Вернуться к поиску

Салон ДП «Автотрейдинг-Винница»

Салон ДП «Автотрейдинг-Винница»

Детальная информация об автосалоне ДП «Автотрейдинг-Винница»

 

Підприємство ДП «АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ» - входить в ТОВ «Автотрейдінг Атолл Груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу. Основними напрямками діяльності підприємства є дистрибуція і сервісне обслуговування автомобілів марки SKODA, а також реалізація оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів.
В даний час компанія ДП "АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ" - офіційним дилером ТОВ «Єврокар» - ексклюзивного імпортера автомобілів SKODA в Україні - авторизованим і сертифікованим дилером SKODA AUTO A.S. (Чехія).
Крім зручного розташування автосалону в місті, виставкових площ, професійного колективу і клієнт-орієнтованого обслуговування, наша компанія також прагне надати для своїх клієнтів найширший асортимент автомобілів за моделями, модифікаціям. В наявності на складі підприємства завжди є різні варіанти автомобілів. На всі реалізовані автомобілі надаються послуги з гарантійного і сервісного обслуговування на сертифікованій станції технічного обслуговування, укомплектованої сучасним обладнанням. Колектив СТО пройшов спеціальну підготовку і навчання для виконання ремонтних і сервісних робіт будь-якої складності.
Крім цього, покупцям надається цілий спектр додаткових послуг - кредит, лізинг, страхування, тест-драйв, встановлення додаткового обладнання.
Визнанням високопрофесійної роботи колективу ДП "АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ" є довіра до нас великих компаній і державних організацій.
Автосалон SUZUKI ДП «Автотрейдінг-Вінниця» - офіційний дилер автомобілів SUZUKI в місті Вінниця. В автосалоні представлений весь модельний ряд автомобілів бренду SUZUKI.
У всіх моделях японського бренду органічно поєднується стильний дизайн, комфортабельність, високий рівень безпеки та інноваційний функціональне оснащення.
Завжди раді Вас бачити в нашому автоцентрі!

 

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины