AUTO.RIA
Can-am quest cup 2021 - другий етап! Назад

Can-am quest cup 2021 - другий етап! На правах рекламы

Запрошуємо всіх власників квадроциклів на Чемпіонат України по GPS-орієнтування CAN-AM QUEST CUP - другий етап, який відбудеться при підтримці AUTO.RIA 15 травня 2021 року в Київській області.

Організатори приготували абсолютно нову цікаву локацію недалеко від річки Десна. Річкові розливи, підступні болота, круті береги, броди, острови, неприступні хащі і неперевершена краса природи - це все гарантовано для всіх учасників. CAN-AM QUEST CUP - це не тільки спортивне змагання, це, в першу чергу, активний відпочинок, це дружня атмосфера, це призи та подарунки від спонсорів змагань. Незалежно від досвіду і підготовки техніки, CAN-AM QUEST CUP - це найкращий спосіб провести суботній травневий день в колі однодумців!

Що таке CAN-AM QUEST CUP? Ось кілька простих правил:

Це, перш за все, заходи, які об'єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадроруху в Україні. Будь-яка людина, у якої є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл - все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної «квадросім'ї».

Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активним відпочинком людей у ​​форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшим «взяттям точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь - LIGHT або SPORT.

Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, які завоювали три призових місця.

Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори використовують максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати спортивну складову і відпочинок на природі.

Другий етап Can-Am Quest Cup 2021 відбудеться 15 травня 2021 року, в районі села Погреби Броварського району Київської області, місце старту: пляж на р. Кодак.

Місце старту на мапі

Ресторанно-готельный комплекс «Райский дворик» - приймаючий комплекс, де відбудеться нагородження та фуршет.

Організатор:

Квадроциклетний клуб «Адреналін»

За підтримки Зазимського сільського голови Віталія Крупенка

Під егідою Федерації Мотоциклетного Спорту України

Генеральний спонсор змагання:

Компанія Логос-Спорт - ексклюзивний дистриб'ютор продукції BRP в Україні

Партнери змагань:

Мережа Офіційних Центрів BRP в Україні

ALeXX - перший креативний коньяк у стилі Fusion

Багратіоні – ігристі вина зі смаком королівських традицій Грузії

Мережа автомийок Car Wash Point

Інформаційні партнери:

Project52_Facebook

Project52_YouTube

Project52_Instagram

AUTO.RIA

Як проходили попередні заходи дивіться тут >>

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми