debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Олександр Бондарев став віце-чемпіоном WSK Super Master series 2024 Назад

Олександр Бондарев став віце-чемпіоном WSK Super Master series 2024 На правах рекламы

Фінальний етап найпрестижнішої серії WSK цього вікенду відбувся на треку Circuito Internazionale Napoli у Сарно.

Олександр одразу зайняв лідируючі позиції — перший у Кваліфікації і перший після трьох Відбіркових Хітів.

В суботу відбулася боротьба у Префіналі та Фіналі. Перегони проходили під дощем.

Префінал затамовував подих глядачів! Олександр стартував першим, далі коло за колом постійно відбувалася контактна боротьба з суперником, позиції змінювалися, наш пілот віддано і професійно боровся.

Фінішувати вдалося P2.

У Фіналі Олександр продовжив потужну боротьбу, стартував також першим, а фінішував Р3.

Це дебютний сезон нашого пілота у категорії OK, одразу Олександр зарекомендував себе як сильного та професійного пілота, але саме у цій боротьбі йому не вистачило досвіду у боротьбі під дощем.

Результат цих перегонів чудовий! Олександр зайняв подіум і знову прославив нашу країну.

Продовжуємо працювати і готуємося до серйозної битви у Чемпіонаті Європи, яка розпочнеться вже наприкінці березня.

Дякуємо команді Williams Racing, Prema Team, Kart Republic, Driver Management - WHSG, IAME за злагоджену і професійну роботу, батькам за мотивацію і опору, нашим крутим вболівальникам за підтримку.