#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон ТОВ Джерман-Центр

Салон ТОВ Джерман-Центр

Детальная информация об автосалоне ТОВ Джерман-Центр

Компанія «Джерман-Центр» — офіційний дилер концерну Volkswagen AG німецького виробництва у Вінницькій області пропонує свої послуги в сфері продажу, обслуговування та ремонту автомобілів марки Volkswagen AG.
Колектив ТОВ «Джерман-Центр» налічує 55 кваліфікованих фахівців. Мета компанії — досягнення лідируючих позицій на автомобільному ринку у Вінницькій області. Стратегічними цілями компанії є завоювання більшого сегмента автомобільного ринку шляхом забезпечення якісних автомобілів від виробника.
Для зручності клієнтів ми пропонуємо проведення випробувальних поїздок, а також використовуємо різні схеми продажу автомобілів (фінансування від заводу виробника — компанії Порше Фінанс Груп, обмін старого автомобіля з доплатою на новий та інше). На теперішній час підприємство має автосалон Volkswagen площею 610 кв.м.. Гарантія на всі автомобілі Volkswagen 2 роки без обмеження пробігу та 12 років на оцинкований кузов. При купівлі автомобіля кожний клієнт отримує цілодобову підтримку VW Assistance. Досвідчені менеджери відділу продажу допоможуть зробити правильний вибір автомобіля і комплектації.
На сервісній станції нашого Автоцентру знаходиться сучасне технічне обладнання, завдяки якому швидко і якісно проводиться діагностика автомобілів, виявляються та усуваються всі технічні недоліки та пошкодження, використовуються новітні 3-D технології для регулювання кутів установки коліс. На сервісній станції працює досвідчений та кваліфікований персонал, який регулярно навчається та проходить тестування на технічних центрах заводів-виробників та Volkswagen.
Ми пропонуємо:

спеціальні ціни на придбання автомобілів та їх обслуговування;
вигідні умови кредитування та лізингу спільно з нашими партнерами;
спеціальні програми страхування;
персонального менеджера по корпоративним продажам;
персонального менеджера з обслуговування автомобілів;
виїзний та довготривалий тест-драйви;
послуга Trade In: ми враховуємо Ваш попередній автомобіль;
2 роки гарантії на нові автомобілі без обмеження пробігу;
програма допомоги на дорозі Assistance;
спеціальна пропозиція по переобладнанню автомобіля;
пріоритетні умови поставки автомобілів.

В ТОВ "Джерман-Центр" на Вас завжди чекає тепла атмосфера та привітний персонал!

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events