#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Тойота Центр Вінниця "Гранд Мотор"

Салон Тойота Центр Вінниця "Гранд Мотор"

Детальная информация об автосалоне Тойота Центр Вінниця "Гранд Мотор"

Запрошуємо вас відвідати офіційний дилерський центр «Тойота» — Тойота Центр Вінниця «Гранд Мотор»
У нашому автосалоні передбачено все для комфортного придбання автомобіля Toyota. Продавець-консультант стане вашим особистим провідником у світ Toyota, відповість на всі Ваші запитання щодо комплектацій та технічних характеристик вподобаного автомобіля, надасть інформацію про програми кредитування і страхування, допоможе зробити правильний вибір і оформити купівлю. Також вважаємо, що Ви зможете в повній мірі оцінити можливість проведення безкоштовного тест-драйву.
Наша мета — забезпечити привілейоване обслуговування гостя Тойота Центр Вінниця, починаючи з першого відвідування дилерського центру і протягом всього терміну експлуатації автомобіля. Ми гарантуємо, що Ви відчуєте позитивні емоції не тільки при купівлі і перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, але і при його обслуговуванні.
Банальна істина — експлуатація сучасних автомобілів можлива тільки при наявності сучасного сервісу, оснащеного спецінструментом, необхідним обладнанням, на якому працюють грамотні фахівці. Наш сервісний центр здатний обслуговувати японські автомобілі марки Toyota будь-якого року виробництва. У роботі використовуються тільки оригінальні запчастини та витратні матеріали, допущені до застосування японським автовиробником.
Ми пишаємось своєю молодою й енергійною командою професіоналів, яка представляє собою набагато більше, ніж просто фахівці з автомобільних питань. Всі члени команди, і кожен особисто, повністю віддані своїй роботі, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта
Перед Вами можливість зробити безпомилковий вибір на все життя. Адже TOYOTA — автомобіль зі світовим іменем вищого класу і він доступний!
Для TOYOTA, першорядну важливість мають наші клієнти та якість поставлених нами товарів. Тому ми говоримо, що повне задоволення клієнта якістю впливає на все, що ми робимо для Вас.
Приходьте до нас і Ви зрозумієте, що зробити вибір, легше ніж здається!

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events