Продам власний автомобіль Mazda cx-5 2012р. 2.2 дизель skyactiv. АКПП. Пробіг 261 тис км рідний. Гаражне зберігання. Всі функції та налаштування працюють. Не бита, не крашена. Шкіряний салон елантра. Акустика Bose. Присутній фаркоп.
Обмін ТІЛЬКИ з Вашою доплатою ! по авто : замінено масло з фільтрами , антифриз, перевірена ходова все працює як новий годинник ! Перший власник в Україні . в США авто чітко обслуговувалось кожного року , перевірено по сервісах. Авто має самі мінімальні пошкодження ( по VIN все видно)! Вся безпека ціла, нічого не мінялось. Машина затонована та має гарну комплектацію ( Є металевий захист двигуна , новий ). З приводу двигуна 1.5 л. не треба думати що ви десь чули що він не такий тому він поганий, подивіться на Ford Escape всі беруть з 1.5 і наїздили вже по 400 тис. км.. Тим більш з 2019 року зроблений рестайл двигуна. Щодо встановлення газу вже немає такої актуальності, ціни не ті !! ( подумайте спершу чи окупиться вам газ до того як ви будите продавати авто ! ). Хтось каже що він не тяговитий , ви серйозно ??! 180 кінських сил вам мало ( при тому що тут є спорт режим )?!? Якщо щось не знаєте краще зателефонуйте та спитайте а не кажіть що : "я десь чув " !!
Офіційне авто, стан нового авто, максимальна комплектація,без єдиного підкрасу, навіть бампера. Пробіг рідний, авто була в єксплуатації дуже мало. Кузов повністю відполірован, салон відхімчистений, проклеян антискрипом. По двигуну зауважень не має, по ходовій частині- амортизатори замінені в круг, усі сайленблоки, втулки,тяги та наконечники нові. Спереду замінені ще колодки. По повному приводу,зроблено повне ТО, 10 тис. тому, вартістю в 30 тис.грн Заміна була також магнітоли, вартістю у 20 тис.Авто тоноване в круг з лобовим. 2 комплекти резини Авто моє, все робилось для себе. Таких авто,ви не знайдете. Будь які перевірки.
Холодильна установка Termo King V-500 MAX TC Розмір фургону 4400*2400*2150h Довжина дверного отвору 990мм Товщина стінок фургону 50мм
Продам свій власний автомобіль ( власник по т.п.) Офіційний автомобіль. Повний привід 4х4. 2 комплекти резини .
резина перед нова майжетне їздив, зад ще походе 70%. платформа вантажна тентована, 19130/8147,повна штора,кондіціонер працює, пічка гріє,автономка,все без нарікань.відео запуску на холодну є. обмін на 5т з гідробортом. технічний стан добре ходова також
Продам Mitsubishi Pajero 4 в гарному ЗБЕРЕЖЕНОМУ СТАНІ ! РІДНА ФАРБА! Два ключі. Все що потрібно було доповнити,замінити,відремонтувати вже все зроблено: Бак замінено Розвальні болти відреставровано Задні пружини поміняні Поміняні свічки запалювання Все замавілено де тільки можливо Передні диски проточені Колодки вкруг поміняні (всі супорта обслужені) Встановлено сигналізацію з авто запуском StarLine та мобілайзером Мастило та фільтра замінено 300км.тому (два паливних,масляний,повітряний,салона) Стоїть додатковий паливний фільтр Нова зимова гума пройшла 3100км Комплект літньої в наявності Страховка до 30.12.25р Володію майже рік. Проїхав не повні 6000км. Двигун, трансмісія всі блокування ВСЕ працює справно та без жодних посторонніх звуків!!! Потужний, надійний, справжній позашляховик. Вид переоформлення - сервісний центр Авто хозяйське! Хто купить не пожалкує це точно. Реальному покупцю можливий торг. Всім миру та добра!!!
Автомобіль купувався новим у офіційного дилера у липні 2021 року. Можливий безготівковий розрахунок з ПДВ. Не битий не фарбований.
Продам чудовий автомобіль в гарному стані з витратою пального 7л. в місті та на багатій комплектації всі питання по номеру телефону
Автомобіль від власника. Дуже добрий та доглянутий стан. По кузову один підкрас, без дтп корозії рижиків та інших пошкоджень. Мотор та КПП працюють бездоганно. Всі регламентні роботи проводились своєчасно та якісними розхідниками. Вкладень не потребує ніяких!!! Два комплекти гуми. Дуже комфортне авто для великої родини, так як має додатковий ряд сидінь (7місць ) або дуже місткий багажник. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
Автомобіль в гарному технічному стані. Пройдено ТО з заміною рідин, фільтрів, свічок запалювання, гальмівних дисків та колодок. , 1000 км по пробігу назад замінено всі 4 стійки, опорні підшипники, передній стабілізатор. Встановлено новий акумулятор.
Легендарний мустанг, у дуже доброму стані, 2013 модельний рік, з правильним ресурсним двигуном, у гарному кольорі, на який за бажанням легко ставиться газ. Додатково встановлена передня камера, підсилювач и сабвуфер Alpine, шини 20 % износу, є регульований вихлоп. Авто емоція !!! і вихідного дня ! Куплений у США після невеликої ДТП, безпека (подушки) та скло рідні 100%! Замінено всі масла та фільтри, нові колодки та багато іншого, доглянутий не прокурений салон, авто обслужено, без вкладень. Для цінителів, багато режимне підсвічування салону, і панелі приладів. Авто одного власника після покупки в Америці , мінялися тільки номери. Третя машина в семьи , в взимку не експлуатувалася ! Є всі документи, carfax, пробіг рідний 100% !!! Пробіг в Україні 9000 км ! Номер Vodafone не активний. Усі питання по телефону Продаж бо купили нове авто . Чесне авто , торг мінімальний ! Новий власник буде задоволений !
Продам, у використанні кожен день. - Некомерційний авто, пасажир 7 місць - Переформлення звичайне, без податків - 3.2 атмосферний мотор, ГБО - коробка гідро трансформатор 6 ступенева - BT CAR PLAY - Андроїд магнітола нова - Камера заднього огляду - Вся шумована - Заводський парктронік - Багаторичажна ходовка (мягенький в ходу) - Нові комбіновані сидіння - Нове оригінальне лобове - Все світло ЛЕД - Всі дискові гальма - Задок піднято на 3 см. - Автівка висока й комфортна На обмін за домовленістю. Дуже добрий стан авто.
Авто в дуже в гарному стані, не фарбоване, гарна комплектація, два комплекти майже нової гуми. Рідний пробіг 25 тис.км. Влітку проїжджає ~400+км, взимку ~300км.
Оригінальний пасажир на гарній комплектації, двері на дві сторони, датчики світла та дощу, вебасто, фаркоп, два кондиціонера
Subaru WRX, 2014 року, 2.0 бензин, автомат, повний • привід. Це потужний та динамічний автомобіль, який підходить для справжніх поціновувачів швидкості та керованості. Оснащений 2.0L турбованим 4-циліндровим • двигуном, який видає 268 к.с. Цей седан забезпечує вражаючі показники потужності та моменту, що крутить. Повний привід (AWD) гарантує відмінне зчеплення з дорогою в будь-яких умовах • Агресивний дизайн WRX підкреслює його спортивний характер. Готове на будь-які перевірки. Комплектація: мультикермо, круїз-контроль, бортовий комп?ютер, клімат-контроль, під кермові пелюстки, електропривід сидінь з підігрівом, 4 - ри склопідіймачі, електричне регулювання дзеркал, датчик світла та дощу, люк та інше. Безпека автомобіля відновлена.• Торг біля авто. Можливий також обмін на інше авто. Тел або пишіть на Вайбер/Вотсап
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?