Вернуться к поиску

Салон Тойота Центр Житомир "Стар-Кар"

Салон Тойота Центр Житомир "Стар-Кар"

Детальная информация об автосалоне Тойота Центр Житомир "Стар-Кар"

Тойота Центр Житомир «Стар-Кар» розпочав свою роботу в 2009 році.
У вересні 2020 року відкрито концептуальний концептуальний 3Sдилерський центр.

Новий концептуальний концептуальний 3Sдилерський центр надає повний комплекс послуг з продажу, обслуговування та ремонту автомобілів Toyota. У салоні працюють кваліфіковані спеціалісти з продажу, що радо нададуть інформацію про авто, яким Ви зацікавились, розкажуть про можливість кредитування та страхування, допоможуть у тест-драйві обраної Вами моделі.

Не менш привітними є наші сервісні консультанти, що постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень на навчальних семінарах. А спеціалізована, обладнана за найвищими стандартами Toyota, станція технічного обслуговування дозволяє здійснити діагностику та, за необхідністю, ремонт Вашого автомобіля за найвищими якісними показниками.

Важливим елементом підтримки водіїв, що обрали автомобіль Toyota є програма Toyota Assistance, що починає діяти з моменту реєстрації автомобіля і протягом 3-х років, незалежно від пробігу. Дана програма передбачає цілодобову інформаційну підтримку та професійну підтримку у дорозі. Дрібний ремонт, дозаправка пального чи готель – все, що може непередбачено знадобитись Вам як водієві автомобіля Toyota, безкоштовно надасть найближчий офіційний дилер Toyota.

Отож, головні напрямки діяльності Тойота Центр Житомир «Стар-Кар»:

- Продаж автомобілів Toyota та їх передпродажна підготовка;
- Продаж автомобілів Toyota у кредит;
- Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Toyota;
- Технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;
- Продаж та встановлення аксесуарів та оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;
- Співпраця з клієнтом за системою Trade-in.

Кожного дня ми щиро раді бачити Вас в автосалоні Тойота Центр Житомир «Стар-Кар». Кожен Ваш візит є показником інтересу до автомобілів Toyota, кожен Ваш відгук є бажаним критерієм оцінки роботи наших спеціалістів.

Рух у напрямку безперервного вдосконалення є основним принципом нашої роботи для забезпечення комфорту та надійності Вашого пересування.

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины