Доброго дня, продаю своє авто, авто 3 -є в сім’ї, використовувалось на дальні подорожі. Куплялась в Америці з мінімальними пошкодженнями та цілою безпекою, для мене це було важливо. По автівці було проведені кваліфікаційні відновлювані роботи, крім того усунуті всі болячки даного авто, а саме замінено теплообмінник на алюмінієвий та помпу. Встановленні нові передні вентиліруємі тормозні диски з перфорацією. Замінені всі мастила у мостах Акпп, все світло лед, встановлено дороге італьянске газове обладнання 4 покоління. Замінена мультимедія на Teyes cc3 , в ній є все!!!! Авто зберігається на паркингу. Комплектація авто limited , колір графіт .
Авто в ідеальному стані, усе обслуговувалось своєчасно. Більшість поїздок було по місту, керувала автом дівчина. Майже повна комплектація, окрім камери 360 та кількох функцій. Із плюсів: підігрів керма та сидінь, цифрова мультимедія, карплей та безліч інших корисних функцій. Бережна експлуатація, своєчасне обслуговування. Ідеальний варіант, для тих, хто шукає комфортне та динамічне авто по місту та на велику відстань. Всі документи в порядку. Можливі перевірки на будь-якому СТО. Телефонуйте, з радістю відповім на всі запитання та організую огляд автомобіля.
Продам свою BMW 335i M-пакет один господар в Україні. Машина куплена для себе із мінімальними пошкодженнями. Фарбована одна деталь. Безпека вся ціла. Максимальна комплектація, безпроблемний двигун, 3.0 Twinturbo 540 л. з 4.2 сек до 100 – задній привід. Акпп ZF 8-ступінчаста не вбивається. Повний М-пакет, М-обважування, М-салон, М-кермо, М-чорна стеля, підігрів сидінь, диски різноширокі 19R. Тормозна система - Brembo. - проекція, led-поворотні фари, безключовий доступ, дзеркала, що відкриваються, відкриття багажника за допомогою маху ноги, люк, кнопки для управління воротами, система старт стоп, 4 режими їзди: економ, комфорт, спорт, спорт+. Машина в повному ідеалі, грошей не шкодували
Продаеться легендарний та доглянутий автомобіль! Володію майже рік, їсти не просе, вкладень не потребує. Робив ендоскоп - мотор без нарікань, діагностика коробки - працює як годинник, оброблялась восени рама (піднімався повністю кузов), обтягнутий бронеплівкою ТО за розкладом! Готовий до будь яких перевірок! Машина звір, коштує свого Деталі за телефоном або у меседжер: Вайбер або WhatsApp
атмосферний 3.6 V6 vvt дтп по Америці мінімальне ( машина заводилась, їхала) замінив капот( алюмінієвий), бампер(від hellcat) безпека відновлено в Києві у професійному сервісі, двигун повністю сухий, робе відмінно, коробка в огнях (Німецька ZF 8-ступінчата) , два ключа. Старт стоп, карплей, без ключовий доступ, автозапуск, в салоні як нова. Будь яка ваша перевірка. Пробіг рідний!!! Машину робив для себе. Перший володар, продажа з переоформленням. Диски орігінал dodge r20 на все сезонній резині Michelin pro sport all 4 seasons (23 року) + комплект рідних дисків r17 на зимовій гумі. ТО щойно зроблено, ходова повністю без нарікань
Продам свою машину, гнав під себе з мінімальними пошкодженнями, жодна подушка не співпрацювала. Ставив все оригінал. Пробіг 19 тис, стан нової машини, в салоні запах ще як з салону. Повний привід, передмаксимальна комплектація, дуже багато функцій, сліпі зони, утримання в смузі, алаптивний круїз, попередження зіткнення, підігрів сидінь та лобового, бездротова зарядка,Карплей,люк,камера заднього виду,безключовий доступ(незвичайний)антихром,тонована в коло,два комплекти гуми,два комплекти килимків(зима,літо)і багато чого ще. Зроблена поліровка и нанесене жидке скло. Дуже красива та жвава машина.Номера в подарок)
цена без торга.
Продаю Tesla Y Dual Motor. Авто в хорошому стані, повністю обслуговувалося. Основні характеристики: • Максимальний автопілот (FSD) — це не просто круїз-контроль, а повноцінний автопілот - прошивка коштувала 1500 євро. • Преміум підключення (Premium Connectivity) • Розблокована Швидка зарядка CCS • все в доброму стані. • Українська сім-карта та LTE — стабільний зв’язок та інтернет. • Автомобіль самостійно оновлюється. • Додаток для керування машиною — можна відстежити місцезнаходження, керувати авто через телефон, переглядати камери навколо машини та в салоні. • Є 2 ключі. • Власник — я перший власник. • Повна історія обслуговування та технічний стан без зауважень. Телефонуйте або пишіть, якщо є питання чи хочете подивитись авто.
Фактически я второй владелец авто, передняя часть и задний бампер в бронепленке из салона, отделанная керамическим покрытием. Обслуживание на официальном дилере, все записи налицо. В наличии второй комплект резины.
Останній рестайлінг ! Premium комплектація ! Доступні: кредит, лізинг та розтрочка ! Авто в дорозі ! Орієнтована дата прибуття 04.06 ! Ми надаємо до 3 років гарантії та 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування Ми в Харкові знаходимость за адресою вул. Космічна 2 Графік работи автосалон Пн-Пт: 10:00 - 19:00 Сб - Нд: 11:00 - 16:00 BYD SONG PLUS EV 520KM Premium 2025 Smart Driving Edition Батарея: 71.8 кВт Привід: передній Потужність електродвигуна кВт/к.с.: 160/218 Джерело світла: LED адаптивне Парктроніки: Передній/Задній Електропривід сидінь: Водій + Пасажир Електропривід багажника: + Кількість динаміків: 9 Підігрів та вентиляція передніх сидінь: + Клімат контроль: 2 зони Підігрів дзеркал: + Датчик світла: + Круїз контроль: Адаптивний на повній швидкості Камера: 360 Панорама, що відкриваеться: + Бездротова зарядка телефону: + Безключовий доступ: + Майбутнє настало! Ми пропонуємо Вам приєднатися до нього! Якщо Ви втомилися від витрати 600грн+ на 100км, якщо ваші витрати на обслуговування ДВЗ, АКПП, паливної, вихлопної системи змушують задуматися про доцільність володіння автомобілем - то вихід є, він перед Вами! 30грн на 100км, Огрн витрати на обслуговування ДВЗ, Огрн на обслуговування АКПП Огрн на обслуговування паливної системи, це не фантастика - це реальність! Приїжджайте на тест драйв та переконайтесь у цьому самі! Переваги покупки автомобіля в ELECTRO-MOTORS: 1.офіційна гарантія на автомобіль 2.Перевірка технічного стану автомобіля перед передачею клієнту 3.Ми є юридичною особою, працюючи з нами, ви захищені законодавством України. 4.Прямі поставки електрокарів із конвеєра 5.Ви маєте можливість замовлення додаткових опций 6.Дооснашення автомобіля охоронним комплексом та іншими аксесуарами 7.Встановимо зарядну станцію у Вас вдома, розвиваємо свою мережу зарядних станцій по Україні 1.Надаємо розстрочку, кредит чи лізинг.
Продається Tesla Model S, 2018 року випуску у відмінному стані. Ця біла перламутрова красуня з бежевим салоном і комплектацією на висоті здатна зачарувати будь-якого автолюбителя. З 75Квт батареєю, пневмопідвіскою з пам'яттю та автопілотом 2,5 покоління з 8 камерами, ця модель забезпечує комфортну і безпечну їзду на будь-якій дистанції. Повний привід дозволяє впевнено впоратися з будь-якими дорожніми умовами. Машина має оригінальне покриття фарби, змінювався лише передній бампер, а всі деталі - лише оригінальні запчастини. Встановлена швидка зарядка CCS2 і всі необхідні перехідники в подарунок. Окрім того, в комплекті йде оригінальний домашній зарядний пристрій з силовою розеткою на 32А та стандартним штепселем на 16А. В автомобілі встановлена Українська SIM-карта та навігація з усіма європейськими картами. Панорамний дах з люком. Працюючий режим охорони з оригінальною флешкою від Tesla, додають ще більше комфорту та безпеки. Авто оновлюється "по повітрю" та управляється за допомогою фірмового додатку. Якщо ви проживаєте у приватному секторі, ця машина - просто необхідність, адже ви їздите майже БЕЗКОШТОВНО! А з ідеальним технічним станом і встановленою резиною Bridgestone turanza 005, цей автомобіль готовий відразу вирушити на нові пригоди. Не пропустіть свій шанс стати власником цієї неймовірної Tesla Model S! В подарунок зимова резина Bridgestone blizzak. Обійшлася 35000. Відновлена оригінальними запчастинами, не Китаєм! Фарбован тільки бампер! Обмін на E-Tron, з моєю доплатою.
Авто у дорозі! дата прибуття 14.08.2025 BYD SONG PLUS 520 KM Ми надаємо до 3 років гарантії та 1 рік безкоштовного сервісного обслуговування Батарея: 71.8 кВт Монітор : 12.8 дюймів Привід: передній Потужність електродвигуна кВт/к.с.: 150/204 Джерело світла: LED адаптивне Парктроніки: Передній/Задній Електропривід сидінь: Водій + Пасажир Електропривід багажника: - Кількість динаміків: 9 Підігрів передніх сидінь: - Клімат контроль: 2 зони Підігрів дзеркал: + Сенсор дощу: + Датчик світла: + Круїз контроль: + Камера: 360 Панорама, що відкриваеться: + Бездротова зарядка телефону: + Безключовий доступ: + Ми в Харкові знаходимость за адресою вул. Космічна 2 Графік работи автосалон Пн-Пт: 10:00 - 19:00 Сб - Нд: 11:00 - 16:00 Майбутнє настало! Ми пропонуємо Вам приєднатися до нього! Якщо Ви втомилися від витрати 600грн+ на 100км, якщо ваші витрати на обслуговування ДВЗ, АКПП, паливної, вихлопної системи змушують задуматися про доцільність володіння автомобілем - то вихід є, він перед Вами! 30грн на 100км, Огрн витрати на обслуговування ДВЗ, Огрн на обслуговування АКПП Огрн на обслуговування паливної системи, це не фантастика - це реальність! Приїжджайте на тест драйв та переконайтесь у цьому самі! Переваги покупки автомобіля в ELECTRO-MOTORS: 1.офіційна гарантія на автомобіль 2.Перевірка технічного стану автомобіля перед передачею клієнту 3.Ми є юридичною особою, працюючи з нами, ви захищені законодавством України. 4.Прямі поставки електрокарів із конвеєра 5.Ви маєте можливість замовлення додаткових опций 6.Дооснашення автомобіля охоронним комплексом та іншими аксесуарами 7.Встановимо зарядну станцію у Вас вдома, розвиваємо свою мережу зарядних станцій по Україні 1.Надаємо розстрочку, кредит чи лізинг ********** IN 3.Доставимо сертифікований, поставлений на облік автомобіль до Вас додому Порівняйте переваги покупки електромобіля в порівнянні з експлуатацією Вашого авто за допомогою калькулятора ефективності на нашому сайті
- В наявності в Україні! SKODA KAMIQ на автоматі. - Можлива доставка у регіони (після повної сплати за авто!) Комплектація містить у собі: - Світлодіодну оптику, - датчик світла - систему курсової стійкості ESP - цифрову панель приладів, - сенсорну мультимедійну систему 8,25 дюйма - apple carplay\android auto\bluetooth - круїз-контроль - кондиціонер - обігрів передніх сидінь, - шкіряне мультифункціональне кермо та багато іншого. - Доступна у кредит чи лізинг, можливий обмін за програмою Трейд-Ін. - Гарантія 4 роки або 90 000км 40000
В продажі голова , ADR. Евро 6 Обслуженный . В робочому стані. Гарна гума. Сів поїхав. Детальніше за телефоном
АВТОМОБІЛЬ у наявності!! ЕКОНОМІЧНИЙ ГІБРИД!!! В КОМПЛЕКТАЦІЮ ВХОДИТЬ • ABS з системою електронного розподілу гальмівного зусилля EBD • Система ESP • Brake Assist (Система допомоги при екстреному гальмуванні) • Система утримання на схилі (Hill hold control) • Система автоматичного гальмування з датчиком ( • Система попередження про зміну смуги руху • Система моніторингу сліпих зон • Фронтальні та бокові подушки безпеки • Шторки безпеки • Подушка безпеки колін водія • Травмобезпечний педальний вузол • Балки дверей для захисту від бокового удару • Система фіксації дитячого сидіння ISOFIX • Адаптивний круїз-контроль з управлінням на кермі • Центральний замок з дистанційним управлінням • Охоронна сигналізація • Камера заднього виду • Клімат-контроль • Система безключового доступу • Датчик автоматичного включення світла і датчик • Start Stop System (Старт-стоп система) • Світлодіодні (FULL-LED) передні фари АВТОМОБІЛЬ у наявності!! ЕКОНОМІЧНИЙ ГІБРИД!!!
Оновлена Suzuki Vitara HYBRID 2024 року випуску від офіційного дилера Suzuki в місті-герої Харків, компанії АЛЬФА-М ПЛЮС, адреса: місто-герой Харків, Надійний та економічний двигун 1,4L (129 к.с.), 6-ступенева АКПП Aisin. Вибір кольору. Заводська гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу. Кредит. Лізинг. Доплата за двоколірний екстер'єр 17 000 грн. Комплектація GL+: Система автоматичного гальмування з датчиком (Dual Sensor Brake Support), ABS+EBD+TCS+ESP+ННС+HDS, 7-м AirBag, ЦЗ з ДУ, електро-підсилювач керма, круїз-контроль, клімат-контроль, бортовий комп'ютер з кольоровим LCD дисплеєм, мультимедійна система з кольоровим дисплеєм 7’’ з підтримкою Android Auto® / Apple Car Play® + навігаційна система + Bluetooth®, USB-роз'єм, антена та 4 динаміка, обивка салону: тканина, підігрів передніх сидінь, центральний підлокітник, електропривод дзеркал з підігрівом, електросклопідйомники, LED ходові вогні, LED задні фари, протитуманні фари, легкосплавні диски R17. Кредит при покупці Suzuki Vitara. Спеціальна програма КРЕДИТУВАННЯ - 0,01% річних до 3-х РОКІВ *! * Подробиці в автосалоні ТОВ АЛЬФА-М ПЛЮС м. Харків, пр. Аерокосмічний, 314-Б.
Нарешті яскравий міський B-SUV КІА STONIC 2024 року випуску знову в Харкові в салоні офіційного дилера Фрунзе-Авто біля стадіону Металіст метро Спортивна. Автомобіль дійсно дуже емоційний та має високий кліренс 170 мм. Можемо під замовлення надати інші кольори. На авто є додаткове обладнання на суму 22 700 грн., що не входить до вартості авто та треба сплатити додатково: Захист двигуна та радіатора, Килимки салону та багажного віділення гумові Секретні гайки для колес Є можливість пройти тест-драйв за попереднім записом. Всі додаткові питання за телефоном. Гарантія 5 років або 150 000 км. В гривні до 5 років від 0% річних
Останній автомобіль за акційною ціною
Mашина не была в ДТП у нее были технические неполадки.Она в очень хорошем состоянии.Не бита,не крашенная,расходники поменяны.Машиной останетесь довольны,сели и поехали. Все вопросы по телефону. Или поменяю на квартиру только в Харькове другой вариант не предлагать.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?