Вернуться к поиску

Салон ТОВ «Запоріжжя-Авто»

Салон ТОВ «Запоріжжя-Авто»

Детальная информация об автосалоне ТОВ «Запоріжжя-Авто»

ТОВ «Запоріжжя-Авто» – являється найбільшим мультибрендовим автоцентром в м. Запоріжжя і Запорізької області і входить в десятку найкрупніших автомобільних компаній України.

Наші філії знаходяться в самих транзитних містах області – Василівці, Мелітополі і Бердянську.
У товарному асортименті Запоріжжя-Авто представлені автомобілі крупних марок Європи, Америки і Азії серед яких – KIA, Chery.

Побудовані за принципом комплексного обслуговування автоцентри Запоріжжя-Авто, як правило, включають автосалон, сервісний центр, магазин запасних частин, матеріалів і аксесуарів, демонстраційний майданчик і стоянку для автомобілів клієнтів.

У кожному автосалоні Запоріжжя-Авто представлені типові представники марок і інформація про основні технічні характеристики автомобілів і ціни, а кваліфіковані продавці дадуть вичерпні відповіді на питання клієнтів і ознайомлять з конкретною моделлю, допоможуть підібрати відповідну модель і комплектацію. Автосалони компанії виконують широкий перелік послуг полегшуючі придбання і підготовку автомобіля до експлуатації – від підбору кольору, до здобуття гос. номерів, від підбору аксесуарів до установки сигналізації і антикорозійної обробки

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок