кседос 9 по рокам