1 из 2

133 тыс.км 3.3 л / 100 км Путешествия
Хэтчбек Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

дизайн кузова, дорожный просвет, расход топлива, управляемость

объем багажника

Отзыв

Кожен пише своє враження. Моє відрізняється від думок багатьох. Погана шумоізоляція? В порівнянні з чим? Хетчбеки всі відрізнялись шумом в порівнянні з седанами, чути шум ззаду через об\'єднання салону з багажником. Низький кліренс? Проїжджав Карпатським офроудом, перескакував бордюри краще ніж на більшості седанів — коротка база дозволяє. В іншому теж багато плюсів: механіка, круїз контроль, без круїзу при 90 км/год розхід 3.3л дизеля по трасі, висока посадка і хороший обзор, бокові стійки можуть частково закривати огляд при поворотах, комфортні сидіння — проїжджав і по 500 км в день, великі колеса і вага більше тони нормально тримають дороги, електропідсилювач керма дає легку і швидку керованість, гарний салон на відміну від всяких Шкод, наприклад, тяги для 1.4 дизеля достатньо, коли сам в салоні то міг потягатись з китайцями й корейськими кросоверами, хоча авто більше для економії, а не для швидкості, ESP від заносів рекомендується на зиму, для мого росту 1.85 досить зручна і не мала машина, єдине що по ширині коли поряд сидить хтось більший то передачі перемикати можна зачіпаючи рукою пасажира. Вирішив продавати, бо захотів солідніше і більш чоловіче авто.