4 відгука про BMW 520 2013 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, ціна
Перший власник 215 тис.км 6 л / 100 км Подорожі
4.6 Відмінно
  • 3 Ціна
Автомобіль реально крутий. Комфорт, динаміка і керованість на високому рівні. Дуже економічний. В обслуговуванні порівняно не дорогий. Єдиний мінус — це невеликий кліренс. Але це не мінус, якщо хороші дороги.
Володимир22 вересня 2020

• 5 Ціна
Комфортна, якість матеріалів для даного класу дуже висока , відповідає ціні авто
Віталій04 лютого 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, гальма, керованість
190 тис.км 8 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
!!! Машинка бомба, покупайте, не пожалеете !!! Кто любит бмв 5ку ета модель ф10/ф11 уже зделана как надо !!!
Vadym01 жовтня 2019

Идеальный автомобиль
Минусов нет
  • 5 Надійність
Я давно мечтала о машине именно марки BMW, и вот наконец моя мечта осуществилась, я довольна машиной безумно, она безупречна, красивая, плавная, маневренная, с очень красивым я бы даже сказала немного дерзким внешним видом, вместительная, глубокий багажник в сочетании с компактным на вид кузовом очень радует, так как в прошлой машине у меня багажник был как косметичка, а здесь можно вместить многое, достаточно высокая - клиренс 141, я на ней уверенно себя чувствую как в городском режиме, так и когда выезжаю за город на дачу, еще мне очень нравится что автомобиль дизельный и коробка передач автоматическая, на старте чувствуется мощность машины, короче не могу нарадоваться.
olga315102001 грудня 2015

Відгуки про БМВ 520 по рокам