8 відгуків про BMW 735

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
4.6 Відмінно
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Отличный автомобиль для ценителей комфорта, скорости, динамики. Подходит для истины ценителей классического БМВ.
Ольга16 липня 2020

витрати палива
Перший власник Сім'я
  • 4 Ціна
Автомобіль чудовий,комфортний,потужний,в обслуговуванні не дешевий ,як обслуговуєш так і їздиш
Татьяна18 березня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція
витрати палива, вартість обслуговування, гальма
Перший власник 300 тис.км 16 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Машина просто хороша собой есть много вопросов по тормозной системе, а так если с авто разобрался и вовремя обслуживаеш проблем нет
AnDreY25 січня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Комфортный, при правильном и своевременном обслуживании надёжный, все болячки общеизвестные, описаны на форумах, изучены всесторонне, если обслуживаться на сервисе то очень дорого, можно при наличии опыта ремонта многие вещи диагностировать и чинить самому, для обслуживания электрики и электроники нужен или сервис или свое диагностическое оборудование, сканер и ноутбук, ТО стандартное, масла, фильтра, ремни, цепи ГРМ, АКПП, система охлаждения, тормозные диски, шланги, колодки, термостаты, газовое оборудование, все требует внимания, откладывать ТО на потом нельзя, ремонт очень дорогой и сложный. Все компенсируется от удовольствия владения, управления, комфортом итд.
Юрий26 листопада 2019

витрати палива
  • 5 Ціна
Вместительная, большая машина, если своевременно все обслуживать то впринцепе обходится не дороже ланоса. По ТО замена масла и Резина новая
Влад26 листопада 2019

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
  • 5 Ціна
Великий комфортний автомобіль який до себе привертає багато уваги у прохожих. Удобний для далекіх поїздок
Віталік01 жовтня 2019

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість
Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Нормальное, я бы даже сказал хорошее авто, очень комфортное, запчасти условно не дорогие, нужно учитывать класс авто, достаточное количество разборок и контракта из Европы. Минусов два, я про двигатель m30, первый - попарно-параллельный впрыск, а на оборотах холостого хода так вообще все форсунки открываются одновременно! Второй - механический датчик потребляемого двигателем воздуха, в народе - лопата, новый стоит заоблачных денег а б/у брать смысла нет. Оба минуса очень влияют на расход двигателя m30, ну очень очень. Да, большой плюс установленного ГБО очевиден! Делает поездки не такими дорогими.
Ярослав18 вересня 2019

4.2 Відмінно
вартість обслуговування, ціна
4.2 Відмінно
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Машина класна. Приємні відчуття при водінні...досить м’яка... хороший радіус розвороту, досить непогана динаміка і звук вихлопу на оборотах. Досить добра шумоізоляція, при тому, що не були подвійні вікна. Багато приємних опцій, такі як електропровід багажника...мені попалась комплектація з масажем сидінь...масажем це важко назвати, але відчуття цікаве :) З мінусів це те, що я взяв запущену по електриці машину. Повівся на рівний кузов з мінімумом підкрасів і мотор без потьоків, але гірлянда на панелі сіяла на всю :) Потушити гірлянду і декілька технічних моментів обійшлось коло 2000$. По нових ба б/у запчастинах є абсолютно все...лиш не всі майстри від того :) обовязково звертайтесь до спеціалістів конкретно по БМВ... Ще один мінус це роки...тріснув патрубок той що йде до пічки...досить проблематично і не зручно його міняти. Підходила заміна натяжителя грм, цепочок і зірочок...досить дорога заміна, в першу чергу проблемна, бо доступу не дуже багато через великий мотор, часто для цієї заміни знімають мотор... є ще в них проблеми з ваносами, правда мені вона не перепала... ваноси тарахтіли, але не голосно, спеціалісти сказали що вони навіть дуже тихо і адекватно тарахтять і сказали їх не чіпати :) але як на мене їх взагалі не повинно бути чути... ну знову ж таки роки... а за Е38 з малим пробігом зараз просять більше ніж за Е65 в рестайлінгу :) тому думайте самі чи потрібна вам ця красуня-легенда. Мені вона дуже сподобалась, але залишити її собі на довго я не ризикнув.
Назар04 січня 2019

Відгуки про БМВ 735 по рокам

2000 (2) 1999 (2) 2003 (1) 2002 (1) 1996 (1) 1990 (1)

Відгуки про моделі BMW