debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
В тренді: WOG запускає Android Pay для АЗК, WOG CAFE і WOG MARKET Назад

В тренді: WOG запускає Android Pay для АЗК, WOG CAFE і WOG MARKET На правах рекламы

WOG запускає можливість оплати товарів і послуг за допомогою сервісу Android Pay.

Продовжуючи програму інновацій, компанія WOG запускає можливість оплати товарів і послуг за допомогою сервісу Android Pay. Це дозволить клієнтам WOG легко і просто розраховуватися на касі за допомогою свого смартфона або «розумних годинників», що підтримують функцію NFC (технологія бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії). Для проведення миттєвої оплати досить просто прикласти розблокований пристрій до терміналу.

Сервіс Android Pay від Google перетворює смартфон в "мобільний гаманець", в якому зберігаються дані банківських карт його власника (дебетових або кредитних). Також в додаток можна додати інформацію про карти з бонусами, знижками та інші карти лояльності. Використовуючи цю програму можна оплатити горнятко фірмової кави в WOG CAFE всього в один дотик, не дістаючи гаманець з кишені.

«Ми хочемо зробити оплату покупок в магазинах простіше, тому спільно з WOG зробили Android Pay доступним у всій мережі WOG. Завдяки цьому в Україні збільшилася кількість магазинів, де люди можуть здійснювати покупки в один дотик телефону з Android ». - Команда Android Pay

«WOG стратегічно працює над безперервним поліпшенням власного сервісу, зокрема, створює зручні для клієнта умови для оплати. І коли з'являються інноваційні споживчі рішення, ми їх підтримуємо і інтегруємо. Android Pay від Google - один із прикладів, які працюють на підвищення якості і швидкості обслуговування», - Ольга Капустіна, директор з маркетингу компанії WOG.

На підтримку впровадження сервісу безконтактної оплати Android Pay, компанія WOG розмістить на своїх об'єктах (близько 500) інформаційні стікери "Тут можна розрахуватись Android Pay".

Android Pay-система безконтактних платежів, що дозволяє прив'язати банківську карту до додатка, а потім використовувати смартфон або «розумні годинники» для оплати товарів і послуг.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми