4 відгука про BMW 520 2011 року

Мої відгуки →
  • 5 Ціна
Машина дуже, дуже класна, справжня німецька якість та комфорт, до БМВ володів багатьма марка ти, але дана модель викликає лише приємні емоції, керованість на вищому рівні, гальма дуже ефективні, якісь матеріалів відмінна.
Дмитро15 жовтня 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, ціна
235 тис.км 10 л / 100 км
4.6 Відмінно
  • 3 Ціна
Первая моя машина, очень часто давлю в пол, поломок никаких не было за 30000 км пробега. Отличная управляемость, если вы не ездили на БМВ вы будете приятно удивлены тормозами и управляемостью. По городу 10л расход, с моей манерой езды. По трассе можно и 5 сделать, по городу 7-8 при спокойной езде. Не экономьте на обслуживании.
Данил Витальевич Бородин17 вересня 2020

• 5 Ціна
Машинка економічна, простора, м\'яка і дуже енергійна. Мені дуже подобається!
Андрій07 квітня 2020

4.2 Відмінно