debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Українці вирушили до найшвидшого місця на планеті Назад

Українці вирушили до найшвидшого місця на планеті На правах рекламы

Вони націлені встановити новий рекорд у Сполучених Штатах Америки.

У цей понеділок до США вилетіла команда українців, яка при підтримці AUTO.RIA представлятиме нашу країну на світових змаганнях швидкості Bonneville Speed Week 2021, які щорічно проходять на стародавньому соляному озері у штаті Юта.

Вже вчетверте Президент Київського Міського АвтоМото Клубу (КМАМК) – Сергій Малик та його Команда випробують українську техніку на американській солі.

Пілотувати Сергій Малик буде вже перевірений електричний мотоцикл Dnepr Electric, який раніше перемагав на фестивалі швидкості Bonneville Speed Week. Днями його модифікували, зібрали, протестували й відправили до Америки. Наразі встановили більш досконалий контролер та оновили «серце» електробайка. У цьому році Delfast Dnepr Electric їде в класі “А” OMEGA.

Мета Команди – гідно представити Україну на світовій арені спорту та популяризувати нашу державу за її межами. Для цього мандрівники планують знову перемогти, щоб підняти жовто-блакитний стяг над соляним озером Бонневіль у цьому році.

Український Delfast Dnepr Electric вже вдруге побуває на солі. Раніше, під час 70-го ювілейного тижня швидкості, у 2018 році, він розігнався до 104,78 миль на годину (168 км/год), встановивши рекорд у своєму класі.

#BonnevilleKMAMK #KMAMK #DneprElectric #ЇдемоЗаРекордом

Корисна інфа: 

Bonneville Speed Week 2021 пройде з 6 по 12 серпня. Це унікальна та видовищна подія, яка відбувається на фоні неймовірних пейзажів.

Площа Бонневіля (Bonneville Lake) складає 412 км². Це стародавнє озеро сформувалось 32 000 років тому і, близько, 14,500 після цього висохло. Свого часу тут була розташована військова база та американський аеродром.

Наразі це Мекка для тих, хто полюбляє швидкість. Сюди їдуть команди з різних куточків світу. Тут змагаються усі бажаючі: авторакети, родстери, мотоцикли різних конструкцій, модифіковані швидкісні авто, дизельні вантажівки, хот-роди. Кожен може випробувати свій проект та стати рекордсменів.

Вперше українці відправився підкорювати Бонневіль на модифікованому двоциліндровому мотоциклі КМЗ Дніпро 1993 року випуску, у 2017 році. Кияни з Команди KMAMK побили світовий рекорд в класі 650M-PBG, під час 69-го фестивалю Bonneville Speed Week, встановивши нову мету для любителів швидкісної техніки. Сергію Малику і його байку підкорились 73,041 милі за годину (117,548 км/ч): це більше, ніж рекорд мотоцикла Harley Davidson, який протримався тут аж 10 років. 

У 2020 році Сергій Малик з Командою влаштували мотопробіг «Україна від краю до краю» на електричному Delfast Dnepr Electric, який у цьому році вдруге демонструватиме свою надійність та міцність на змаганнях у США.

Стартували мандрівники з найсхіднішої географічної точки України – Рання Зоря (Червона Зірка, Луганська область), далі мотопробіг проходив через Лисичанськ, Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Святогірськ, Київ, Житомир, Рівне, Львів та фінішував у Соломоново – найзахіднішої географічній точці України у Закарпатській області.

Загалом, президент КМАМК проїхав на електричному мотоциклі Delfast Dnepr Electric 2 700 кілометрів, із яких рекорд України на мотобайку склав близько 1700 кілометрів.

Команда КМАМК вирушила у мотопробіг «Україна від краю до краю» не з пустими руками, у рамках подорожі вона привезла волонтерську допомогу багатодітній сім’ї у місті Слов’янськ, спеціалізованому дитячому будинку «Антшошка» у Краматорську, а також Лисичанському центру соціально-психологічної реабілітації.

За усіма новинами, фото та відеозвітами Команди КМАМК ви зможете спостерігати на офіційних сторінках:
https://www.facebook.com/BonnevilleKMAMK
https://www.facebook.com/kyivautomotoclub
https://www.instagram.com/kyivautomotoclub

www.kmamk.com
kmamk23@gmail.com

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии (1)

Добавить комментарий к статье
Олег | 08:05, 02 окт. 2021

Антшошка)

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми