15 нових машин з «автоматом», дешевших за $20 тисяч: що є на AUTO.RIA?

2025-05-07 11:12

Найдоступніші легковики з двома педалями, які можна придбати в українських дилерів. Майже третина з них — на електричній тязі!

Chery Tiggo 2 Pro Смотреть 49 предложений →

Трохи менше ніж 10 років тому узбецький хетчбек Ravon R2 істотно змінив український ринок нових авто. Молодий бренд зміг запропонувати надзвичайно доступне авто автоматичною коробкою передач, а українські дилери просили за нього скромні навіть на той час 175 тисяч гривень. Для порівняння, новий Lanos з автоматом тоді коштував понад 200 тисяч гривень.

Зараз за таку ціну узбецький хетчбек не знайти навіть на ринку уживаних авто, а з автосалонів він зник вже багато років тому. На цю мить серед ультрабюджетних авто без педалі зчеплення дилери пропонують хіба що дуже компромісний Citroen Ami, але якщо підняти верхню межу бюджету до еквівалента 20 тисяч доларів (це трохи більше за 800 тисяч гривень), можна знайти чимало цікавих варіантів. Зауважимо, серед них є навіть електромобілі, про що у часи нових «Равонів» та «Ланосів» можна було лише мріяти. Почнімо з найдешевших!

1
BYD Seagull

На додачу до вже згаданого Citroen Ami, китайський Seagull наразі є одним з найдоступніших нових електромобілів на українському ринку. Модель хоч і бюджетна, однак має непогане оснащення: її навіть можна використовувати як джерело енергії завдяки функції V2L. Серед недоліків — скромна акумуляторна батарея, якої навіть за китайським циклом вистачає щонайбільше на 405 км, доволі слабенький 75-сильний двигун, тісний другий ряд і слаборозвинена сервісна мережа в Україні.

Усі нові BYD Seagull на AUTO.RIA


2
Chery Tiggo 2 Pro

Компактний китайський паркетник має приємний цінник, але не може похизуватись тим, що добре зберігає остаточну вартість на «вторинці». Натомість суттєвою перевагою може стати непоганий кліренс майже у 18 сантиметрів. Однак привод він має лише передній, а безступенева трансмісія CVT і 109-сильний атмосферник не надто полюбляють пересуватись під навантаженням. Однак у місті Tiggo 2 Pro почуватиметься цілком прийнятно.

Огляд Chery Tiggo 2 Pro

Усі нові Chery Tiggo 2 Pro на AUTO.RIA


3
Hyundai i10

Найменший Hyundai має непогану репутацію в Україні та на решті ринків Європи, оскільки вдало комбінує прийнятний цінник з перевіреними надійними рішеннями. Атмосферний літровий двигун не вражатиме темпераментом, як і 5-ступенева роботизована трансмісія. Вона побудована на класичній "механіці" і має один диск зчеплення та актуатор. Тому передачі перемикаються з відчутною паузою, але й обслуговувати такі коробки значно дешевше, ніж преселективні РКПП. 

Огляд Hyundai i10

Усі нові Hyundai i10 на AUTO.RIA


4
Changan CS 35 Plus

Паркетник Changan CS 35 Plus лише на декілька тисяч гривень дорожчий за корейський хетчбек, але за ці гроші може запропонувати просторіший салон 1,4-літровий турбомотор на 150-кінських сил і преселектривний "робот" з двома зчепленнями. Також до плюсів можна віднести оригінальний дизайн салону, але з огляду на китайське походження цього паркетника і не найпоширеніший в Україні бренд, до подальшої ліквідності моделі на вторинному ринку є питання.

Усі нові Changan CS 35 Plus на AUTO.RIA


5
Fiat 500

Стильний хетчбек з ретро дизайном, економним 1,2-літровим двигуном та простою роботизованою трансмісією. Власники часто зізнаються, що їх це авто підкупило своїм шармом, а серед основних недоліків відзначають тісний задній ряд, малий багажник і не надто темпераментну динаміку.

Усі нові Fiat 500 на AUTO.RIA


6
Dongfeng Seres 3 

Ще один електричний представник автопрому Піднебесної може похизуватись компактними габаритами й доступним цінником. Під підлогою встановлена невелика акумуляторна батарея на 53 кВт·год, якої за китайським циклом вистачатиме на 405 кілометрів, а 163-сильного двигуна має забезпечити впевнене пересування міським ландшафтом. Недоліки майже традиційні для китайців: нерозвинена сервісна мережа, швидка втрата вартості та не надто якісні матеріали оздоблення салону.

Усі нові Dongfeng Seres 3 на AUTO.RIA


7
Honda eNS1

Попри емблему Honda, кросовер eNS1 теж має частину китайської ДНК, адже він розроблений у співпраці з Dongfeng. Часто можна почути, що це електричний варіант HR‑V, але попри схожий дизайн основою новинки є зовсім інша платформа. Зараз на ринку доступна тільки стартова версія паркетника зі 182-сильним електромотором і акумуляторною батареєю CATL на 53,6 кВт·год, але загалом існують і потужніші варіанти з більшим запасом ходу.

Усі нові Honda eNS1 на AUTO.RIA


8
Renault Taliant

Одну з найсвіжіших новинок нашого ринку, седан Taliant, можна назвати інтерпритацією Logan у фірмовому французському дизайні. Це авто може запропонувати елегантний зовнішній вигляд і доволі прості та недорогі рішення румунського суббренду. Встановлені під капотом 100-сильний двигун і варіатор навряд чи вразять запальною динамікою, проте безумовною перевагою цього авто будуть тривала офіційна гарантія й розвинена сервісна мережа.

Тест-драйв Renault Taliant

Усі нові Renault Taliant на AUTO.RIA


9
Chery Tiggo 4 Pro

«Старший брат» кросовера Tiggo 2 Pro може похизуватись ширшим переліком обладнання, просторішим салоном та більшим кліренсом. Однак попри все ця модель також пропонується з 1,5-літровим "атмосферником", варіатором і переднім приводом.

Усі нові Chery Tiggo 4 Pro на AUTO.RIA


10
MG ZS

Нещодавно на нашому ринку була представлена нова генерація MG ZS, яка отримала дорожчу гібридну модифікацію, але на складах ще залишилось багато кросоверів попереднього покоління, які досі можна придбати з істотним дисконтом. Основними перевагами цієї моделі можна назвати доволі просторі салон і багажник, високий рейтинг безпеки та офіційну гарантію. Однак атмосферний двигун навряд чи вразить вас темпераментом.

Тест-драйв MG ZS

Усі нові MG ZS на AUTO.RIA


11
Jetour X50

В Україні бренд Jetour в першу чергу відомий завдяки недорогому трирядному паркетнику, але нещодавно в нашу країну почали постачати компактнішу та сучаснішу модель X50. Попри невеликий цінник новинка може похизуватись 150-сильним турмотором і 7-ступеневим "роботом" та непоганою комплектацією. Що ж до мінусів, то вони доволі типові для китайських моделей, однак Jetour принаймні не матиме проблем із сервісною мережею.

Усі нові Jetour X50 на AUTO.RIA


12
Fiat 500X

Стильний паркетник В-класу з потужним 140-сильним турбомотором та роботизованою трансмісією з подвійним зчепленням. Як і молодшого родича, 500Х обирають переважно за стиль. Багажник та салон значно більші, ніж у хетчбека, але навіть за мірками класу SUV-B вони видаються дуже скромними. Модель вже давно не змінювала генерацію, тому надсучасних технологій не запропонує.

Огляд Fiat 500X

Усі нові Fiat 500X на AUTO.RIA


13
MG 5

Седан С‑класу з просторим салоном та великим багажником коштує більше за Taliant, натомість пропонує більші габарити та потужніший двигун. У країнах Західної Європи можна знайти версії з чотирициліндровим турбомотором на 180 кінських сил, але для нас поки заявлений лише базовий "атмосферник" на 114 конячок.

Тест-драйв MG 5

Усі нові MG 5 на AUTO.RIA


14
Honda M-NV

Доволі збалансована модель яка користувалась дуже хорошим попитом в Україні. Як і eNS1, електричний кросовер Honda M-NV створювали у співпраці з Dongfeng, тож і постачають його до нас з унутрішнього ринку Піднебесної. Основні переваги цієї моделі це ефективний 163-сильний двигун та акумулятор на 59 кВт-год. Заявлено до 500 км пробігу на одній зарядці, але реальні відгуки власників свідчать, що розраховувати варто радше на 350 кілометрів.

Усі нові Honda M-NV на AUTO.RIA


15
Suzuki Swift

На тлі щойно згаданих просторіших та дешевших моделей може здатись, що оновлений Swift істотно переоцінений місцевими дилерами. Однак це плата за відомий бренд та надійність. Завдяки їм невеличкий хетчбек може похизуватись непоганою рентабельністю, яка збереже гроші в разі майбутнього перепродажу. Економити ж зараз допоможуть компактний 83-сильний двигун, до якого додали стартер-генератор, і безступеневий варіатор. 

Огляд Suzuki Swift

Усі нові Suzuki Swift на AUTO.RIA


Варто зазначити, що в очах автомобілістів зі стажем "автомат" обов'язково має бути класичним агрегатом з гідротрансформатором, однак у широкому вжитку цей термін вже давно використовують як характеристику будь-яких типів трансмісій на легковиках без педалі зчеплення, — навіть електромобілях, на більшості яких трансмісія складається з одноступеневого редуктора. Таких в нашому огляді аж чотири: BYD Seagull, Dongfeng Seres 3 та Honda eNS1 разом з M-NV.

Тим часом автомобілів з традиційним планетарним "автоматом", який мав колись узбецький хетчбек, у наведеному переліку нема: така техніка значно дорожча. Решта ж згаданих моделей має або безступеневий варіатор, або роботизовану трансмісію різного ступеня технічної складності. Якщо ж ви маєте палке бажання отримати саме класичну АКПП з гідротрансформатором, бюджет на купівлю нового авто доведеться збільшити принаймні до 913 тисяч гривень (близько $22 100). Саме стільки коштує один з небагатьох Citroen C3 третього покоління з "автоматом" EAT6 від Aisin, які ще залишились у дилерів після старту продажу моделі нової генерації.

Новые авто Украина Автомобильные рейтинги
Темы:
Chery Chery Tiggo 2 Pro BYD BYD Seagull Changan Changan CS 35 Plus Hyundai Hyundai i10 Fiat Fiat 500 MG MG ZS Jetour Dongfeng Dongfeng Seres 3 Honda Honda eNS1 Renault Renault Taliant Chery Chery Tiggo 4 Pro Fiat Fiat 500X MG MG 5 Honda Honda M-NV Suzuki Suzuki Swift
Узнать больше:

Новости по теме

Последние новости

наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом
Подробней →