debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Вперше у світовій історії — команда Формули-1 підписала українця Назад

Вперше у світовій історії — команда Формули-1 підписала українця На правах рекламы

14-річний картингіст Олександр Бондарев приєднався до професійної гоночної академії Williams Racing.

Williams Racing — легендарна незалежна британська команда Формули-1, заснована у 1970-х роках, яка має свою унікальну історію створення та робить значний внесок у розвиток автоспорту. Люди світового класу Williams є його найважливішим активом. У складі команди виступали і виступають багато легенд Формули-1, у тому числі пілоти, що вигравали чемпіонат світу. Найвідоміші, про яких ви могли чути це Айртон Сенна, Ален Прост, Найджел Менселл, Деймон Хілл, Алан Джонс, Кейо Росберг, Нельсон Піке та інші. 

Команда також стала девʼятиразовим переможцем «Кубка конструкторів».   

Williams Racing заснувала свою гоночну академію для розвитку молодих талановитих спортсменів у автоспорті, кінцевою метою якою є місце гонщика у Формули-1, останнім з яких є Логан Сарджент, що дебютував у Формулі 1 у цьому сезоні. 

Нещодавно українець вперше в історії світового автоспорту приголомшив новиною про здобуття титулу Чемпіона Європи, а вже сьогодні він ділиться наступним прогресивним кроком у своїй кар’єрі, який також залишить слід в історії автоспорту України. 

Ставши частиною юніорської програми, Олександр отримає більше перспектив для розвитку свого таланту та навичок, наразі виступаючи в юнацьких категоріях  автоспорту. Він матиме повну підтримку, навчатиметься в легендарних тренерів й отримуватиме від них професійні настанови. 

Перші враження Олександра:  

«Маю честь приєднатися до Гоночної Академії Williams.

Williams Racing — одна з найвідоміших команд в автоспорті, яка об'єднує одних із найкращих пілотів у спортивних перегонах, і для мене честь отримати шанс стати частиною цієї історії. З п'яти років, коли я почав займатися картингом, я мріяв про Формулу-1. У мене, звичайно, попереду ще довгий шлях, але це величезний крок для мене. Я завжди знав, що участь у програмі для молодих пілотів Формули-1 має вирішальне значення, і я наполегливо працюватиму, щоб виправдати довіру та віру, яку Джеймс і Свен висловили мені».

Спортивний директор Williams Racing Свен Смітс прокоментував цю новину так: «Ми раді повідомити, що Олександр приєднався до Гоночної Академії Williams. Він — цінний молодий талант, за яким ми спостерігали деякий час. У свої 14 років він уже має кілька виняткових досягнень, зокрема перемогу на Чемпіонаті Європи FIA-CIK у 2023 році. Олександр продемонстрував великий потенціал у ранньому віці, і ми з нетерпінням чекаємо на підтримку його розвитку, поки він продовжує свій шлях у картингу»

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми