debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Через недостачу компонентів з України BMW, Volkswagen та Skoda скоротять виробництво Назад

Через недостачу компонентів з України BMW, Volkswagen та Skoda скоротять виробництво

Після нападу російського агресора в Україні припинили роботу підприємства, на яких виготовляють важливі для європейських виробників деталі.

На початку березня низка німецьких автовиробників попередила про можливі затримки та навіть тимчасову призупинку виробництва через брак автомобільних компонентів, які виготовлялися на спільних підприємствах в Україні. Йдеться про компанії Leoni, Fujikura та Nexans, розташовані на українському Заході.

Війна в Україні. Як ти можеш допомогти?

Їхню продукцію (здебільшого це джути електричної проводки, так звані «коси») активно використовують на конвейєрах BMW та виробників з групи Volkswagen, тож зупинка виробництва через напад на Україну росіян відчутно зашкодить європейській автоіндустрії. За даними бюро Automotive News Europe з посиланням на німецькі ЗМІ, найбільша європейська фабрика BMW у Дінгольфінгу може зупинитися вже наступного тижня.

 

В той самий час у Volkswagen заявили, що зупинка постачання українських компонентів змусить істотно зменшити випуск бестселера марки — VW Golfвже з 6 березня, а 14 березня з тієї ж причини може бути зупинений завод компанії у Вольфсбурзі. Також вимушені будуть скоротити виробництво заводи в Емдені та Гановері, де виготовляють комерційні авто.

Корисно знати: вразливі місця бойової техніки загарбника

За іншими даними, проблему відчують і на виробництві електромобілів: про суттєве скорочення випуску кросовера Enyaq на тиждень повідомили у Skoda. Однак варто розуміти, що через використання спільних платформ MQB та МЕВ і аналогічних компонентів для них відсутність комплектів проводки може вплинути й на збирання інших моделей групи, які використовують цю архітектуру.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми